Jump to content

Slobodan Milosevic


Recommended Posts

ама Иги, друже мој, писао бих на 15 страна, али после оног топика, одлучио сам да о геополитичкој стратегији не расправљам онлајн.

веруј ми, иако и осећам у костима, није то пресудно, него што месецима анализирам сваку страну вест везану за Србију... наћићемо се па ћемо се испричати.

MORTALIS HOMO AURA PER KHARONE SERVA

Style over subsistence

Crown of Light. Keeper of The Yoda Chamber. I&I, Righteous Army of One.

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 818
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Jebiga da mi imamo par Nuklearki i da smo spremni da se igramo dobacivanja sa Amerikom (Kao sto je Koreja htela da uradi) da vidis kad bi pokusali da bace bombu!

Koreja lepo kaze:"DA Imamo nuklearne rakete , i ulazemo dosta novca u nuklearnu tehnologiju i NE plasimo se da je upotrebimo!"

Odmah je S.A.D. presao na "mirni" nacin pregovaranja!

Nego smo mi cutali kao i Irak pa smo dobili po bulji!

Have you ever noticed that it's only 'perfect' people who are murdered or killed in horrific accidents?

"He was the perfect son" or "She was the perfect daughter."

"Such a tragic accident they were the perfect family."

"They died together, the perfect couple till the end."

Makes me glad I abuse my kids and beat up my wife.

Kind of makes me immortal.

Link to comment
Share on other sites

Postoji jedna odlichna scena iz jednog manje-vishe ok filma koja slikovito govori o "moralnosti" i "demokratiji" u Americi:

» Click to show Spoiler - click again to hide... «

ANAKIN: You turned her against me.

OBI-WAN: You have done that yourself.

ANAKIN: You will not take her from me.

ANAKIN throws off his cloak.

OBI-WAN: Your anger and your lust for power have already done that.

OBI-WAN flings off his cloak.

OBI-WAN: (continuing) You have allowed this Dark Lord to twist your mind until now . . . until now you have become the very thing you swore to destroy.

They circle each other until OBI-WAN is near PADME. He places his hand on her.

ANAKIN: Don't lecture me, Obi-Wan. I see through the lies of the Jedi. I do not fear the dark side as you do. I have brought peace, justice, freedom, and security to my new Empire.

OBI-WAN: Your new Empire?

ANAKIN: Don't make me kill you.

OBI-WAN: Anakin, my allegiance is to the Republic ... to democracy.

ANAKIN: If you're not with me, you're my enemy.

OBI-WAN: Only a Sith Lord deals in absolutes. I will do what I must.

(ignites his lightsaber)

ANAKIN: You will try.

ANAKIN ignites his lightsaber.

А в чем сила, брат?

Link to comment
Share on other sites

@oddball : znachi ti si da se mi zatvorimo da ne verujemo nikome i da ratujemo sa svim zemljama koje nam se ucine da rade nesto protiv nas?

i BTW mi nemamo ljdi kao kina a to je iz prostog razloga sto smo ratovali vekoima.Da smo bili malo pametiji imali bi oko 50 miliona stanovnika danas i to je istorijska cinjenica.

Link to comment
Share on other sites

Samo rekoh da je to jos jedna tuzna i istinita uspomena. :)

Citajuci dalje ovaj topik, nabili ste mi zeshtji kompleks - da se jednostavno bojim da napishem neshto vishe o ovome (njemu). Sad su nam najpotrebniji oni sa "spread-love" kvalitetom.

||If this be error and upon me proved, I never writ, nor no man ever loved. .:: Sonnet 116 ::. ||

Link to comment
Share on other sites

@oddball : znachi ti si da se mi zatvorimo da ne verujemo nikome i da ratujemo sa svim zemljama koje nam se ucine da rade nesto protiv nas?

i BTW mi nemamo ljdi kao kina a to je iz prostog razloga sto smo ratovali vekoima.Da smo bili malo pametiji imali bi oko 50 miliona stanovnika danas i to je istorijska cinjenica.

нисте га разумели. не треба бити буквалан...

оштра игра не подразумева војну конфротацију и изолацију априори. треба извагати колико је Великима стало до одређених ствари, колико се тих ствари супротставља нашим интересима, колико су спремни да иду далеко, чиме можемо да их каунтерујемо, где нам је граница испод које не идемо и готово...

морамо оштро да играмо, али не и глупо као Слоба. оштро и паметно, образложено и аргументовано и има да их помлатимо као пилиће, има да нас уваже и прихвате. док год мисле да нас могу сломити притисцима у виду закулисних радњи и пропаганде, има да нас ломе, као Слобу што су ломили. кад схвате да је немогуће, бићемо партнери. ви ар демокраси нау, рече Тадић...

није све једноставно. Западна политика према Србији последњих 15 година је била (и и даље је у једној мери) под снажним утицајем организоване групе људи који су зацртали систематско уништавање Србије и свих њених интереса. није Запад против нас, напротив, али морамо да коначно поразимо људе као што су Холбрук, Олбрајт, Лајон, и остали, као и њихове минионе по Србији... кад кажем поразимо, не мислим побијемо или похапсимо, већ дискредитујемо у мњедијски линчујемо, као они нас.

Samo rekoh da je to jos jedna tuzna i istinita uspomena. :)

Citajuci dalje ovaj topik, nabili ste mi zeshtji kompleks - da se jednostavno bojim da napishem neshto vishe o ovome (njemu). Sad su nam najpotrebniji oni sa "spread-love" kvalitetom.

није проблем изнети и најнегативније мишљење о Слоби, лично сматрам да је он највећи уништавач Србије после Тита и да га је требало стрељати за издају.

али, поента је да је просто био глуп и заслепљен. и поента је да покушавају да га користе (ЗАИСТА) као оружје против Србије и Срба. сад нам се пружа шанса да га МИ користимо као оружје, не против Запада, већ управо против група људи које сам горе поменуо, а које кратно волим да називам обједињеним називом Непријатељи.

MORTALIS HOMO AURA PER KHARONE SERVA

Style over subsistence

Crown of Light. Keeper of The Yoda Chamber. I&I, Righteous Army of One.

Link to comment
Share on other sites

@bloodstorm: nisi skapirao... ja nisam za rat uopshte, da ga iko vodi ili uchestvuje, a narochito ne mi. ljudi koji su videli ili doziveli rat jedino shto zele je da se ne ponovi.

shto se tiche poverenja, postoji u politici (kao nauci) jedno pravilo: ne veruj nikome, chak ni prijateljima. kao shto je vinston cherchil rekao "ne postoje tradicionalna prijateljstva, vetj samo drzavni interesi".

nije presudan samo oruzani sukob u sluchaju nataliteta. mnogo vishe faktora utiche na porast stanovnishtva.

postoje samo dve istine na ovom svetu:

1). djape je najbolji frajer

2). zemlja je plocha

Link to comment
Share on other sites

haha ladno si postovao pre mene :)

EDIT:nego opet vekovima smo ratovali igubili dsota ljudi i to je glavni faktor za natalitet u nasoj zemlji.Takodje posle II svetskog rata bili smo jaka vojna sila ali smo to prokockali i sada nemamo nista a polako gubimo i ono do cega nam je stalo.

Edited by BloodStorm
Link to comment
Share on other sites

haha ladno si postovao pre mene :)

EDIT:nego opet vekovima smo ratovali igubili dsota ljudi i to je glavni faktor za natalitet u nasoj zemlji.Takodje posle II svetskog rata bili smo jaka vojna sila ali smo to prokockali i sada nemamo nista a polako gubimo i ono do cega nam je stalo.

A Francusi nisu? Nemci? Rusi? Kinezi nisu ratovli?

Vide se da ne znash mnogo o istoriji. Onaj koji ti je rekao da mnogo stvari utice na natalitet, mnogo vishe nego rat (rat cak povecava natalitet shto nije isto shto i broj stanovnika neke zemlje ili naroda na shta si ti verovatno mislio) je bio u pravu.

Takodje MI (Srbi) nismo bili nikakva velika vojna sila. To je bila Jugoslavija zajedno sa svim narodima i drzavama republikama u njoj. Mozda su u pocetku, ali smo u pocetku, Srbi imali neku vecu moc od ostalih u kontrolisanju resursa cele Jugoslavije.

Cak i danas, kada bi se ujedinile sve te zemlje ne bi bile zanemarljiva "vojna sila". Nemoj vishe da pricash bezveze keve ti :).

Edited by Sting

We must all fear evil men. But there is another kind of evil which we must fear most and that is the indifference of good men !

Link to comment
Share on other sites

hahah joj, a Francuzi, Nemci i Kinezi nisu znali shta je rat do Drugog Svetskog? Nemoj molim te vishe zelim da citam Ignisove postove koji zapravo ima neshto da kaze a ne tebe da citam kako lupetash.

We must all fear evil men. But there is another kind of evil which we must fear most and that is the indifference of good men !

Link to comment
Share on other sites

War....... we need another WAR !!! That`s the only thing that makes us happy.

More war...... more blood...... more casualties.... suffer to people.

That would be our final chapter. A great blast..... and we will dissapear in

the big cloud of dust and fire. That would be a final chapter in this serbian story.

Унутра је сигурно читава експлозија радости и магије!

Link to comment
Share on other sites

@ migsa: okriviti napadnutog i okarakterisati ga kao "odgovornim" za bombardovanje je isto kao kada bi tebi doshao neki grmalj koji je majstor neke borilachke veshtine, prebio te i rekao ti da te je ugazio za tvoje dobro (kao shto je olbrajtova izjavila).

a ma ne, ne spominjem ja to bombardovanje... ono za mene su i medlin i bil i sloba krivi za to... to shto je medlin frustrirana kucka koja je pustila albanskog skota da je bambusa... i ono... u beogradu joj je bilo najlepshe dok je bambuso crnogorac kad je otkacio postala je nadrkana na nashu zemlju... jebiga... ja bi joj najradije presudio bilo pishtoljem il kamenom... veshtica jedna... al nije tema o tome... sry na offtopic...

( [;)] )...

mrbean6hi.jpg
Link to comment
Share on other sites

ja bih pustio velju ilica na madlenku pa da vidis kako bi nam procvetala zemlja... velja je idealan za kapitalne investicije :))) a i javno je izjavio da olbrajtova ima dobr butkice i da bi se zrtvovao za srbiju :))))))

jetset

Edited by slash.
Link to comment
Share on other sites

Ne znam dal' je neko vec postovao, ne mogu bas sve da citam, al' evo sad gledam na vestima, sahrana je 99% u Beogradu, potvrdjuju iz vishe izvora. Poternica protivu Mire nije na snazi, sud prihvatio 15 000 evra "kaucije", i iznova ce biti raspisana ako se ne pojavi 23. marta. na rocistu.

Link to comment
Share on other sites

mmmmm, znaci sutra sledi JOS JEDAN EBENI CIRKUS u nasoj zemlji.

jedva cekam da vidim "kako ce narod odreagovati" jaooooo,

vec vidim penzose koji grcaju u suzama sa parolama koje

velicaju "jednog i jedinog", dok oni koji su najvise propatili

zbog klempe jurisaju na te penzose u ocaju gnijeva, naoruzani

prirucnim sredstvima svih vrsta...

...i posle su BBC i CNN krivi sto svet gleda taj cirkus iz Srbije... ehhh....

...ja bih zaista voleo da ako moraju da ga ovde pokopavaju, da to obave

sto brze i diskretnije bez provociranja domace javnosti ovo-ono, a

sto se baba-Jule i malog Mareta tiche, ne znam kako ce tek na njihov

dolazak odreagovati narod...

jedno je sigurno, drustvo i ja smo pripremili 4 kesice kokica sa razlicitim aromama

(za "u mikrotalasnu"), nasu najudobniju sofu i special googles da sve propratimo u 3D:

noel-x-imax.jpg

Edited by nigger

Унутра је сигурно читава експлозија радости и магије!

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...