Jump to content

pričajte.


Guest

Recommended Posts

  • Replies 1.7k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Ja sam danas svuda picio kolima (ne svaki put svojim doduse) i moram priznati da je pored otvorenog prozora sasvim kewl. Mada su me cudno gledale neke devojke na semaforu kad su pomislile da pricam sam sa sobom posto sam nabavio fensi hendsfri koji naravno stoji na drugom uvetu od onoga koje su one videle.

Bogami, ja sam danas isao kroz grad i bash je bila guzva. Cak i u 14. Decembra i Save Kovacevic gde obicno nije guzva, pojavilo se neko zagushenje, a bilo je i na slaviji, itd itd ... Mada nema veze, ja sam svuda lepo is'o peske i kul mi je bilo :) Pio i 'ladan nes iz neke lude staklene sholje sa staklenom tacnom, kad bih nas'o negde da se kupi, uzeo bih bash takvu ...

Smorio sam se sto nije pros'o Hemofarm, mada to mene uvek brzo prodje, a plus ni ne navijam za njih, al' rek'o valjda ce, imajuci u vidu proslu godinu, ove uspeti da prodju. Onda malo pogledao fudbal, pa kren'o da citam neke tekstove, i prepravljam ih. Naravno ismejah se ... recimo, "Od ovih kategorija izdvojićemo dve najznačajnije..." postaje jako interesantno ako je u "izdvojicemo" autor zaboravio slovo "v" ... a znace on ko je ;) posebno sto sam mu na to skrenuo paznju ;)

Link to comment
Share on other sites

"budi dobar student."

"budi dobar sin."

"zaradjuj sam a nemoj mene da pitash za pare...."

"zasto si ti dobio 9, a sin moje koleginice dobio 10."

"zasto ne pomognesh nesto oko kuce, sa parama"

"da li imash devojku?"

"Vladi ostao jedan ispit na ETF-u i ima verenicu. NJegova majka je tako srecna ... "

jedan od onih dana kada brojim sekunde kada cu pobeci iz svoje kuce i postati apsolutno svoj covek.

It's nice to be good, but it's nothing compared to being bad

Link to comment
Share on other sites

"Vladi ostao jedan ispit na ETF-u i ima verenicu. NJegova majka je tako srecna ... "

jedan od onih dana kada brojim sekunde kada cu pobeci iz svoje kuce i postati apsolutno svoj covek.

Vlada je nerd :)

Link to comment
Share on other sites

Probudih se ponovo.....Nazhalost prespavala sam skoro ceo dan jer sam sinotj spavala manje od dva sata pokushavajutji da uradim 300 zadataka iz matematike...Naravno da nisam stigla [:D] ...Bar je vreme bilo prelepo a nadam se da tje tako i ostati...

Imali smo sistematski pa sam kutji doshla u 4.....Samo sutrasnji dan da prodje i onda tju da se ishetam k'o chovek.....ovih dana samo sedim i uchim...

Od sutra pravim detaljan plan za neki program u shkoli(veche posvetjeno talentima) na kome tju pevati 3 pesme, josh ne znam koje a to je za 2 nedelje....Da, naterali su me da chitam moje pesme...Sami su trazhili, ionako nishta netje razumeti a uostalom imaju ih u shkolskim novinama......

I tako..... [:D]

Link to comment
Share on other sites

Ko ih jebe...ja bih voleo da uzme neki autsajder...

a kako stvari stoje,Arsenal se zaleteo :))

btw...sad sam dosao od Sharulje..rodjendan mu,pa blejali kod njega...

bilo gotivno...posle blejao sa ortakom na trgu,cekali bus,kenjali kako je sve do jaja kad si klinac ;)

on otisao,ja slusao muziku na plejeru,naisla mtrva 26-ica,i sad dosao gajbi...

Novi forum smrdi

3do1AEy.pngyxHzIOp.png

 

Link to comment
Share on other sites

Lezem sve kasnije i manje spavam... Ono sanjao sam da sam usao u neku fantomsku 73 sa nekim ludim vozacem koji staje na svakoj 5 stanici i zamislja da je alonso izmedju tih stanica... Strasno... Inace za danas ratni plan glasi uciti usciti i samo uciTI [:p]

Link to comment
Share on other sites

"budi dobar student."

"budi dobar sin."

"zaradjuj sam a nemoj mene da pitash za pare...."

"zasto si ti dobio 9, a sin moje koleginice dobio 10."

"zasto ne pomognesh nesto oko kuce, sa parama"

"da li imash devojku?"

"Vladi ostao jedan ispit na ETF-u i ima verenicu. NJegova majka je tako srecna ... "

jedan od onih dana kada brojim sekunde kada cu pobeci iz svoje kuce i postati apsolutno svoj covek.

треба ти око 1.500 до 2.000 евра месечно да купиш стан, кола и да се скућиш, израчунао сам. и тако бар 10 година, да те добре старе банке не би истерале на улицу због неплаћених рата.

veruj mi... loshe je za kilazu [:D]

niko ne pere vesh...

ahhh...

( [;)] )...

о како грешиш.

MORTALIS HOMO AURA PER KHARONE SERVA

Style over subsistence

Crown of Light. Keeper of The Yoda Chamber. I&I, Righteous Army of One.

Link to comment
Share on other sites

^^

haha...srecno [:)]

Probudih se ponovo.....Nazhalost prespavala sam skoro ceo dan jer sam sinotj spavala manje od dva sata pokushavajutji da uradim 300 zadataka iz matematike...Naravno da nisam stigla [:D] ...Bar je vreme bilo prelepo a nadam se da tje tako i ostati...

Imali smo sistematski pa sam kutji doshla u 4.....Samo sutrasnji dan da prodje i onda tju da se ishetam k'o chovek.....ovih dana samo sedim i uchim...

Od sutra pravim detaljan plan za neki program u shkoli(veche posvetjeno talentima) na kome tju pevati 3 pesme, josh ne znam koje a to je za 2 nedelje....Da, naterali su me da chitam moje pesme...Sami su trazhili, ionako nishta netje razumeti a uostalom imaju ih u shkolskim novinama......

I tako..... [:D]

Ti si ovde kao neki štreber,a?

:)

Na brzaka pogledao neke predmete jer uskoro treba da idem po monitor :)

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

^

i nisi mnogo ;)

bas bih isla na neku zurku povodom pomracenja sunca..al jebg :P :))

inace,nisam jos uvek sigurna da li sam pre neki dan zeznula menjac , tj. nesto ispod menjaca ili se otkacio auspuh kada sam se isparkiravala i zakacila na neku uzbrdicu gde se diglo korenje ..

uzas... :(

step in my transporter , so I can teleport ya,all around my heavenly body..

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.



×
×
  • Create New...