Jump to content

ljubavni jadi


Recommended Posts

  • Replies 162
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

e, to za vepra, nemoj da uzimas zdravo za gotovo, shalu na stranu, volim ja da hejtujem zhene/devojke/ribe posto ih treba hejtovati....

Na konto tvog problema... ako si je voleo.. makar i posle 3 meseca, jebiga, stisni zube, organizuj zivot drugacije, radi one stvari koje su bitne (skola, posao , ortaci), ne trudi se da nadjes drugu devojku (to pomaze jedino ako te bash usere)... to je to.. kazhu da vreme lechi sve, i u pravu su, videces.

A ono, vepar, vepar i samo vepar zajebi...sa zhenom/devojkom treba biti chvrst ali pravedan, nikad ne omalovazavati, osim ako neces da je povredis namerno.

to je jebeno to

uzivaj

Jednom da se slozim sa pesmom, s tim shto bih dodao da stvarno treba da budesh chvrst i mushkarac, jer da ona to ne zeli, nashla bi devojku. A sada, ako si je voleo i sve to i ako si stvarno hteo da budesh takav kakav si bio (maco, kuco, volim te, dacu ti sve...), trebao si da naterash sebe da to dozirash, da joj to dajesh s` vremena na vreme, veruj mi, skroz im je dovoljno. Pa, ne verujem ni da je ona tebi svaki dan govorila volim te, jedini bla bla...jednostavno, posle 3 meseca veze ne verujem da mozete da izgradite takav odnos, posebno jer se niste poznavali ranije. Uzecu svoj primer, bio sam 6 meseci sa devojkom sa kojom sam se znao pre toga godinu dana (i dosta druzio), tako da smo se poznavali prilichno dobro. Raskinuli smo u februaru jer, jebiga, mozda smo se previse vezali ovoono, nije vreme bla bla, ali nismo se ni malo posvadjali, i nastavili smo da blejimo zajedno i sve to. Raskinuli smo zbog gluposti, ali kapiram da je taj raskid jako pomogao da shvatimo neke stvari. Pomirili smo se pre 2 nedelje, jer smo jednostavno skapirali da mozda i jeste vreme, tj. pogodilo se tako da odgovaramo jedno drugom, i zashto bi se cimali...i sad je do jaja, ali stvarno. Ali sve vreme, od pochetka postupam onako kako sam gore napisao i kako je pesma rekao. Nikada je ne omalovazavam i ne glumim svinju jer to nisam, ali nisam ni papucha, daleko od toga. Jednostavno, kada se zajebavamo, zajebavamo se, kada se volimo, volimo se. Riba treba da ti na prvom mestu bude ortak, i neko u koga imash poverenja i kome mozesh sve da kazesh, a posle da ti bude riba i sve shto ide uz to. Kada nadjesh tako neshto, onda si srecan, i teraj dok moze. Treba naci sredinu, a to je ostati normalan, i pokazati joj da je volish kada za to ima prilike. Nekako mislim da je to njima sasvim dovoljno, i da uopshte ne traze vishe, bar je tako u ovim godinama, a u suprotnom krenesh da ih smarash... (ti si `88, ja `87, tako da kapiram da je slichno). my 2 cents...

[edit]Shto se saveta tiche, nemoj sluchajno da je zovesh, shaljesh sms, spusticesh sebe mnogo i necesh je osvojiti opet sigurno. Posebno ti ona ne treba vishe, jer ortaci pre toga niste bili, pa necete sigurno to ni postati, a ti to valjda ionako ne zelis. Ako joj je imalo stalo do tebe, poslace ti sms, zvace te, da li da vidi kako si, ili da ti plache, ili...uglavnom, ako te ne pozove, zaboravi. Jednostavno, nastavi normalnim zivotom, bedak ce proci vremenom.[/edit]

Edited by Green
Link to comment
Share on other sites

Trkni do prodavnice i kupi karton piva,bice lakse(mozesh i neko zidarsko pivo)

Bolje uzmi staklene flase (jelenko jer je najtezi)..Onda su useri od alkohola,dodji ispod njenog prozora i gadjaj je iskoriscenim bocama.Kada bude prisla prozoru da vidi ko je to bacio ti idi i kucaj joj na vrata..Kada dodje da otvori,opet baci bocu kroz prozor samo ovog puta jacim intenzitetom.Ovu radnju ponavljaj dok se ne onesvesti od umora,onda se popni kroz prozor i jebi je do iznemoglosti..

ps: Ako ti nestane boca,uvek mozes da pokupis okolno kamenje,retrovizore etc.

------------------------------------------------------------------

SteX.jpg

....Watch the master. Follow the master. Be the master....

------------------------------------------------------------------

Link to comment
Share on other sites

zar nije lakse da baci chep od piva na prozor, a kad ona izadje da vidi sta je u pitanju, da joj zavrljachi flashu u glavu?

Don't think of understanding as a 'mental process' at all. Rather ask yourself: in what kind of case, under what circumstances do we say "now i can go on".

fUS165

kWcQcwQpf9Dedwp8ic

Link to comment
Share on other sites

@Green

A sta i ako pozove? kako se ophoditi prema njoj?

Moze ona fora: koja Maja ? ili nesto drugo ?

Ako pozove, znachi da joj je ipak stalo. Ti sam vidi na koji nachin, da li chisto da vidi kako si i da li si se sjebo, da li joj je mozda doshlo iz dupeta u glavu, ili neshto trece...kada bi pozvala, ja bih popricao sa njom. Ali ti nikako nemoj da zoves, i ti nikako nemoj da predlazes da se vidite ili tako neshto, jednostavno to ne moze da prodje. Ako te nije sve vreme lagala za to volim te bla bla, pozvace...samo kad skapira da joj nedostajesh. Tako bar ja mislim...

Edited by Green
Link to comment
Share on other sites

hahaha odlichan je .. ae iscimaj ga nekada da vidim dal josh ima one disko pokrete :))

ma nesto se deprimirao, nema vise d od disko.

Don't think of understanding as a 'mental process' at all. Rather ask yourself: in what kind of case, under what circumstances do we say "now i can go on".

fUS165

kWcQcwQpf9Dedwp8ic

Link to comment
Share on other sites

mislim da mi svi srali prema svojim iskustvima, generalno je isto ako si primetio, al ti je green jedini dao nadu :)

Never underestimate the power of human stupidity. Robert A. Heinlein

God is subtle but he is not malicious. Albert Einstein

Link to comment
Share on other sites

mislim da mi svi srali prema svojim iskustvima, generalno je isto ako si primetio, al ti je green jedini dao nadu :)

lik koji odtrchi na forum da se izjada odmah poshto ga riba ostavila?

njemu ne treba nada, njemu treba lobotomija [:D]

realno smeshno je da ti neko prodaje mudrost ko ne poznaje ni tebe ni njega.

Link to comment
Share on other sites

Ja na takve stvari gledam kao na "reset" ... jednostavno, resetujes zivot koliko toliko i picis dalje. Kad sebi kazes da u tome kreces od pocetka, sve je lakse ...

Licno se gado utripujem, kad vise nisam sa nekim ... mada jos nisam bio u situaciji da mi neka devojka kaze da me nece zato sto nisam drvoseca  [8)]

pa mozda zato sto jesi drvoseca, trol drvoseca!

OPTIMISED FOR HUMAN OPTICAL NERVE

BEST VIEWED WITH A MONITOR

Link to comment
Share on other sites

@Green

A sta i ako pozove? kako se ophoditi prema njoj?

Moze ona fora: koja Maja ? ili nesto drugo ?

ja sam za ovo "koja Maja?" i lepo zalupi slusalicu... ako i dalje smara..... uvali joj neku ortakinju koju ne zna da kaze da ti je riba ili sta vec..... ribe imaju obicaj da im dodje iz dupeta u glavu posle nekog vremena, ali NIKAKO ne treba da padas na to.... ako je mogla jednom da te prevari, moci ce opet.....

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...