Jump to content

pričajte.


Guest

Recommended Posts

  • Replies 1.7k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

probudio se, chitkao vesti/forum/mejlove, opikao na kompu par glupavih partija, jeo, uchio, opikao partiju, uchio, skuvao kafu, uchio .. i tako al nije teshko palo jel sam se dosta zevzechio, sem shto mi se prca al obecanje je obecanje :)) tako da cu da kulnem uz neku partiju civa ili da gledim tv i knjavam.

• crno nam se piše

• belo nam se šmrče

• mind over matter

• jebo sam vam mater

Link to comment
Share on other sites

ceo dan nisam ni za kurac, juce bio na rodjendanu kod drugarice ubio se kao mache, danas ceo dan gutam raznorazne vitamine da se oporavim.

sad cu lepo da skuvam sebi kaficu i da pocnem da ucim, par sati pred spavanje. jipi ka jej.

If there's some higher power that controls my fate, i would like to meet him, shake his hand, then crack open his ribcage and tear out his heart.

Link to comment
Share on other sites

Bio do splava gde ortak radi.Njegove kolege rade nocnu cuvaju splav pa svratili.Oni igrali pes na soniju2mi blejali.Jedva smo dosli do splava.Nema most pa smo morali preko godoa camcem koji se nenromalno ljuja.A svetla nema.Agregat se cuva za tv i lampe unutra :)

Link to comment
Share on other sites

Prvo sam jurio nesto po gradu pola dana, kao ortak kupovao neke lone, a ja kao 3/4 lone + papuche, i naravno niko nije nista kupio, jer apsolutno nisam nasao sta mi treba. Sutra je runda 2, nadam se da neke radnje rade u centru barem ono, do 14-15h, znam da su to uveli i nedeljom.

Posle toga drugi deo dana montirao laminat. I kao prvi red monitramo, sve kul, ide nekako, i sad dodje drugi red, kada em sto moras da uklopish sa onim pored delom laminata, ali i sa onim iznad. I jebavali se mi tako jedno cuku, da uklopimo, jer nikako da "klikne", kad meni padne napamet vec ono bezve "ajde probamo sa druge strane" kad ono sa druge strane naravno sve najnormalnije se montira ... e rek'o ... i skapirali smo da je kriv patos, tj. ima ispupcenje, sto je cudno jer je beton u pitanju, ali sta sad. Sutra je nastavak i te akcije, ali sutra obuhvata i secenje i precizno uglavljivanje, sve zabava do zabave ;)

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.



×
×
  • Create New...