Jump to content

Slobodan Milosevic


Recommended Posts

a dotle ce nashi "posteni" politichari i dalje da kradu kako mogu i umeju, i od toga malog sto je ostalo, jer je to prihvatljivo u vreme tranzicije?

Greske jedne budale iz nashe proshlosti ne moze da bude opravdanje i razlog da zatvorimo ochi pred zloupotrebom vlasti pojedinaca, ma sta oni do sada uradili, a to svakako nije ni mnogo, ni dovoljno

It's nice to be good, but it's nothing compared to being bad

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 818
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

kao shto neko reche, uvek nam muke kroz koje prolazimo deluju tezhe od onih kroz koje smo proshli. zapitajte sebe koliko je ljudi te 2000. godine imalo rachunare, koliko je njih moglo da ode na letovanje negde u inostranstvo ? setite se samo nestashica, chekanja u redovima za mleko, ulje i shecer. ja se secam kad su bakine prijateljice dolazile kod nas kuci pa im je keva pakovala brashno, sapun i shta josh ne jer nisu imale para ili nisu imale gde to da kupe. secam se i da nisam okusio prirodno mleko skoro shest meseci nego smo mutili neko nestle u prahu koje nam je poslala tetka iz francuske. secam se i kad keva dobije platu i sutradan za te pare mozhe samo 2 litra mleka da kupi. i ko onda mozhe da kazhe da se onda bolje zhivelo nego sad ? samo ratni profiteri i prevaranti koji su znali da iskoriste sankcije.

problem nasheg naroda je shto mi sve zaboravljamo, zaboravljamo da je slobodan miloshevic UBICA koji je naruchivao ubistva svojih politichkih protivnika, slao hiljade mladica da ginu u hrvatskoj, bosni i na kosovu i pokrao sa svojim pajtosima ko zna kolko milijardi dolara NASHIH PARA. setite se stare devizne shtednje, fondova za preporod srbije, setite se dafine i jezde i setite se da nam jebeno NIJE BILO BOLJE.

ono shto me najvishe nervira u celom ovom topicu jeste spominjanje imena Zorana Djindjica, choveka koga su, da podsetim, ubili ljudi koji zhele da prekinu reforme u ovoj zemlji i da je vrate u stanje u kome je bilo pre 5. oktobra - da se (ratni) zlochinci mirno shetaju ulicama, da zgrcu milijarde od shverca benzina, cigareta i droge da nam izmuzu i ono malo para shto nam je ostalo. za mene on je bio najbolji politichar koja je ova zemlja imala i najzasluzhniji chovek za prekid slobine vladavine. sama njegova pojava ulivala je nadu u bolje sutra i mislim da je njeogovo ubistvo ogroman gubitak za sve nas, shvatali to neki ili ne.

takodje mi je zhao shto vidim da je mnogima od vas razum pomutila propaganda srpske radikalne stranke i sps-a i nije mi jasno kako mozhete da verujete bilo shta tim ljudima koji su nas doveli na ivicu propasti...

i da dodam, ovaj takozvani demokratski blok, mozhda nije idealan ali je definitivno najbolje shto mi u ovom trenutku imamo.

Edited by rev
Link to comment
Share on other sites

@de1

brate koliko gluposti covek moze da izlupeta u jednom postu to je neverovatno.

Nema veze sto sam ja za Djidjica i josh sam pristalica njegove politike mozda se neki i ne slazu sa tim ali jedno znamo da je Sloba bio GOVNAR kao i MIRA , MARKO i ona KRAVA njihova cerka.Zato postedi sve nas nerviranja pa pokusaj da ne dolazis na forum.Retard si sta da ti kazem.Ako mislis da ces da ubedis masu u nesto sto nije istina, POGOTOVO MLADE LJUDE , onda se grdno varash.Onim tvojim postom podsetio si me na STARCE koji su isto tako mislili i koji isto tako misle i danas o Slobi.Ono do cega mi je najvise zao je razmisjlanje pojedinih ljudi u nasjoj zemlji a sada vidim da si TI cist primer toga.Uzmi popij neke lekove smiri se , sedi razmisli jos malo sta si rekao pa dodji vrati se i postuj.

evo ga kvazi-demokrata... posto si izjavio da si za djindjica, verovatno se covek prevrce u grobu... ti si "prijatelju" za st. protica... napisao si preko 200 reci u postu u kojem nema NIJEDAN argument i ko zna koliko uvreda... ponovo ti savetujem, najiskrenije, iz duse... idi na b92 forum... tamo imas mnogo slicnih sebi... ne mislim samo po stavovima... nego po recniku i kolicini zelje da citaju pazljivo tudje postove... da imaju totalno nekonstruktivnu raspravu i da uzivaju vredjajuci jedni druge...

Edited by JetSet

jebem se u pedu za sitne pare

javite se mom makrou kaliju

cali = ghettopimp

aleluja barkase, aleluja!

Link to comment
Share on other sites

@ Zwerko

Niko ovde ne tvrdi da je Slobodan Milosevic bio nevina ovca i svetac. Mrtvac je bio nevest politicki strateg, zadrt da zadrzi vlast . Sto su ti sve licnosti na politickoj sceni Srbije trenutno. Ako neko ima obraza da tvrdi da neko od politickih javnih licnosti nema svoje dupe kao prioritet, nek ide da se umije,pogleda u ogledalo i ode kod doktora da mu izvadi glavu iz dupeta. Ali cisto rasprave radi , ti zivis gde okvirno ? Beogradski pasaluk ili Gheto "Centralna Srbija" ? Trebaju mi okviri u koje bi mogao da vas smestim , grasak ovde, pasulj ovde,mandarine tamo itd.

Ljudi se dele na optimiste i one koji znaju bolje.

Link to comment
Share on other sites

Batalite duple standarde. Ako Da1 smeta i zelite da ne dolazi na forum jer smatrate da sere,kenja ili sta vec , onda bi morali da zabranite i jos nekima da dolaze zar ne ? Nigger mi prvi pada na pamet,zato sto i on sere ali uz drugu muziku.A i ja serem , ali ja sam univerzalan sve slusam osim pink pokreta.[:D]

svaka cast... meni je jasno da je sloba napravio antislobiste... ali oni nazalost nisu nimalo bolji od njega... mrznja je stvorila mrznju... jedino sto me nervira je sto se jedni sve vreme karakterisu kao demokrate??? pa valjda je osnovica demokratije... da svako moze da ima svoje misljenje... ma kakvo ono bilo, treba da podlegne ozbiljnoj argumentovanoj raspravi, pre nego sto se neko proglasi za retarda... umobolnika... idiota... whatever... postoji naravno i druga solucija... ne citaj postove koji ti se ne citaju... I NIKAKO NEMOJ QUOTE-OVATI NEKOGA DA BI MU NAPISAO DA JE RETARDIRAN BEZ IKAKVE ARGUMENTACIJE!!!

jebem se u pedu za sitne pare

javite se mom makrou kaliju

cali = ghettopimp

aleluja barkase, aleluja!

Link to comment
Share on other sites

kao shto neko reche, uvek nam muke kroz koje prolazimo deluju tezhe od onih kroz koje smo proshli. zapitajte sebe koliko je ljudi te 2000. godine imalo rachunare, koliko je njih moglo da ode na letovanje negde u inostranstvo ? setite se samo nestashica, chekanja u redovima za mleko, ulje i shecer. ja se secam kad su bakine prijateljice dolazile kod nas kuci pa im je keva pakovala brashno, sapun i shta josh ne jer nisu imale para ili nisu imale gde to da kupe. secam se i da nisam okusio prirodno mleko skoro shest meseci nego smo mutili neko nestle u prahu koje nam je poslala tetka iz francuske. secam se i kad keva dobije platu i sutradan za te pare mozhe samo 2 litra mleka da kupi. i ko onda mozhe da kazhe da se onda bolje zhivelo nego sad ? samo ratni profiteri i prevaranti koji su znali da iskoriste sankcije.

problem nasheg naroda je shto mi sve zaboravljamo, zaboravljamo da je slobodan miloshevic UBICA koji je naruchivao ubistva svojih politichkih protivnika, slao hiljade mladica da ginu u hrvatskoj, bosni i na kosovu i pokrao sa svojim pajtosima ko zna kolko milijardi dolara NASHIH PARA. setite se stare devizne shtednje, fondova za preporod srbije, setite se dafine i jezde i setite se da nam jebeno NIJE BILO BOLJE.

ono shto me najvishe nervira u celom ovom topicu jeste spominjanje imena Zorana Djindjica, choveka koga su, da podsetim, ubili ljudi koji zhele da prekinu reforme u ovoj zemlji i da je vrate u stanje u kome je bilo pre 5. oktobra - da se (ratni) zlochinci mirno shetaju ulicama, da zgrcu milijarde od shverca benzina, cigareta i droge da nam izmuzu i ono malo para shto nam je ostalo. za mene on je bio najbolji politichar koja je ova zemlja imala i najzasluzhniji chovek za prekid slobine vladavine. sama njegova pojava ulivala je nadu u bolje sutra i mislim da je njeogovo ubistvo ogroman gubitak za sve nas, shvatali to neki ili ne.

takodje mi je zhao shto vidim da je mnogima od vas razum pomutila propaganda srpske radikalne stranke i sps-a i nije mi jasno kako mozhete da verujete bilo shta tim ljudima koji su nas doveli na ivicu propasti...

i da dodam, ovaj takozvani demokratski blok, mozhda nije idealan ali je definitivno najbolje shto mi u ovom trenutku imamo.

Rev je u ovom postu rekao sve sto treba i onako kako je.

Edited by BloodStorm
Link to comment
Share on other sites

@rev

Da,da. Ako hoces mogu i ja da pricam kako sam ziveo tada. Nosis jedne pantalone godinu dana. Dukseve stare. Jedan par patika i cizama 3 godine. Zivis pod kirijom sa kevom,matorim i sestrom u kuci sa kujnom i jednom sobom. Ustajes rano,tovaris stvari koje je tvoj cale dovukao preko grane da prodajes na ulici. Stari polovni udzbenici,jedna sveska u kojoj pises 3 predmeta. 1 obrok ili 2 dnevno. Jedes pitu 8 meseci,ali necu da gresim dusu bilo je varijacija na temu.Pita sa mesom,sirom,jabukama i zeljem. Superiska mi bilo,majke mi.

Ljudi se dele na optimiste i one koji znaju bolje.

Link to comment
Share on other sites

kao shto neko reche, uvek nam muke kroz koje prolazimo deluju tezhe od onih kroz koje smo proshli. zapitajte sebe koliko je ljudi te 2000. godine imalo rachunare, koliko je njih moglo da ode na letovanje negde u inostranstvo ? setite se samo nestashica, chekanja u redovima za mleko, ulje i shecer. ja se secam kad su bakine prijateljice dolazile kod nas kuci pa im je keva pakovala brashno, sapun i shta josh ne jer nisu imale para ili nisu imale gde to da kupe. secam se i da nisam okusio prirodno mleko skoro shest meseci nego smo mutili neko nestle u prahu koje nam je poslala tetka iz francuske. secam se i kad keva dobije platu i sutradan za te pare mozhe samo 2 litra mleka da kupi. i ko onda mozhe da kazhe da se onda bolje zhivelo nego sad ? samo ratni profiteri i prevaranti koji su znali da iskoriste sankcije.

problem nasheg naroda je shto mi sve zaboravljamo, zaboravljamo da je slobodan miloshevic UBICA koji je naruchivao ubistva svojih politichkih protivnika, slao hiljade mladica da ginu u hrvatskoj, bosni i na kosovu i pokrao sa svojim pajtosima ko zna kolko milijardi dolara NASHIH PARA. setite se stare devizne shtednje, fondova za preporod srbije, setite se dafine i jezde i setite se da nam jebeno NIJE BILO BOLJE.

ono shto me najvishe nervira u celom ovom topicu jeste spominjanje imena Zorana Djindjica, choveka koga su, da podsetim, ubili ljudi koji zhele da prekinu reforme u ovoj zemlji i da je vrate u stanje u kome je bilo pre 5. oktobra - da se (ratni) zlochinci mirno shetaju ulicama, da zgrcu milijarde od shverca benzina, cigareta i droge da nam izmuzu i ono malo para shto nam je ostalo. za mene on je bio najbolji politichar koja je ova zemlja imala i najzasluzhniji chovek za prekid slobine vladavine. sama njegova pojava ulivala je nadu u bolje sutra i mislim da je njeogovo ubistvo ogroman gubitak za sve nas, shvatali to neki ili ne.

takodje mi je zhao shto vidim da je mnogima od vas razum pomutila propaganda srpske radikalne stranke i sps-a i nije mi jasno kako mozhete da verujete bilo shta tim ljudima koji su nas doveli na ivicu propasti...

i da dodam, ovaj takozvani demokratski blok, mozhda nije idealan ali je definitivno najbolje shto mi u ovom trenutku imamo.

rev za predsednika :)

03:34 ( MiGsa ) da budem iskren

03:35 ( MiGsa ) nagledao sam se ovde vishe kurcheva nego pichki

 

22:05 (Ivan_tm) Ozbiljno, tvoj i Cokin sam upamtio odmah

 

13:43 ( darko ) ja sam puco iz njegove vazdushare

 

[16:42:19] Miša says: pojavio mi se patrijarh pavle u ppl u may know

 

[21:00] <vudu> jebacemo svi

Link to comment
Share on other sites

ono shto me najvishe nervira u celom ovom topicu jeste spominjanje imena Zorana Djindjica, choveka koga su, da podsetim, ubili ljudi koji zhele da prekinu reforme u ovoj zemlji i da je vrate u stanje u kome je bilo pre 5. oktobra

zar ga nije ubio Legija, isti onaj kome se Djindjic zahvaljivao 5. oktobra, i cela ekipa sa kojom su njegove stranachke kolege divanile po zemun polju i surchinu. Nekad mafijash, ubica a ponekada i brat pobratim...

ko je ubio djindjica i zashto mi, obichan narod, sigurno ne mozemo sa sigurnoscu da kazemo jer postoje interesi da se od njega napravi ili najveci zlochinac i mafijash, ili svetac kome ni Sveti Sava nije dorastao i u chijoj svetoj i blazenoj senci ce se opravdavati i sprovodi kriminal politichara, koji nista nije benigniji od onog za vreme slobe...

It's nice to be good, but it's nothing compared to being bad

Link to comment
Share on other sites

@bloodstorm:

1. naravno da nisam njegov advokat... isto kao sto ti nisi niti njegov sudija, niti njegov tuzilac... da li je dovoljno reci koliko si stereotipnu izjavu napisao??? sindrom b92 foruma...

2. moj recnik moze da bude dvojak... trojak... hocu da kazem da imam moc modifikacije doticnog... znas li zasto? zato sto se trudim da budem demokrata...

a sto se tice rev-a... ugledaj se na njega... covek je napisao opsiran post... izneo je svoja razmisljanja i stavove i NIJE VREDJAO NIKOGA...

jebem se u pedu za sitne pare

javite se mom makrou kaliju

cali = ghettopimp

aleluja barkase, aleluja!

Link to comment
Share on other sites

pa da je legija izashao na ulice petog oktobra beograd bi plivao u krvi. naravno da je Djindjic morao da to sprechi na sve nachine pa chak i da legiji da odredjene povlastice kako bi ga sprechio da intervenishe. ali nemoj zaboraviti da smo zhiveli u drzhavi u kojoj je taj legija, kriminalac, bio vodja elitne vojne formacije. i nije on pojedinachan sluchaj vec je sprega izmedju vlasti i kriminala bila tolko jaka da je razlika praktichno i prestala da postoji.

u toj situaciji Djindjic nije imao drugog izbora ali chim je vlada malo stala na noge i reshila da se pozabavi zemunskim klanom oni su to saznali i nazhalost bili korak ispred njega.

naravno, ovo je samo moje mishljenje, ja vama ne branim da mislite shta god hocete ali jednostavno uz celu tu propagandu odbijam da poverujem da bi se jedan tako inteligentan i sposoban chovek, koji je mogao da bude uspeshan u svakom poslu kog bi se prihvatio upleo u kriminal.

i na kraju, ne mislim da je Zoran bio svetac ali da je bio veliki chovek - u to sam ubedjen. uostalom istorija ce pokazati...

Edited by rev
Link to comment
Share on other sites

da li mi razgovaramo o istom coveku koji je toliko inteligentan i sposoban, da su se pod njegovom vlascu "legalizovali" mitrovic, miskovic i koji sada poseduju lichna bogatstva koja se mere stotinama miliona evra (barem u slucaju miskovica (Delta holding))? zar to nije kriminal?

inteligencija ne sprechava coveka da se bavi kriminalom. za to se stara moral, a bojim se da to svim nashim politicharima pa i dotichnom fali

It's nice to be good, but it's nothing compared to being bad

Link to comment
Share on other sites

sve je ovo bespredmetno. nema ni jedne partije niti politicara u Srbiji danas koji nije bio na vlasti. i svi su se pokazali.

od 5. oktobra je bolje. mozda se ne zivi mnogo bolje, ali se zivi bolje... znas za koliko radis i da ce plata da ti stigne 1. u mesecu. kolika tolika je. 5 godina nam raste privreda. sprovode se reforme u sistemu, koje nisu sprovodjene 60 godina. neke od njih se vide, mnoge ne, ali ce se videti sutra, prekosutra. svaka vlada je bila bolja od prethodne. jeste da je u Bgd-u najbolje, ali pogledajte Indjiju, na primer. 200mil$ investicija u prosloj godini. najvise po glavi u svetu, jer imaju sposobnu lokalnu vlast. to je deo reformi, da se shvati da je BITNO ko ti sedi u opstini, parlamentu, drzavi. da ljudi razmisljaju umesto sto im se ispira mozak i sto se vode strastima. Vlada je rekla 1.000.000.000 evra, koje je ustedjeno za Srbiju. pogledao sam gde ce pare da idu i odusevio sam se. u zdravstvo, skolstvo, infrastrukturu, podsticanje investicija... nece biti podeljene da se kratkorocno bolje zivi, nego da se investira, pa da se kasnije MNOGO bolje zivi na odrzivom rastu.

trpi se, ali sa razlogom. ovaj narod je predugo lagan od strane svih. neko mora da mu objasni da moramo da zivimo malo po malo bolje od rada. a ne da se rasprodaju javna preduzeca i da se zaduzimo do guse za lagodan zivot kao 1996-8. i 2001-3.

Sloba je bio autokrata i vlastoljubivi pokvarenjak. imao je dobrih poteza, mnogo vise losih, katastrofalnih. ali on je vladao u drugim okolnostima, i uz to bio ideoloski zadrt. crno bela slika ne vodi nicemu. kako bih i sam voleo da mogu samo njega da okrivim za sve sto nam se desilo. istina je mnogo komplikovanija...

MORTALIS HOMO AURA PER KHARONE SERVA

Style over subsistence

Crown of Light. Keeper of The Yoda Chamber. I&I, Righteous Army of One.

Link to comment
Share on other sites

ccc, basta sa tim "legalistichkim" prichama.

kao da smo Shvajcarska ili Shedska, pa kao... "ne rushi se tako vlast" i "veze sa kriminalom se ne zaboravljaju i retko prashtaju".

kolko treba da vam se shaputje na uvo da je to bio JEDINI nachin, i JEDINI koji je imao muda da to uradi, shvatajutji pritom posledice (da netje biti omiljen), je kasnije ubijen zato shto je pocheo ozbiljno da radi na popravci institucija (koje nije on porushio, samo iskoristio radi visheg cilja) i prekidanju tih veza mafije i vlasti.

mogu ja da budem politichki korektan i kazhem da je to "samo moje mishljenje" ali nisam u tom fazonu atm, pogotovo shto mislim da je to realno gledanje na stvari. ne kazhem da je bio savrshen, niti da je radio sve savrsheno... kazhem da je radio ono shto je morao poshto su ovi pre njega zasrali debelo.

p.s. i on je bio politichar, a u mom rechiku pored stavke "politichar" ne pishe nishta dobro. netju ga nikad dizati u oblake ali netju ni da se pravim Englez i lazhem samog sebe kako je moglo drugachije.

Link to comment
Share on other sites

sve je ovo bespredmetno. nema ni jedne partije niti politicara u Srbiji danas koji nije bio na vlasti. i svi su se pokazali.

od 5. oktobra je bolje. mozda se ne zivi mnogo bolje, ali se zivi bolje... znas za koliko radis i da ce plata da ti stigne 1. u mesecu. kolika tolika je. 5 godina nam raste privreda. sprovode se reforme u sistemu, koje nisu sprovodjene 60 godina. neke od njih se vide, mnoge ne, ali ce se videti sutra, prekosutra. svaka vlada je bila bolja od prethodne. jeste da je u Bgd-u najbolje, ali pogledajte Indjiju, na primer. 200mil$ investicija u prosloj godini. najvise po glavi u svetu, jer imaju sposobnu lokalnu vlast. to je deo reformi, da se shvati da je BITNO ko ti sedi u opstini, parlamentu, drzavi. da ljudi razmisljaju umesto sto im se ispira mozak i sto se vode strastima. Vlada je rekla 1.000.000.000 evra, koje je ustedjeno za Srbiju. pogledao sam gde ce pare da idu i odusevio sam se. u zdravstvo, skolstvo, infrastrukturu, podsticanje investicija... nece biti podeljene da se kratkorocno bolje zivi, nego da se investira, pa da se kasnije MNOGO bolje zivi na odrzivom rastu.

trpi se, ali sa razlogom. ovaj narod je predugo lagan od strane svih. neko mora da mu objasni da moramo da zivimo malo po malo bolje od rada. a ne da se rasprodaju javna preduzeca i da se zaduzimo do guse za lagodan zivot kao 1996-8. i 2001-3.

Sloba je bio autokrata i vlastoljubivi pokvarenjak. imao je dobrih poteza, mnogo vise losih, katastrofalnih. ali on je vladao u drugim okolnostima, i uz to bio ideoloski zadrt. crno bela slika ne vodi nicemu. kako bih i sam voleo da mogu samo njega da okrivim za sve sto nam se desilo. istina je mnogo komplikovanija...

To je to, [claps] ja mislim da je vreme da stavimo TACKU.

skipper.jpg

The only light at the end of the tunnel is light of upcoming train.

Link to comment
Share on other sites

Na kraju dana i jedan i drugi su mrtvi i necemo skoro da ih vidjamo *kako ko i kada*.Ostaje nam da forsiramo sebe da bi bolje ziveli. I da forsiramo porast nataliteta, shodno tome ako ima neka deva voljna da radja male pekare bez ostalih obaveza koje kasnije idu,... [:D] Da,ja volim bebe,samo sto vise beba,buducih kupaca mojih proizvoda.

Ljudi se dele na optimiste i one koji znaju bolje.

Link to comment
Share on other sites

E ovako sad, poshto mi je puko kurac .

Mnogo mrznje na jednom mestu ,jbg shta cesh kad smo mi srbi previshe povrshni u svemu ali uvek ima izuzetaka .Svaka chast pojedincima koji imaju vremena ,volje da seru ili udeljuju pamet ,najlakshe je kukati i uvek je neko drugi kriv to ce tako uvek biti .Zamolio bih vas da se malo osvestite i da tu energiju i volju u vama iskoristite pametno a ne na koju cete stranu stati .Jbg zivot jeste ili nije jedan ali ga iskoriste pametno u bilo kojoj situaciji ali ako ga iskorishcavate na politiku(pritom nemate materijalnu krosit) i serete bez moljenja na ovom forumu divim vam se a verujem da nisam jedini ...

Evo poklon od mene uzivajte

ftp://sbbquake:sbbquake@82.117.194.235/os...Jugoslavijo.mp3

PLJUNI I ZAPJEVAJ

Padaj silo i nepravdo,

Svan'o ti je sudnji dan,

Bjeste od nas nocne tmine,

Svanuo je i nas dan.

Pljuni i zapjevaj!

Pljuni i zapjevaj, moja Jugoslavijo!

Matero i maceho, tugo moja i utjeho.

Moje srce, moja kuco stara,

Moja dunjo iz ormara,

Moja nevjesto, moja ljepotice,

Moja sirota kraljice,

Jugo, Jugice...

Ovaj hljeb, evo lomim,

Moja Jugoslavijo,

Za tebe i bolje dane,

Konje neosedlane.

Ovdje kome ne porastu zubi,

E, kukala mu mati.

Ovdje nikad nece copor naci,

Ko ne nauci urlati.

Jugoslavijo na noge,

Pjevaj nek' te cuju,

Ko ne slusa pjesmu,

Slusace oluju!

Ovaj hljeb, evo lomim,

Moja Jugoslavijo,

Za tebe i bolje dane,

Konje neosedlane,

Moje srce, moja kuco stara,

Moja dunjo iz ormara,

Moja nevjesto, moja ljepotice,

Moja sirota kraljice.

Jugoslavijo na noge,

Pjevaj nek' te cuju,

Ko ne slusa pjesmu,

Slusace oluju.

Jugoslavijo na noge,

Pjevaj nek' te cuju,

Ko ne slusa pjesmu,

Slusace oluju.

Edited by Tiger21
Link to comment
Share on other sites

Old but gold [:D]. Ovo me je podsetilo na kometar jednog drugara,kako bi ove omladince sve trebalo zatvoriti u jednu salu i naterati ih da slusaju stare stvari iz tog vremena,sto strane sto domace." Udjes kreten, izadjes covek " - Stamat '06

Moja :

Da sam pekar mala moja

Ne znam bi l

Edited by Seth Fix

Ljudi se dele na optimiste i one koji znaju bolje.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...