Jump to content

ljubavni jadi


Recommended Posts

Rale bre, dolazi ovamo kod nas sad za raspust, ima da je zaboravish za sat vremena. Btw, shta se desilo ?

Aksioma #1: Svaka zena je kuchka (po ponashanju), samo je pitanje kad ce to da ispolji

Aksioma #2: Shto si ti bolji prema njoj, ona je gora prema tebi

Mehaničke karakteristike dobijene ispitivanjem mašinskih delova izrađenih od nehomogenih materijala pod dejstvom statičke zatežuće sile približno odgovaraju mehaničkim karakteristikama standardne epruvete.

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 162
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  Aksioma #1: Svaka zena je kuchka (po ponashanju), samo je pitanje kad ce to da ispolji

Aksioma #2: Shto si ti bolji prema njoj, ona je gora prema tebi 

Aksioma #1: Svi muskarci su svinje, samo je pitanje kad ce to da ispolji

Aksioma #2: Svi su oni isti <insert some quotes from lajnovi za.... topica>

kapiras sta ocu da kazem :)

Link to comment
Share on other sites

sam tips from maj hambl ekspirijens:

ustani ujutru, idi na trchanje sat vremena. kad se vratish pod tush, obrij se, sredi frizuru ako treba, obuci najbolju odecu koju imash. ceo dan (ili narednih par) isplaniraj tako da ni u jednom trenutku nisi sam, sve obaveze koje imash (ako ih imash) pokushaj da ispunish. seti se neke drugarice ili bivshe devojke s kojom si u dobrim odnosima, izcimaj je i to je to. ne kazhe narod za dzabe, klin se klinom izbija.

nemoj se ciganisati, izadji kao vetji chovek iz cele priche, uostalom ako je takva bolje ti je bez nje. budi srecan shto si to skapirao vec posle tri meseca.

Link to comment
Share on other sites

nije hejt al kako da mu pomognes? :)

mislim da je drzis dok je gazi ? sta :)

ima longleyy svoje metode... :)

Does sponsors helping to you and your team or?

-Yes he support us at all but it was really tough to for him and because there is no sponsors.

kole ce prevesti.u redu je...

Link to comment
Share on other sites

najbolji lek za takve stvari. najnajnajbolji:

smuvati je ponovo nekako, na sve moguce nacine pokusati... i tada je gotovo

ili je prevaris na oci, ili je posle seksa izbacis iz kreveta i oteras kuci, ili je ucinis da poludi za tobom (sujeta uvek pali ali uvek) i sl... osveta ljudi osveta i nema nista ni lepse ni sladje

Link to comment
Share on other sites

judi ja stvarno nemam zivaca da se svetim nekoj raspaloj kucketini koja me ocigledno ne zasluzuje

taj fazon...

ono ne kapiram sto bi neko gubio vreme i jos se cimao i ponizavao da povrati ribu koju odmah posle toga hoce da naduva samo da bi ispao veci cigan nego sto je ona ispala prema njemu ? :/

mislim sutnula ga riba prosle 3 meseca... ono nije ni prvi ni poslednji nit je to nesto oko toga treba toliko dramiti

zajebano je trenuto. proci ce. dobro je da prodje sto bezbolnije.

vracati se na staro je skroz bzvz iz ma kog razloga

Edited by GcV.Bjeli
Link to comment
Share on other sites

Ljudi ja stvarno nemam zivaca da se svetim nekoj raspaloj kucketini koja me ocigledno ne zasluzuje

ej lepi lepi , sta te snadje....

joooj ...

pa pazi , ima istine u onome da sto si bolji to su one gore...ali veoma malo istine :)

meni je jedino cudno (kao i tebi) zasto ti je ona to sve tako na kraju rekla a pre toga ti je govorila da te voli .. ocigledno je bila licemerna..

nemoj da se miris sa njom .. jer meni tu smrdi da je mozda vec i nasla nekog novog a i pored svega toga sto si ucinio za nju , nije u redu da ponovo ti prvi popustis i da je juris ... docice neka nova [;)]

aj kissitj , mojne biti tuzan [:X]

step in my transporter , so I can teleport ya,all around my heavenly body..

Link to comment
Share on other sites

pa pazi , ima istine u onome da sto si bolji to su one gore...ali veoma malo istine :) 

ima dakako istine, ali je to isto i prilicno individualno, a i proporcionalno medju polovima i u odredjenim granicama :)

u bilo kakvim odnosima dvoje ljudi se desava da onaj ko se postavi kao slabiji bude iskoriscavan i manje postovan, a zajebano je biti u ozbiljnoj vezi sa nekim koga uopste ne cenis

Link to comment
Share on other sites

Hahahahaha...gledam ovaj topic i ne verujem. Znachi lik pricha kako ga ne zasluzuje riba, a ovamo otvara topic kako da se izvuche iz te stvari zato shto je i sam zajebao. Aman bre da idesh da se nacirkash i da cutish. Sam si kriv shto si izigravao sisu umesto shto nisi izigravao mushko. Get over it.

Link to comment
Share on other sites

matori... alkohol izbija... [:D]

al pazi... pre nego shto izadjesh... obavezno ali obavezno ostavi mobilni kuci... manji rachun i manje blama [:D]

ono... ko shto reche revonja, mad amoja preporuka je da odesh do shume i da se poshetno izderesh, ne zbog tog raskida vec ono... ventil skupe se stvari i izbacish iz sebe :)))

boze kaki postovi na ovom topiku :D

( [;)] )...

mrbean6hi.jpg
Link to comment
Share on other sites

matori... alkohol izbija... [:D]

al pazi... pre nego shto izadjesh... obavezno ali obavezno ostavi mobilni kuci... manji rachun i manje blama [:D]

ono... ko shto reche revonja, mad amoja preporuka je da odesh do shume i da se poshetno izderesh, ne zbog tog raskida vec ono... ventil skupe se stvari i izbacish iz sebe :))) 

boze kaki postovi na ovom topiku :D

( [;)] )...

Hahaha u tvom slucaju bolje ostavis celog sebe kuci :P manje blama :D

OPTIMISED FOR HUMAN OPTICAL NERVE

BEST VIEWED WITH A MONITOR

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...