Jump to content

Neki predlozi o.O


Recommended Posts

U vezi sa pretaranim pametowanjem,smaranjem cigli,budzenjem postowa i svim i swakakwim Uzasima koje smaraju owaj forum ja kao chlan imam par predloga da bacim na na astal o.O

Swakom clanu zalepiti tag warning (0-100) ko dogura do 100% = Ban

Warning da se dobija U sluchajewima verske,rasne i swakakwe druge mrznje (aka h8-a) Flejmowanja admina ali i obratno npr kada glupi umisljeni lik koji je owde 2-3 god daje sebi za pravo da sudi o nechijem mishljenu razmoshljanju etc etc i deli gloope sawete,proziwa i omalowazava(netju da upirem prstom ni u koga ali to se deshava i swi se prave loodi i sisaju penise gore nawedenima)

Prawila ista za swakoga o.O (omfg zwoochim kao komunista lol)

Sto se tiche boodzenja postowa hmmm swima obrisati jedan mali broj koji se nalazi ispod awatara i oznachawa broj postowa ahahah da to bi bash bio fazon

Neznam za was ali ja sam owde vec par godina i nikada me nije zanimalo da pishem bilo sta cisto samo da bi taj broj bio wetji.Dodao bih i to da je owo nekada bi stwarno dojaja Forum

Mislim sta ako neko ima 10 k posts treba da ima respect samo zbog toga mislim lolololololololol noob.

Ako se ukine show posts mod swi oni mali smarachi koji zive samo da bi spamowali ce da se smore 101% tako da problem solved

Ne goworim da sam ja cwetjka cak naprotiw lol najgori sam od swe dece muhahah i jedan od glawnih razoga zbog kojih owo qcam je tezak smor koji me napada owih dana

Ja prwi h8ujem swe i swakog ali samo u situaciji kada se osetim ugrozenim/isproziwanim/omalowazawanim itd

Vec widim replies na sve ovo (lolololol noob fag lololol roflololol who da fuck are u talkin boolshitz?) tako da sam razmisljao dal uopshte da bacim topic il ne ali ajde kapiram da ce bar neko biti mature nuff da skapira poentu Blah.Odo u qrac pozdaw

Interrupts better than Kanye

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 70
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

ne razumem shta je ozbiljno pitao ?

i ne znam kako mozesh post gde stoji v=w, zwoomg, lolololol, bash bi bio fazon, tezak smor koji me napada owih dana, Odo u qrac pozdaw .. da nazovesh ozbiljan ?

kome se ne svidja uredjivachka politika ne mora da dolazi i gotovo ..

• crno nam se piše

• belo nam se šmrče

• mind over matter

• jebo sam vam mater

Link to comment
Share on other sites

ne razumem shta je ozbiljno pitao ?

i ne znam kako mozesh post gde stoji v=w, zwoomg, lolololol, bash bi bio fazon, tezak smor koji me napada owih dana, Odo u qrac pozdaw .. da nazovesh ozbiljan ?

kome se ne svidja uredjivachka politika ne mora da dolazi i gotovo ..

Nadji se ovde mislim da ti netje biti tesko:

glupi umisljeni lik koji je owde 2-3 god daje sebi za pravo da sudi o nechijem mishljenu razmoshljanju etc etc i deli gloope sawete,proziwa i omalowazava(netju da upirem prstom ni u koga ali to se deshava i swi se prave loodi i sisaju penise gore nawedenima)

Interrupts better than Kanye

Link to comment
Share on other sites

Ja ne vidim de si ti video da je neko povlascen... evo ja sam kacio neki rnic pa popio ban. Molim lepo... Kako je odjedanput pocela neka navala ovih smetanja, svidjanja kod rur-a. Jel takvo vreme ili sta ???

omg

sam sebi uskachesh u usta ...

drugachiju si pesmu pevao pre neki dan kad si me nazvao degenom ...

Link to comment
Share on other sites

Da dodam jos nesto:

MaudDib

Ako twoj reply nije bio cist akt omalowazavanja i pishanja po meni lichno...U tom sluchaju mi je stwarno zao zbog nesporazuma ali i ja i ti i 99% ljudi owde znamo da je istina jako daleko od toga...

Ti i likovi slichni tebi su glavni problem klanrura i to je ono sto mene pogadja a jasno mi je da nisam jedini koji tako misli...naravno ti toga nisi svestan i nikad neces biti jer mislis da si ispao jako pametan i to ti je jedino bitno u zivotu

Necu da procenjujem ni da sudim o twom karakteru ali cenim da si jedan od onih likowa "got no life" koji ziwe da nekog spuste makar za to nemali niti 1 % realnog osnowa,Nista nije izuzeto i moguce je da gresim mada jako verujem da sam u pravu sto se tebe tice

Ponawljam to sto si ovde 6 godina ne daje ti za prawo da negog Proziwas i smaras...Ti kao moderator treba da budes primer dobrog i qlturnog ponashanja

Primer

Neko postuje (Ja naprimer):Maudib je Kreten retardirani i smrdi mu iz usta

Ti postujes : Pravilnik klanrura ne dozvoljava javno vredjanje bla bla bla sve lepo qlturno uputis mi opomenu i na pm. onda editujes moj post ako nastavim da te vredjam predlozis me za Banzor

Ali sve to verovatno znas i sam tako da nemoj ja koji sam neozbiljan i nepismen da te uchim

NEko ce reci evo hejta ali ovo je sve samo nije hejt

Interrupts better than Kanye

Link to comment
Share on other sites

@Capma

samo cu reci

O-D-L-I-CH-A-N S-I [:D]

bi[J]o sam nekada u osnownoj 5.00 o.O onda krenula srednja i sve otishlo u qrac kreno sam da karam :) krenulo da se doowa,krenula industrija,mondo t3hno zurke tu sam negde krenuo intenziwno da se drogiram hmm da navuko sam se na neke wrlo zarazne igrice onda sam prestao da karam i da se drogiram :( Da ja sam prso 101% ali to nije bila poenta priche

Ja sam ovde vec 3-4 godine sheyn prijatelju moj.Mozda sam imao drugi acc (da li ti je to padalo na pamet) a i pise mi januar 2004 tako da i ovaj acc je star 2godine+koosur

Covece sad je 2006 da li te je neko obavestio?

Edited by Capma

Interrupts better than Kanye

Link to comment
Share on other sites

pa kolko ja vidim on je samo dao predlog ...

i nije jedini sa v=w stilom pisanja ...

mislim.

ako forum mozhe da tolerishe LOLOLOLO tipu [:)]

mozhe i freaku :p [ a da si frik sarmo pokazao si u proshlom topicu :p ]

stvarno isqlirajte sa tim spushtanjem.

kao da vam je glavni cilj na forumu da ispadnete baje, da se izrugate nekom, i onda da se onako pokvareno smejete u grupici istomishljenika [}:)]

Link to comment
Share on other sites

ja da ti kazem da je Maud Dib jedan sociopata koji ne izlazi iz kuce po ceo dan, nema zenu, nista ne uci, nema drugove, nego sedi ispred kompa, igra WoW i hejtuje ljude. [:p]

MORTALIS HOMO AURA PER KHARONE SERVA

Style over subsistence

Crown of Light. Keeper of The Yoda Chamber. I&I, Righteous Army of One.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...