Jump to content

pričajte.


Guest

Recommended Posts

  • Replies 1.7k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

koji horor brate. gde je nasao po beogradu sa tim gumama da vozi jbt :/

ja se video s cicom, dos'o gajbi, satju na kunt, a ujutru na rostilj ^_^

Don't think of understanding as a 'mental process' at all. Rather ask yourself: in what kind of case, under what circumstances do we say "now i can go on".

fUS165

kWcQcwQpf9Dedwp8ic

Link to comment
Share on other sites

malo se kazu ugruvao. zatvorice mu se oko od otoka. malo je nos sjebao.

al brate.

ljudi.

kakva scena. hororcina. potpuna.

Pazi kad sam odma' zamislio scenu i prestravio se ... Dobro je da je sad sve ok. Treba i biti pribran u takvim prilikama ... svaka cast.

Vec sam (nazalost) imao prilike da dozivim nesto slicno, i potpuno je stravican osecaj kad se "obrnu uloge" u smislu, umesto da tebe tjale(keva) ono dizhe/budi/gleda ko'ko si se sjeb'o (da izvines ;)), vozi kod lekara, ti moras obrnuto. Kasnije, kapiram, kad zadju u godine (a i ti), to postane ocekivano, ali dok si josh relativno mlad, strava. Zhivot.

Kad smo vec krenuli sa slicnim temama, bio danas do bolnice, baba tamo lezhi, nista strasno, samo je dobrovoljno otisla da operishe kuk, i ono, Ortopedska na banjici (makar ovaj deo gde sam bio) sad vec polako krece da lici na nesto, tj. kao nekako normalnu bolnicu, a ne one raspade od pre 10ak godina. Sve je okreceno, relativno cisto, kazhe baba da je klopa skroz dobra, kao mos' se najede covek, cak imaju u nekim sobama i televizore ... jest' malo tuzhno sto se nekim osnovnim stvarima covek odusevljava, ali kao, nesto se desava & pomera. Inache sa njom u sobi jos tri druge babe, i vec su se podelile "u klan". Jedna je glavna, jedna najvise pricha, jedna tjuti, jedna baca fore ... strava. Kad bih vam rek'o kako se samo sve zabavljaju tamo, ne biste mi verovali ;)

Malo bio do grada, vid'o se sa nekim drusttvom, prispavalo mi se nesto, a imam i posla. No ipak sam sad uz'o tunjevinu + masline + paradajz + fetu + projice male, malo da calabrcnem stogod i vidim dal' mozhe neka fina serija da se odgleda na ovom projektoru, ili ne mozhe. Jedino mi je platno poluzguzvani carsaf, al' sta sad, ne moz' imati sve. A onda na cekiranje nekakvih PDFova, i jurenje gresaka.

Link to comment
Share on other sites

dugacak dan...prvo bio na nekom gradilistu, pa onda radio dokumentaciju za neki projekat na faksu, pa bio kod boleta (koji je random shit generator i kad ne igra dotu) i dosao kuci kad su svi drugi usli u grad. jedino sto me drzi u vertikali je cinjenica da moram da zavrshim neku kolumnu pre nego sto sutra odem na rostilj

It's nice to be good, but it's nothing compared to being bad

Link to comment
Share on other sites

koji zabod dan...eh ivane ono tvoje raspolozenje preslo i na mene...pffff...ako se setim onoga sto si ti uradio pod dejstvom istog mogu samo da se zabrinem za svoje postupke :PPP

inace nadam se da nisam bila u pravu povodom hihihihih onoga veceras...ili ipak jesam?:)))) hihihihiih... govori brzo da se smejem i ja malo :P

signatura.jpg

_malimjau.

Link to comment
Share on other sites

^

cuti , dok ne cujemo rezultate tog "ucenja" ko da nije nista ucio :)

planiram da idem kod drugarice danas na sajam , a pored toga da ponovo ucim najnovije reci i konstrukcije iz nemackog za ispit koji imam u cetvrtak :)

juce sam dobila veoma lepu pohvalu koja me je bas nekako usrecila a to je da lepse pricam na nemackom nego na srpskom :))

e da , ako neko hoce da ide u cetvrtak u "roxy" neka mi se javi na pm :)

step in my transporter , so I can teleport ya,all around my heavenly body..

Link to comment
Share on other sites

Corey covece, oslobodi se tih stega, stalno bre ucis.

Sta vama bre rade u toj skoli? (5-ta bese jel tako?)

ras-tu-ra-ju

dobro...ja sam imao srece da zabodem 90% gotivnih profesora...ali opet...moras da se rasturis od ucenja :((

btw...skroz sam lako ustao,iako sam se jutros vratio gajbi...valdja zbog lepog dana..:)

istusirao se,sad mi do jaja...

Sinoc Ticon smorio za sve pare,ali su likovi koi su radili posle njega (mislim da su iz STS music) objasnili neke stvari...tako da je bilo dobro :)

Novi forum smrdi

3do1AEy.pngyxHzIOp.png

 

Link to comment
Share on other sites

Danas sam doruckovao 2 puta sto mi se nije skoro desilo 100% nervoza pred sutrasnji ispit :) Inace sam se sada vratio da aikido seminara i ono bilo je dosta poucno/zanimljivo :)

Inace juce se igrao sa nekim pHp toorent based klientima i ono mogu vam reci da L.A.M.P. kombinacija rula najstrasnije [:)]

Link to comment
Share on other sites

planiram da idem kod drugarice danas na sajam,

Proveri ti prvo sa njom dal' je ona uopste tamo ;) Vojvode Misica su zatvorili zbog nekog pucanja cevi, izlivanja vode, ne znam ni ja cega vec ... a videh snimke na tvu, bash je jedna velika bara u pitanju. Posebno tamo pred kraj, kod onog malog nadvoznjaka.

  juce sam dobila veoma lepu pohvalu koja me je bas nekako usrecila a to je da lepse pricam na nemackom nego na srpskom :))

jel si sigurna da je to bila lepa pohvala? :)

Link to comment
Share on other sites

pa za mene je lepa pohvala s obzirom sta planiram da budem kad porastem ;))

nemica? :)

jel se kru slozhio? ;>

Pa ne, u fazonu, kad vec moram da rasclanim, to tako receno (naravno kada bi bila zajebancija, iako kapiram da je ovo tvoje ozbiljno) bi samo znachilo da toliko nemas pojma srpski, da eto i nemacki cak pricas bolje ;)

Skapirao sam da bi bio pravi gusht kad bih za svetsko prvenstvo imao projektor, pa da gledam fudbal na "velikom platnu". Al' nema se para ...

Link to comment
Share on other sites

Corey covece, oslobodi se tih stega, stalno bre ucis.

Sta vama bre rade u toj skoli? (5-ta bese jel tako?)

Ma sada će tromesečje pa su nas svi stisli.Nema dana bez kontrolnog...ali kada to prođe ladiš jaja 2 meseca.

e da , ako neko hoce da ide u cetvrtak u "roxy" neka mi se javi na pm :)

Ne smemo da uđemo ako se tebi ne najavimo? [:D]

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

Jedino bitno je da sam se valjda napokon skontao (sam sa sobom) da raskinem sa ribom posle 7 metara dana...poprilichno mislim da je to. I to bash mislim ono na raskid raskid, bez dozvoljavanja drugog pokushaja i tih akcija...

Edited by Lord[SKG]
Link to comment
Share on other sites

kakva scena. hororcina. potpuna.

skroz sam sludjen. al hvala bogu sve je super proslo.

Takve stvari umeju da budu do jaja zajebane, pogotovo sto 90% nas apsolutno nema nikakva znanja sta treba raditi bar osnovno prilikom prve pomoci, bar da prepoznas sta je i kako pa ne zapadnes u paniku. Inace vec duze vremena ionako razmisljam da kupim kacigu za bajs, a mislim da me ova tvoja prica uverila da mi je to i potrebno.

@topic: Ustao, bas nekako veselo. Juce bio u nekom izlasku, bilo bas veselo, pogotovu sam se iznenadio kad sam sreo Kojota, mada sad kad malo bolje razmislim i nije to tako cudno posto sam samo par sati ranije sreo njegovog sidekicka, izgleda da me prate... Mada covek pocne malo da razmislja o smislu zivota kad shvati da je poceo da izlazi na ista mesta kao i Kojot [roflmao]

Heghlu'meH QaQ jajvam

Link to comment
Share on other sites

krenem ja sa drugaricama sinoc u grad i vidim guzva neka kroz vojvode misica, kad ono voda na sve strane...i tako ja vozim opusteno, laganica, a drugarica koja sedi do mene otvorila prozor kao da proviri i vidi sta se desava...u tom trenutku proleti neki dzip kroz zutu i samo odjednom shhljuuus voda uleti kroz prozor : )))

kao u onom najgorem crtanom filmu...kad smo onako mokre stigle, trazila sam neku kofu da izbacimo vodu iz auta : )))

inace, lepo smo se provele : )))

I MAY NOT BE PERFECT, but parts of me are excellent

Link to comment
Share on other sites

e da , ako neko hoce da ide u cetvrtak u "roxy" neka mi se javi na pm :)

LOL, sto bi neko zeleo da ide tamo....

Pre neki dan mi pricala devojke sestra da je videla neku malu jadnicu tamo i kao pita je... "koje si godiste" , "imam 14 godina" .... hahha omg.... pozovi kojota da ide s tobom

Edited by Pesma-mrtve-dece

Get smart or die dumb!

Link to comment
Share on other sites

@lucky

da , moja tajna misija je da se prebacim u deutschland i uzmem drzavljanstvo i da niko ni primeti da sam zivela u ovoj buvari }:)) salim se ;)

@ svi koji hoce u roxy

ok , pesma-mrtve-dece dve karta ! :)

ajde... nemoj da te je stid kad si mi vec poslao pm za dve karte za tebe i tvoju devojku od 14 godina :)))

a corey , ne , ne moze da se udje ako ne uzmes kartu od mene tj. od moje ortakinje :))

i koje uopste reko da ja izlazim tamo ?:))

ja samo nudim karte.. biznis ljudi :))

Edited by Sheyn

step in my transporter , so I can teleport ya,all around my heavenly body..

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.



×
×
  • Create New...