Jump to content

iiii...


Recommended Posts

SEVERINA !!!!!

sa pesmom : " moja stikla " !!

pesma je veeeoooma interesantna jer nije ni balada ni neki tipicni dens , nego kombinacija crngorskog "ora" , gusli i Severine :)))

SEVERINA POBJEDNICA "DORE" 2006.

4. o

step in my transporter , so I can teleport ya,all around my heavenly body..

Link to comment
Share on other sites

Nije mi jasno sta su se toliko naprimali na taj "etno", kao to ce da prodje, ovo ono ... probali su vec dva puta, nije im uspelo, manite se toga. Posebno sto je i No Name prosle godine probao to isto, pa su i oni izduvali ... Stvarno su ljudi bez ideje. Mada mozhda i urade nesto, ko bi ga znao ... Plasim se na sta ce nas izbor tek da lici.

Link to comment
Share on other sites

ne mogu da poverujem da cu ovo i napisati,ali kada Zeljko joksimovic pre dve godine nije prosao sa etno stilom onda nece ni severina...a najgore mi je sto su se hrvati toliko spustili da vec dve godine imitiraju nashu estradu. Proshle godine Boris Novkovic a sada Severina

It's nice to be good, but it's nothing compared to being bad

Link to comment
Share on other sites

ma ticu barem su ushli u prvih 8 pa nema kvalifikaciuja ove dine, mozda hrvati sa ovim crnogorskim forama pucaju na isto. ali slushaj mene, pricham kao da me zapravo ne bole qrac za evrovoziju:)

No one can survive becoming a legend.

i ja kazem jebiga! Kao da je jebiga neka magichna rech.

Link to comment
Share on other sites

Cuo sam ovu pesmu prvog (ili drugog?) dana Dore i smejao sam se. Kasnije nisam mogao da verujem da je pobedila. Inace, bilo je mnooogo boljih pesama, za divno cudo.

I da se razumemo, gledao sam Doru jer je medj' voditeljima bila Veca Pisarovic.

facebook.com/speed.rs

Link to comment
Share on other sites

Juche sam na hrt-u video neki talk-show o pobednici dore. Jbt koji su to fashisti pa to je strashno. Svaka druga rechenica je da im je ugrozen nacionalni identitet, kako su srbi krivi zashto 60% hrvatske omladine slusha turbo folk, seka puni njihove diskoteke shto nikom hrvatskom pevachu ne polazi za rukom.

Prokleti licemeri.

PS: Ovim ne pokushavam da pokrenem josh jednu politichku spiku, tako da ako je neprimeren post moze da se brishe.

Edited by stalja
Link to comment
Share on other sites

kako su srbi krivi zashto 60% hrvatske omladine slusha turbo folk, seka puni njihove diskoteke shto nikom hrvatskom pevachu ne polazi za rukom.

hehe, retosi ... to su se povampirili zaista kada je Seka odradila neku turneju i dovela 3 puta vishe od Doris Dragovic i ostalih hrvata ... cime se oni bave.

Link to comment
Share on other sites

seka! seka! seka!

semi-offt: sinoć bila premijera onog musli-hrvatskog filma, grbavica se zove.. režiserka izjavila nešto tipa "drago mi je da je film prikazan u beogradu, jer je iz beograda celo sranje režirano".. jebo im ja mater iskompleksiranu :)

Link to comment
Share on other sites

pisace mi oni cirilicom za koju godinu!!! razbismo ih. dieselpower ftw!!!

mrtvi kompleksi. mogu da seru ali ima da ih izdominiramo na svim poljima. vriste zato sto je to i njima pocelo da biva jasno. uopste se ne uzbudjujem oko njih.

a onog Bizetica da kandidujemo za predsednika hrvatske.

MORTALIS HOMO AURA PER KHARONE SERVA

Style over subsistence

Crown of Light. Keeper of The Yoda Chamber. I&I, Righteous Army of One.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...