Jump to content

pričajte


Guest

Recommended Posts

  • Replies 1.6k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

mrzi me da pišem bilo šta, odšrafio sam se od votke sinoć

komsho bash si gej [:D]

sace me ishejtuje, nismo pljuckali semenke u bloku zajedno :D

( [;)] )...

budalo

SirNeo, brz si na obaracu, rodjen za moderatora ;)

sad neo raste k'o kvasac...

ne, to je milica :PPPPPPPPPPP

sori miljane, al morala sam :) bilo je preterano sweet :)))

kakve hejtove baca ova mjau (2)...

Link to comment
Share on other sites

Kupio juche fine letnje cipele, a danas kisha - pu! :)

Zato mi je provajder ubrzao net sa 512 na 750 kbit/s za iste pare - WOOHOO! [:D]

Sad chekam momenat kad ce da mi puste klinca kuci...

@offtopic: reklama (~5 mb) koju sam radio pochetkom aprila :)

А в чем сила, брат?

Link to comment
Share on other sites

Srbo lepa ti reklama

Kurko... netjemo se nalaziti vecheras.. valda ti javila MaRy....

koji smor od dana...

idem da se obesim negde u tjoshku...

Ujaaa greemmmliiineeee...

Oh no! We're all gonna die!!

WE'RE SAVED!!!I'm screw'd!

"Mi smo uvek tu - RUR Gerila"

Link to comment
Share on other sites

nie mi javila, sto necemo zbog kishe? mislim nije da mi ne odgovara, keva mi se razbolela pa moram da je pripazim, samo pitam..

Don't think of understanding as a 'mental process' at all. Rather ask yourself: in what kind of case, under what circumstances do we say "now i can go on".

fUS165

kWcQcwQpf9Dedwp8ic

Link to comment
Share on other sites

pa svi neshto kenjkavi kmechavi danas .. pa ae da odlozhimo.. tamo za vikenad... sledetju nedelju... tako neshto :)

ko kazhe da rur nije koristan ? :)

Ujaaa greemmmliiineeee...

Oh no! We're all gonna die!!

WE'RE SAVED!!!I'm screw'd!

"Mi smo uvek tu - RUR Gerila"

Link to comment
Share on other sites

shto da bacam kredu na poruku kada mi radi ovde za dzhaba? :DD

elem... uhostalom... ja i nemam kruletov broj :D

ajde ko ima nek mu javi da otpada za vecheras...

jbt! koliko sati.. odoh kutji ... vooooozdraaa drushtvance :)

[edit] i Uroshe, nek ti keva ozdravi shto pre! :) [/edit]

Edited by Zlajonja

Ujaaa greemmmliiineeee...

Oh no! We're all gonna die!!

WE'RE SAVED!!!I'm screw'd!

"Mi smo uvek tu - RUR Gerila"

Link to comment
Share on other sites

ustao, spremao neshto po kuci, odgledao par epizoda i sada da kuvam. jebote kuvam vec 4 dana za redom i koliko god voleo da kuvam muka mi je .. pogotovo shto nisam prao sudje pa moram da izvlachim neke sherpe od pre hrista .. al ce da se obraduje danas kewa kad dodje sa sudovima :)

i, mishljenje ?

pa gledao sam ja na tvu kad je bilo al sam dosta epizoda propustio pa rekoh da obnovim gradivo. loma je losha gluma u prvom serijalu koliko se secam u odnosu na 2gi i 3ci kad se i napuca produkcija. al kifera obozavam tako da sve pije vodu :)

pa sa je napisao pre neko vece da pije leksilijum, sva sreca pa cu da prepoznam koje su tablete :P A osim toga, leksilijum se ne pije za spavanje, samo ces se razjebati. Ako to pijes na svoju ruku, prestani odmah.

pije se leksilijum za spavanje .. mislim nije on bash za spavanje al pomaze dosta. jedina frka je shto se lako navuchesh na njega zato ga ne treba zabadati vishe od 2-3 dana za redom.

јебала вас хемија, попијте чај од лаванде и природне тоник мешавине, идите на масажу и сауну, шетајте у природи; или РАДИТЕ нешто у животу, па да видите како ћете да спавате...

Иване, имао сам и ја сличан проблем, али најбоље решење је дисциплиновано устајање у рецимо 8 неколико дана и све се доведе у ред.

ne radi se ovde drashko o pomeranju spavanja u normalnije vreme nego o nemogucnosti da se zakunta. nije to isto.

• crno nam se piše

• belo nam se šmrče

• mind over matter

• jebo sam vam mater

Link to comment
Share on other sites

ne radi se ovde drashko o pomeranju spavanja u normalnije vreme nego o nemogucnosti da se zakunta. nije to isto.

za pochetak da izrazim i ja svoje gnusanje prema novom trendu gutanja hemikalija kad god je pisatjka malo zutja :D

a btw kolko sam ja skonto ivana iz priche sa irca nije akcija da on ne moze par dana da zaspe i sl tj nije klasicna nesanica nego on legne u 5 popodne probudi se u 12 i naravno ne moze spava do 9 ujutru onda opet legne i tako

ja sam mu predlozio da se izmori do jaja fazon da se bash potrudi da ne spava dva dana i onda tipa neki sport neshto tush i u 9 uveche legnes i odatle pokusas da unormalish dan/notj rezhim spavanja

OPTIMISED FOR HUMAN OPTICAL NERVE

BEST VIEWED WITH A MONITOR

Link to comment
Share on other sites

kakve hejtove baca ova mjau (2)...

a ja samo skupljam rage, for the final battle...

ebem ti, sad sam video ovo za penjanje sho je dr.nick postovao... izgleda gotivno... mozda tje mi to biti zanimacija za leto [:D]

ono, mogo bi makar da probam kad se vrnem...

( [;)] )...

Edited by MiGsa
mrbean6hi.jpg
Link to comment
Share on other sites

blejim

bilo mi neko drustvo sa faxa

nisam siguran da li me je jedna riba sa faxa malopre iskulirala i ispalila ili je u fazonu za koji dan.

bla

uglavnom taj koji dan ce biti u petak kad cemo da se solidno razvalimo od apsinta.

jipiiiI!

If there's some higher power that controls my fate, i would like to meet him, shake his hand, then crack open his ribcage and tear out his heart.

Link to comment
Share on other sites

Dobio sam 4 iz pismenog iz srpskog...sto je veliki podvig kod mog razrednog,jel sam jelte,muskog pola (mojne da je neko napenalio ovo :P )

Ispalio me ortak za tekmu,jer je morao da popravlja ocene,a druga je smena...

sad mi zao sto nisam otisao,jer je tekma skroz dobra :)

Dobra vest je sto je cale malo pre zvao SBB da ukljuce nasim podstanarima (zgrada pored mene) i pitao ih za net,tako da mozda u skorije vreme uzmem neki normalan net :))

Novi forum smrdi

3do1AEy.pngyxHzIOp.png

 

Link to comment
Share on other sites

danas bio sjajan dan, odradio fiziku... bilo do jaja.

jos samo da nema kise.

Edited by Formica

Does sponsors helping to you and your team or?

-Yes he support us at all but it was really tough to for him and because there is no sponsors.

kole ce prevesti.u redu je...

Link to comment
Share on other sites

ako je bash to onda se to reshava tako shto ne spavash jedan dan i sutra legnesh normalno.

probao, zaspao u 5..

negoo.. dosta o pilulama, odradile su svoje :)

Link to comment
Share on other sites

uf crko sam... opikao sam ne ljuti se cloveche il kako vetj, tri sam uterao u kutju...

elem bio do teretane i zadrzo se tamo nekih sat i tries-cetres minuta... oko 130 propadanja palo [:D] josh je i mishitj poceo da mi igra od napora... ubio sam se:D

sad tju se tushenm, pa da uchim sutra za test iz talijanskog i mozda opichim dotu [:D]

( [;)] )...

mrbean6hi.jpg
Link to comment
Share on other sites

Ne znam shta ortaq da qpim za rodj...

qupi mu jednog crnca,sa velikim qrcem.....

Kako sam pokiso ko miš dok sam došao iz škole....došao kući svi bre nešto nadrkani,samo seru....ćale zaglavio ponovo u bolnici zbog kamena u bubregu...u pm

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.



×
×
  • Create New...