Jump to content

who's jerking your chain ?


Recommended Posts

a to sto dobijate pa krenete one najnizhe "more marshu u pi*** *****inu ******* jedan"..ono...mozda to neka latentna strast izmedju vas dvojice izbija na povrshinu? ono, toliko vam je dobro pa ulazite u "talk dirty to me" fazu? =o)))

tu tu .. tu me cheprkaj [roflmao]

• crno nam se piše

• belo nam se šmrče

• mind over matter

• jebo sam vam mater

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 93
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

ne može ni tada

kojota za lakija!

vic:

vice svemir: ima li ko veci od mene!!!

ima!!!, vice glupost. :)))

to je rekao albert ajnštajn (mada bi srbija_do_tokija ekipa rekla da je zapravo sve pametno što je ajnštajn objavio smislila mileva, pa je možda i ovo njenog uma delo)..

Link to comment
Share on other sites

epic & corey - RUR par koji ima skroz losha podjebavanja, a chesto ih zaredjaju po 10 dnevno ;) kad ne pokushavaju da hejtuju sasvim su okej momci ;)

Nemoj da me stavljas u isti kos sa Korijem ;)

nikad ne pokusavam da hejtujem...nego skroz bzvz napisem nesto,a i ne razmislim o tome... [;)]

a i sto kaze laki...dosadno bi bilo da su svi isti :)

Novi forum smrdi

3do1AEy.pngyxHzIOp.png

 

Link to comment
Share on other sites

^^^ O RLY???

btw..mene licno niko ne nervira ali evo ko me je ranije nervirao...

ivan_ -banovao kad je stigao...prvo sam se cimao,sad mi svejedno :)

Cali- jedno vreme me stalno hejtovao...

Sa1nt-isto me par puta ishejtovao... (nisam te stavio zbog toga sto si ti stavio mene) :))

e sad... dzontra.volta aka Darijan...ne nervira me nego me smara sa nekim "hejtom" koji je poceo da baca od kad se poslednji put registrovao

Yevod...lik ima kilometarske postove,smara nekom filozofijom,vise mu i ne citam postove...

btw..sto ste se svi okomili na Migsu...lik je skroz gotivan :))

Novi forum smrdi

3do1AEy.pngyxHzIOp.png

 

Link to comment
Share on other sites

mene je daki jedno vreme nervirao mada sad mi je ok. prestacu ovde da komentarishem da ne izvuchete pogreshne zakljuchke ^^

lagisha ima trenutke genijalnosti ali imam utisak da ponekad na silu pokushava da bude zanimljiv, a ne ide mu uvek :/

zrachi me yevood ili kako vec, jer previshe mudruje i kad diskutuje ne barata chinjenicama vec nekim svojim fiks idejama koje pitaj boga odakle je pokupio.

nervira me soad, tj ne tolko ona kao ona lichno, vec vishe onih 20 debila koji se posle nje jave ne bi li ih primetila, a vidi se da njoj to prija.

par ljudi me iritira nachinom pisanja, tipa migsa sa onim smajlijem ili bajp sa kratkim rechenicama, tachkama i ;>

takodje me nervira odredjeni broj kvazi hejtera, prepoznace se sami :)

nervira me ponekad igz, nekako mi preko foruma i irca deluje preterano arogantno.

zhivcira me i veshtica (ne znam tachno nick), sa prichom o frajeru koji je cheka u nishu, mislim da je to spomenula jedno pedesetak puta minimum...

i na kraju me najvishe nervira ZIVP, jer je uzhasno primitivan i malouman (bar takav utisak odaje preko foruma).

to je otprilike to, znachi uglavnom me neke sitnice nerviraju i nemam loshe mishljenje o ljudima koje sam naveo (sa izuzetkom ZIVP-a) pa chak u vecini sluchajeva i potpuno suprotno. ZIVP-a sam odvojio jer mi stvarno deluje kao chovek koga nikad ne bih imao zhelju da upoznam i da sa njim razmenim makar i par rechi.

Edited by rev
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...