Jump to content

pričajte.


Guest

Recommended Posts

poslednja 3 dana em shto sam isprdeo igrajuci napucavanje ^^ em shto sam se vukao po lekarima shto za sebe shto za kewu .. ne znam vishe gde udaram samo bih legao i spavao jedno 5 dana.

• crno nam se piše

• belo nam se šmrče

• mind over matter

• jebo sam vam mater

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 1.7k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Otiso sam u 7 jutros iz kuce isad sam se vratio

(skola gradjansko trening)

Smaranje najvece

nego sad idem kod nekog ortka na 18 lele majko bozija pa sta ce to da bude

otprilike lik j kupio 220 litra piva za 100 ljudi i plus

ostalu zestinu vidimo se

[:D][:D][:D][:D][:D][xx(]

vfdsdas0gs.png

dotica1tj.png

Link to comment
Share on other sites

sad dok sam kenjao u klonji,citao sam neki stari politikin zabavnik...

i procitao jednu do jaja misao sto je rekao Nikita Hrushchov:"kada gulite kozu svojih musterija,uvek ostavite malo da moze da zaraste kako biste posle obet gulili"

eto...za sve buduce biznismene...:)

Novi forum smrdi

3do1AEy.pngyxHzIOp.png

 

Link to comment
Share on other sites

Danas u skoli imao sistematski...

izgleda da je sve ok samnom :)))))

inace igrao sam fuZbal i posle lepo seo i udarila me promaha,ne mogu da se pomerim...vrat me ubija

Ivane gde si ti zaradio bol? :))))

izgleda da nije imas krivu kicmu(skolioza)i 1000000 kvarnih zubiju (tvoje reci) sum na srcu .... [:D][:D][:D][:D]

samo hrabro

Link to comment
Share on other sites

napokon sam dosla kuci posle 9 jebenih sati...ceo dan slusam razne mentole kako su oni najpametniji i sve znaju i ne daj boze da te ne interesuje 456789654567 stvari u zivotu, mislim to je propast sveta...

a i povrh svega me je ko zna koji put odusevio bezobrazluk nekih ljudi koji nemaju ni ovolicko savesti, a o istoj stalno pricaju...

Edited by kuchk1c4

I MAY NOT BE PERFECT, but parts of me are excellent

Link to comment
Share on other sites

Onda get used to it, imao sam i ja neku povredu, kad je pocheo da mi pritiska ledja imao sam osecaj ko da me bije neko toljagom :)

naravno, nije frka da trpim užasne bolove pola sata ako ću ostatak dana biti ok :)

trenutno me najviše smara što ne da ne mogu da se bavim nekim sportom nego ne mogu ni da se počešem po potiljku :)

@ivan_ pa jbte...ti se vratio sa skijanja pre 2 nedelje...i lozis me da trpis bol do sada :))

jok, juče sam nekako nezgodno cimnuo u autobusu i obnovio povredu, inače je lepo prolazila i sama od sebe..

ceo dan slusam razne mentole kako su oni najpametniji i sve znaju i ne daj boze da te ne interesuje 456789654567 stvari u zivotu, mislim to je propast sveta...

jesi ti to bila na nekom okupljanju "inteligentne" omladine, tipa boš, mensa, debatni klub, b92 audicija?

Link to comment
Share on other sites

sad dok sam kenjao u klonji,citao sam neki stari politikin zabavnik...

i procitao jednu do jaja misao sto je rekao Nikita Hrushchov:"kada gulite kozu svojih musterija,uvek ostavite malo da moze da zaraste kako biste posle obet gulili"

eto...za sve buduce biznismene...:)

Pravi bizmismeni to znaju i bez da im neko ka

Link to comment
Share on other sites

Standardno shkola, kuca. Pocheo sam kao neshto da uchim, mora se, skoro ce kraj. Medjutim, poslednjih dana sam se navukao na video poker [:)]. I, mosh` misliti, u plusu sam 600 dinara. I da, danas mi do jaja nije bilo dobro, jedva sam do kuce doshao, glava mi pucala, nishta nisam video, ali spavanje je sve reshilo (goddamn fleshevi [:)]). Nego, opet sam sa devojchicom, starom-novom, i extra...

Link to comment
Share on other sites

pa i nisam se nesto razbatinao...steta sto smo morali da hvatamo bas, popio bih jos jedno osam piva, sa svakim sledecim sam bio sve manje pijan, samo me od prvog zabolela glavurda...legao u 3, ustao u 10 odmoran k'o bela lala. satju da izblejim maksimalno, posle palim da ucim sa ortakom, a onda u bioskop da gledam niske strasti i vatam devojku za farmerke [:D]

ispraznio sam juce studio, bah, srecan sam sto su mi sve ploce ponovo gajbi, ali nekako mi bilo ql tamo...al jebiga...sakrio sam kljuceve ispod otiraca, da imaju ovi kad dodju, i aj zdravo :)

idem da se napucavam ^^

Don't think of understanding as a 'mental process' at all. Rather ask yourself: in what kind of case, under what circumstances do we say "now i can go on".

fUS165

kWcQcwQpf9Dedwp8ic

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.



×
×
  • Create New...