Jump to content

ljubavni jadi


Recommended Posts

  • Replies 162
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

mrzi me da kucam...

da ti kenjam nesto i sl. navdim razne primere...

ali veruj mi, meni se desilo nesto kao tebi... ne bas isto, alo suhtina je ista...

ja sam jednostavno prekinuo svaki vid komunikacije sa njom i to je to...

vec 3 meseca.. s vremena na vreme, kad sam sam sa sobom, mislim na nju... uvece pred spavanje i to...

malo mi je bilo krivo... ali vremenom ces videti da je jadnica i bice ti drago sto si tako postupiJo!

ali realno,

mlad si... tako da cemu tolika frka... jbte bar u novom sadu ima cica :)

ako ces ti u 18god da se razocaras u ljubav... onda jbg-a

poz

radim iskljucivo po preporuci

Link to comment
Share on other sites

Oteraj je bre u picku materinu,ta riba je za jebanje i nista vise...mojne mislis da sam surov,jer nisam

Bre sine mnogo si romantican(ili jos gore,naivan),najebaces najstrasnije tako...znas kad si ce u fazonu da upoznas mrs. right i da je volis,da joj kupujes blabla,onda dobro pazi kad biras tu istu,dobro,sad si se zajeb'o al' sta sad,ides dalje,vreme leci sve...bolju lekciju realno nisi mogao da popijes

E zato ja nikad necu imati "vezu" duzu od 3 dana [:D] koji ce mi sve to [:D] [bD]

:-)

Link to comment
Share on other sites

Pa i da ga pozove sta........ nazvace ga kad je malo sjebana zbog necega ili se lose oseca.....da cuje kako on pati za njom i onda ce se osecati bolje...... bar je tako u najvecem broju slucajeva...... a ti ces se ponadati necemu i bice ti lepo dan, dva ...... ali ces zato posle toga biti sjeban jos vise..... tako najbolje je da prekines svaki kontakt sa njom i sto pre nadjes neku drugu ...... ili trecu.....:D

Edited by svilnik
Link to comment
Share on other sites

pa na nekim forumima i to postoji...uzas..i obavezno pol...plava strelica, ili roze krstitj..

Don't think of understanding as a 'mental process' at all. Rather ask yourself: in what kind of case, under what circumstances do we say "now i can go on".

fUS165

kWcQcwQpf9Dedwp8ic

Link to comment
Share on other sites

Pa i da ga pozove sta........ nazvace ga kad je malo sjebana zbog necega ili se lose oseca.....da cuje kako on pati za njom i onda ce se osecati bolje...... bar je tako u najvecem broju slucajeva...... a ti ces se ponadati necemu i bice ti lepo dan, dva ...... ali ces zato posle toga biti sjeban jos vise..... tako najbolje je da prekines svaki kontakt sa njom i sto pre nadjes neku drugu ...... ili trecu.....:D

ili ce joj jednostavno trebati neka usluga :)

Link to comment
Share on other sites

posaljes joj lepo poruku "have a nice life"

i izbrises njen broj iz fona, uzmes telefon nadjes 5-6 nekih simpaticnih drugarica sa kojima nisi bas nesto posebno i dogovoris se sa njima za kafu, sokitj, chaj, par dana zaredom, koja prva uspe uspe, ako ne uspe ni jedna, pa opet stize vikend i izlazak....

pomaze veruj mi

u slucaju da ti ne pomogne pa poslusaj reci pesme od azre - usne vrele visnje :)

Edited by Crno-Sunce

If there's some higher power that controls my fate, i would like to meet him, shake his hand, then crack open his ribcage and tear out his heart.

Link to comment
Share on other sites

Znaci nevera, riba koja mi je do juce govorila da me voli i da bi sve uradila za mene danas me,posle 3 meseca, tako ispalila da se jos pusim. Najgore je sto ja kuju i dalje volim.

Jos me to tolko ne pogadja jer se desilo pre par sati ali bojim se sta ce biti onih 10 minuta pre sna kad se o svemu razmislja, sta sutra, kako protiv jebene depresije.

Pomirenje NE DOLAZI U OBZIR !!!

pls help, ali nemojte se sad sprdati

Dobro kod mene nije tkava spika, al sam u svakom sluchaju sinotj reskinuo sa ribom posle 7 meseci i to bez povratka (jer ga je stvarno preterala)...iako nije proshlo 30 minuta od kako smo raskinuli a da to nije pokushala...

Ali brate, posle 3 metara dana te spike su ti samo slatke reche i nishta vishe - nikad ne treba da uzimash za ozbiljno, tj kad vidish u ochima da je ozbiljno onda je ozbiljno al to je jako teshko videti - i sigurno se ne vidi posle 3 meseca...

Link to comment
Share on other sites

Hmmm, ako te je prevarila, a nisam video to, onda je zaboravi...kao shto su ljudi rekli, ako je mogla jednom, mocice opet. E, i to shto je Lord rekao, ako te voli, ne mora to da ti kaze, primeticesh sam. Ma, mozemo mi da pametujemo do sutra, vidi kako se ti osecas, i postupaj u skladu sa tim. Ali, nemoj da je zovesh. Ali, ako je vec volish i tako to, nema nade da je oterash u tri lepe ako te pozove, i mislim da ni ne treba...ako te pozove...

Link to comment
Share on other sites

Iskuliraj je... Nacicesh drugu, ima ih na sve strane...

A i jesi li siguran da si je voleo? Nemash pojma kako cesh se iznenaditi kada stvarno zavolish neku ribu... Iskreno mislim da ti se ova samo mnogo svidela, ili je prva sa kojom si spavao, pa si se malo vishe primio na nju...

Sve u svemu, prebolecesh... Mali pocenat ljudi je zapravo umro od problema te vrste... gl

All I've got... All I've got is insane...

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...