Jump to content

PRSO sam ...


Recommended Posts

ma znam bre, mis'ish da se nisam posle kajao [:D] ; ispricao ortacima a oni odma "shto nisi ranije rek'o mogli smo ga malo iznabadati" i te fore. jbg

U Latino klubu ako se dobro secam.

Edited by TrickStyle

||If this be error and upon me proved, I never writ, nor no man ever loved. .:: Sonnet 116 ::. ||

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 258
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

nemam problema sa pederima. Ne volim ih, ne smatram da treba da odgajaju decu ali imaju da pravo da zive. Sigurno necu da ih ubijem, ali ne volim kada se homoseksualnost izjednachava sa heteroseksualnoshcu, kao da jedno ipak nije alternativa...Kada vidim gej tipove, a na mom faksu ima ih 4 ili 5, ne osetim se ugrozhenim....sta sad treba da radim, da im nikad ne okrecem ledja, da nosim bejzbolku na faks ?!?

A ruku na srce, u poslednje vreme sam se tako ugojio da me ni peder ne bi startovao..

Ja sam u gimnaziji imao u odeljenju jednog lika chija je pricha na kraju zavrshila slichno onoj iz prvog posta

Prvi razred zemunske gimnazije, prvi dan prve godine dolazim ja sa Choporom (8 riba i likova koji su jednim busem ishli do i iz skole) iz Batajnice, i na prvoj prozivci pojavljuje se ime Rudolf Pshenicnik. Mi svi u trans, zbog imena, pogotovo kada smo saznali da mu je puno ime Rudolf Treci . a i sam lik je bio smeshan - groteskno nizak, imao facu ruzhnu kao humanitarna pomoc. Ali je bio ultra bogat, cale mu radio kao pilot u jatu sto je 95te, 96te ipak bilo nesto - ziveo u karingtonkama na bezaniji, imao dvoje kola, najbolji pc...Godine prolaze, Rudi i dalje ruzhan ali se zaljubljuje naravno neuspeshno, naravno zbog losheg reshenja face. U medjuvremenu ispoljuje sve trademark karakteristike geek-a - prekomerno igranje igrica, magic the gathering karte.... Cetvrta godina - svi mi upisujemo neke faksove a Rudi odlazi u ameriku da bude graficki dizajner i animator, sa zeljom da se zaposli u ILM.... Posle pola godine tishine, stize vest - od svih jebacica koje su jebale za peticuu skolskom wc-u, od svih seljaka koji nisu chuli za kondom....od svih njih prvi se zheni onaj najruzhniji - Rudi! I to ne za neku obichnu debelu pegavu amerikanku - nego za obichnu debelu pegavu Mormonku. Devojka ne da je bila ruzhna, nego kada bi je sreo ne bi je pitao za ime nego bi je pitao da li ima pedigre. Vera joj zabranjivala upotrebu kondoma, lekova, nije se depilirala.....uzhas. Jedino sto je bilo dobro kod nje sto je bila ok oko bigamije. Ali na kraju ni to nije bilo posebno korisno posto se posle jedva jedne pune godine rudi izjashnjava kao peder, nalazi dechka, i indirektno saznajemo preko e-maila da je hard-core gay...sto bi rekli furundzija.

e sad meni nije jasno jedno 3 ili 4 stvari:

1. da li se gay radja?

2. da li se gay odgaja

3. da li moze da postoji zena koja je toliko ruzhna da ogadi pichku tuto kompleto?

It's nice to be good, but it's nothing compared to being bad

Link to comment
Share on other sites

pa ako 9 godina nije imao ribu moga si da predpostavis..

------------------------------------------------------------------

SteX.jpg

....Watch the master. Follow the master. Be the master....

------------------------------------------------------------------

Link to comment
Share on other sites

Iguana ne seri da si ishao u ozloglashenu Zamunsku gimanziju :D moguce i da sam znao i tebe i tog ortaka :P poshto sam ja zavrshio 2000te

A i zivim pored karingtonki na Bezanijskoj Kosi lmao (nazalost samo pored ne spadam u te bogatesh :D)

We must all fear evil men. But there is another kind of evil which we must fear most and that is the indifference of good men !

Link to comment
Share on other sites

@Drale

Tolerancija nije nikakva moderna izmisljotina. Raznorazni ljudi su se time baktali najmanje (u modernom smislu) od 18. veka. Takodje nisam bas siguran da shvatas sta znaci taj pojam. Tolerancija ne znaci da te niko ne interesuje, da si ti jedan izolovan entitet i boli te uvo za ostale oko tebe sta god oni bili i radili, to se zove nekako drugacije. Tolerancija znaci prihvatanje ljudi koji imaju drugacije misljenje (ili bilo sta drugo) od tvog. Prihvatanje je kljucna rec.

Empatija je logicna dopuna tolerancije jer obraca paznju na tudje emocije, patnju, bol, na nase razumevanje isith. Zajedno posmatraju coveka u celini.

@Topik

Mi ovde pricamo o ljudima koji su zbog neceg drugaciji od nas, koji ne ugrozavaju nasu egzistenciju, a mi ih iz nekog razloga mrzimo. Uglavnom su losa poredjenja pravljena u ovom topiku. Pravo poredjenje je sa nekim ko je druge vere ili rase ili drustvenog statusa. Ne treba zaboraviti da se ovde ne prica o politizovanju pogodne situacije, manipulaciji, lobiranju. Ovde pricamo o coveku, o individui.

Prosto ne mogu da shvatim kako je moguce da covek moze tako olako da daje sud o nekom drugom?

Idem ja tako ulicom i pokazujem prstom: Ovog na odstrel - ima bradu, Ovog u tamnicu - mnogo je lep, Ovog deportuj - ne zna moj jezik, Ustvari kad malo bolje razmislim ajmo da napadnemo Bugarsku jer su oni Bugari.

Ne mogu da kazem da me stanje zabrinjava, jer je to surova realnost, ali me zabrinjava to sto visok nivo inteligencije, obrazovanja, iskustva i sta-ti-ja-znam-sta-jos nisu siguran znak da neko pre svega poznaje sebe, a zatim i da razmisli/oseti/razume pre nego sto nekog osudi.

-----------------

nema vise zezanja

A.B.

Link to comment
Share on other sites

e sad meni nije jasno jedno 3 ili 4 stvari:

1. da li se gay radja?

2. da li se gay odgaja

3. da li moze da postoji zena koja je toliko ruzhna da ogadi pichku tuto kompleto?

nije politički korektno da raspravljate o prirodi homoseksualnosti, ako hoćete mo

Edited by Shekk

jebote, smorio si sa kukanjem vise :D

Link to comment
Share on other sites

Ja sam bio IV-11 :P

Nije kao da se homoseksualnost pojavila u 20. veku. Ako do sada nisu osvojili svetu nece ni sada nemoj se plashite homofobi :D

We must all fear evil men. But there is another kind of evil which we must fear most and that is the indifference of good men !

Link to comment
Share on other sites

meni je jedan od boljih i bliskih drugara gej... i nemam nishta protiv njega kako kad napravi neku shalu na moj rachun ovoono... al je totalni gotvac :)))

mislim ako krene neki gej da me smara neshto prvo upozorim... pa onda, nije se josh desilo... uvek nekako nestanu sa vidika [:D]

( [;)] )...

mrbean6hi.jpg
Link to comment
Share on other sites

brate mili, jedno je progon i maltretiranje, a drugo je ignorisanje i izbegavanje. ako nesto ne volim ili mi se gadi, najnormalnije je da se postedim toga, bez ikakve namere da bijem nekog ili ne znam ti ja sta...

problem je u tome shto se to tebi gadi, a iz takvog stava ne moze da proizadje to izbegavanje i ignorisanje o kome ti prichash .. nego vec znash shta

"sve pedere treba pobiti" sam mozda i izjavio, ali se ti i ja nismo tada znali, jer sam imao mozda 13-14 godina, tada sam izjavljivao i kojesta drugo... ali, mladost - ludost, tako da... uostalom, pricali smo o pederima nekoliko puta, i ako ovo nisi naveo samo da me diskreditujes u diskusiji, nego jer zaista mislis da ja tako mislim, onda je to tuzno.

to si izjavio pre 1.5g dana kad smo imali ovu spiku i verovatno bi i sada izjavio al to si ti .. ne treba se stideti svojih zelja, kao shto i ostali sa slichnim komentarima na ovom topicu to izjavljuju. da ne ulazim u to shta si sve josh rekao valjda se secash ..

procenti HC, maznih i slicnih podela pedera mi je van pameti, a i ne znam cemu sve to. sta hoces da kazes, da je neko manje derpe ako ga ne prima ili sta. brate, za mene je to kao i prica "malo i puno trudan". to se odnosi i na tzv. bi muskarce. muskarac koji mora da oseti karu drugog muskarca u dupetu, ustima, ruci, da bi se uzbudio je za mene peder. muskarac koga uzbudjuje njegova kara u ustima, dupetu, ruci drugog muskarca je, takodje, peder. ostalo (da li jebe i ribe, ovce, koze) moze da udje u tvoje pribliznije podele, ali je za mene, u sustini, nebitno.

kako si ovde iskljuchiv, a na politichkim temama mozesh da djuskash o razlici izmedju 10 i 10.000 ;)

podelu nisam naveo zbog tebe nego zbog osoba koje su postovale u fazonu "pazi da ti nemune tuki"

sta bi mi falilo da se pohvatam sa ortakom?!?!!?!?!?!? isti koncept kao sa ortakinjom... [roflmao]

Cile, brate, prevazilazis sebe. [:D] ako ti je nesto jako gadno, ako prema necemu imas intenzivan unutrasnji otpor, zasto bi morao to da promenis po svaku cenu.

pa ti sa tvojim principima bi trebao da znash na shta sam mislio.

ako ti je gadna pomisao da se povatash sa ortakinjom istom logikom bi trebao da idesh da ti je gadna pomisao da se povatash i sa ortakom. ako si se pijan povatao sa ortakinjom ko moze da garantuje da u tom stanju se ne povatash i sa ortakom ? zashto biti iskljuchiv, jel si ti jedan od onih likova koji mogu da tvrde neshto 100% .. nemoj mi te priche

zar stvari nisu individualne? ako tebi nije nezamislivo i ogavno da se mazis/jebes sa drugim muskarcem ili da to gledas ili da slusas o tome, prihvati da ima ljudi koji nemaju isti odnos prema tome. i da ti ljudi nisu nuzno kromanjonci, koji ne shvataju uzvisene vrednosti novog, nametnutog drustva.

ne, shto je najcrnje ja njih mogu da razumem. al ne mogu da ih opravdam. jel shto je tebi gnusno ako to tamo neko radi zarad svog plezira ? mozda je nekome gnusno da bude u autobusu sa osobom koja smrdi shpiritus pa ti to nikad nije niko rekao. tolerancija.

Bole, tolerancija ne mora da podrazumeva empatiju. jesam tolerantan, utoliko sto mislim da SVAKO ima pravo na svoje neotudjivo parce neba, ali empatiju u meni bude druge drustvene pojave, ali ne i ova... zaboga, zar se ljudi dele na one koji saosecaju sa pederima i one koji bi ih poklali. zar je nemoguce da ih tolerises, ali ne i razumes/prihvatas? zasto je ta uzasna, licemerna politicka korektnost postala tabu tema? zasto se namece novi koncept seksualnosti gde se muskarci dele na pedere i one koji ih razumeju?

ovde prichash o toleranciji, a gore:

(citat)

ako tebi nije nezamislivo i ogavno da se mazis/jebes sa drugim muskarcem ili da to gledas ili da slusas o tome, prihvati da ima ljudi koji nemaju isti odnos prema tome.

(/citat)

prestani da uskachesh sebi u usta ili se odluchi koju cesh prichu da prichash. pedera je oduvek bilo. ne bih sada da citiram istoriju to vec mozesh sam da pogledash ili znash vec. tabu tema je bila ovde u srbiji zato shto je vladao komunizam i josh uvek je tabu tema zato shto ovde i dalje vlada neki izoblichena vrsta komunizma. samo shto je najgore u celoj toj prichi ja mislim da cemo na kraju zavrshiti ko Nemachka,po tim pitanjima, kad jednom pukne pucice ce. odakle da se deli samo na to ?

• crno nam se piše

• belo nam se šmrče

• mind over matter

• jebo sam vam mater

Link to comment
Share on other sites

koji ste kromanjonci. ortak ti je peder, pa sta koji kurac?

Edited by kruko

Don't think of understanding as a 'mental process' at all. Rather ask yourself: in what kind of case, under what circumstances do we say "now i can go on".

fUS165

kWcQcwQpf9Dedwp8ic

Link to comment
Share on other sites

@Drale

Tolerancija nije nikakva moderna izmisljotina. Raznorazni ljudi su se time baktali najmanje (u modernom smislu) od 18. veka. Takodje nisam bas siguran da shvatas sta znaci taj pojam. Tolerancija ne znaci da te niko ne interesuje, da si ti jedan izolovan entitet i boli te uvo za ostale oko tebe sta god oni bili i radili, to se zove nekako drugacije. Tolerancija znaci prihvatanje ljudi koji imaju drugacije misljenje (ili bilo sta drugo) od tvog. Prihvatanje je kljucna rec.

Empatija je logicna dopuna tolerancije jer obraca paznju na tudje emocije, patnju, bol, na nase razumevanje isith. Zajedno posmatraju coveka u celini.

Vujaklija:

tolerancija (lat. tolerantia) - 1. popustljivost, trpeljivost (prema tudjim shvatanjima mada se covek sa njima ne slaze, narocito u pitanjima vere i dr.); 2. fin. zakonom dopusten visak ili manjak u tezini zlatnog ili srebrnog novca.

nisam ni rekao da je tolerancija moderna, moderno je brkati toleranciju sa empatijom...

problem je u tome shto se to tebi gadi, a iz takvog stava ne moze da proizadje to izbegavanje i ignorisanje o kome ti prichash .. nego vec znash shta

sta?

to si izjavio pre 1.5g dana kad smo imali ovu spiku i verovatno bi i sada izjavio al to si ti .. ne treba se stideti svojih zelja, kao shto i ostali sa slichnim komentarima na ovom topicu to izjavljuju. da ne ulazim u to shta si sve josh rekao valjda se secash ..

ako sam to i izjavio, mada ne verujem, valjda znas da je to receno u zajebanciji. ne mogu da verujem da mislis da sam u nekom nazi fazonu...

moje zelje? da, voleo bih da pederi ne postoje, ali ne mogu tu nista da uradim i zato sam se pomirio sa njihovim postojanjem. i dalje cu se boriti protiv njihove emancipacije i propagiranja njihovih vrednosti, ali to ne znaci da cu nekom nesrecniku lomiti glavu...

kako si ovde iskljuchiv, a na politichkim temama mozesh da djuskash o razlici izmedju 10 i 10.000 ;)

pa politika me vise interesuje, pa sam razradio nijanse, kao ti za pedere [;)][:D]

podelu nisam naveo zbog tebe nego zbog osoba koje su postovale u fazonu "pazi da ti nemune tuki"

pa ti sa tvojim principima bi trebao da znash na shta sam mislio.

znam...

ako ti je gadna pomisao da se povatash sa ortakinjom istom logikom bi trebao da idesh da ti je gadna pomisao da se povatash i sa ortakom. ako si se pijan povatao sa ortakinjom ko moze da garantuje da u tom stanju se ne povatash i sa ortakom ? zashto biti iskljuchiv, jel si ti jedan od onih likova koji mogu da tvrde neshto 100% .. nemoj mi te priche

nije GADNO pohvatati se sa ortakinjom nego NEPAMETNO, lose, kajacemo se oboje, ali nije gadno, sigurno bih uzivao, a sa pederom ne.

SIGURNO ne bih pozeleo da se karam ni sa ortakom ni sa Bred Pitom ni sa jednim muskarcem. ni pijan. nikako.

kako menjas teze... dobar si [:)]

ne, shto je najcrnje ja njih mogu da razumem. al ne mogu da ih opravdam. jel shto je tebi gnusno ako to tamo neko radi zarad svog plezira ? mozda je nekome gnusno da bude u autobusu sa osobom koja smrdi shpiritus pa ti to nikad nije niko rekao. tolerancija.

ovde prichash o toleranciji, a gore:

(citat)

ako tebi nije nezamislivo i ogavno da se mazis/jebes sa drugim muskarcem ili da to gledas ili da slusas o tome, prihvati da ima ljudi koji nemaju isti odnos prema tome.

(/citat)

prestani da uskachesh sebi u usta ili se odluchi koju cesh prichu da prichash. pedera je oduvek bilo. ne bih sada da citiram istoriju to vec mozesh sam da pogledash ili znash vec. tabu tema je bila ovde u srbiji zato shto je vladao komunizam i josh uvek je tabu tema zato shto ovde i dalje vlada neki izoblichena vrsta komunizma. samo shto je najgore u celoj toj prichi ja mislim da cemo na kraju zavrshiti ko Nemachka,po tim pitanjima, kad jednom pukne pucice ce. odakle da se deli samo na to ?

ja pricam jednu pricu. ne vidim kako sebi uskacem u usta. ako mi se gadi zasto bi me boleo kurac za motiv tog nekog, bio plezir ili hejt?

ako ne mogu da podnesem nesto ipak mogu da budem tolerantan (pogledaj definiciju gore).

kakav crni komunizam... ovde animozitet prema pederima potice iz vremena kad su srpske domacine guzili Turci da bi ih ponizili.

videcemo se za koji dan, pa da ne smaramo vise...

:*

MORTALIS HOMO AURA PER KHARONE SERVA

Style over subsistence

Crown of Light. Keeper of The Yoda Chamber. I&I, Righteous Army of One.

Link to comment
Share on other sites

[:D]

-----------------

Maud'Dib (01:38 AM) :

chekaj samo da odgovorim drashku

Starbak (01:38 AM) :

idemo?

Starbak (01:38 AM) :

lolololo

Starbak (01:38 AM) :

ae

Maud'Dib (01:38 AM) :

ae idemo

Starbak (01:38 AM) :

stipu mesazh kad zavrsis

Maud'Dib (01:38 AM) :

ulazi

Starbak (01:39 AM) :

it voz fast

Maud'Dib (01:39 AM) :

;)

• crno nam se piše

• belo nam se šmrče

• mind over matter

• jebo sam vam mater

Link to comment
Share on other sites

...ali to nikako ne bi trebalo da utiche na vashu druzbu.

Srbo, utapash se medj' Ruse :) kazhe se "da utiche na vashe drugarstvo" ;))

@Coll: niko ovde ne mozhe da ti pomogne da odluchish, svi mi imamo razlichita mishljenja, i razlichite karaktere, tako da ne mozhesh da ochekujesh jednoglasnu odluku :)

Link to comment
Share on other sites

Никада нисам био у таквој ситуацији али знам да би се тотално исфрустрирао, мада опет глупо је да прекинеш са неким све контакте само зато што је геј... Од мог ортака девојка је била лез једно време па је то сморило па сад као није више, можда ће и он да промени мишљење, можда му је до "експериментисања", то се у Америци зове option, то ти је опција оћеш мало да експериментишеш или не, сви то схватају као зезање...

Мада ја никада не бих експериментисао налазим то болесно скроз, ал добро има људи којима се то свиђа :)

SCJP.png
Link to comment
Share on other sites

Pederi su samo odbrambeni mehanizam prirode protiv choveka.

To je kao leminzi koji skachu sa litice kada ih se previshe nakoti.

Samo, poshto ljudi previshe vole sami sebe, ne mogu masovno da se samoubiju, pa je priroda odluchila da im smanji procenat voljnih za razmnozhavanjem! :)

Nazhalost, kloniranje je sve blizhe. :(

Napred pederi!

(;>)

FushiSigb.thumb.jpg.f75f13b0202c1af84974

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...