Jump to content

Neki predlozi o.O


Recommended Posts

  • Replies 70
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

sto mene nervira taj tvoj glupi stil pisanja .... sa tim w umesto v i slicno ... :P uzasno glupo :)

a ko si ti uopste da zavodis pravila ovde , kad si ovde tek godinu dana ???

Ja ne vidim da je on negde naveo da ce da od sada zavodi pravila niti je indicirao ka tome... daleko od toga da ga branim, ali malo ti je pitanje ____ ?

nhf sheyn ;)

V

Link to comment
Share on other sites

Uhm...pa neznam Kemp je jednom krenuo da prelazi brankow most na rukama i za to vreme je uspeo da pojede 10 pleskavica 3 bureka sa sve jogurtom ozenio se digo 5 likova na 99 popio 10 piva popushio sam sebi naglawachke odpozadi i ispishao sve to pivo i pritom se nije isflekao tako da hmmm....Moras jos da vezbash

Interrupts better than Kanye

Link to comment
Share on other sites

ma najci burek je ovde kod mene u kraju u Tainu , onako sav zamascen da ti mast udari u glavu , a korice hrskave onako , a unutra tona sira uf :)

pa kad ga bacis na stoL onako pukne sochno ;))...

@capma...a ja sam igrao Ruski rulet sa punim koltom...i dobio...jesam li dovoljno dobar?

Edited by ep1c

Novi forum smrdi

3do1AEy.pngyxHzIOp.png

 

Link to comment
Share on other sites

Kao prvo Campa maud ne moze da ti edituje post ovde jer je on moderator na odredjenim forumima, a ovde jelte nije. Kao sto vidis ne poznajes osnove foruma a vec zelis da ga menjas. Sta to meni govori da spadas u klasican srpski kalup "ja znam najbolje o svemu". Dakle ima ljudi koji bleje na ovome forumu mnogo vise od tebe a ti kako si dosao si poceo da pravis sranja administraciji/moderaciji.

Link to comment
Share on other sites

Ja ne vidim da je on negde naveo da ce da od sada zavodi pravila niti je indicirao ka tome...

Kako to ja nisam napisao?!?!?!mislim kucao tu recenicu bash tim recima ali izgleda da sam to nekako uspeo da obrishem.

@capma...a ja sam igrao Ruski rulet sa punim koltom...i dobio...jesam li dovoljno

Probaj sledeci put sa bojevom municijom a ne sa tjorcima

cemu vodi ovaj svet.....pitam se ja........

Svaki sistem (pa i owa nasha ciwilizatzija aka svet) tezi stanju potpunog haosa....osnovni hemijski zakon

Interrupts better than Kanye

Link to comment
Share on other sites

U vezi sa pretaranim pametowanjem,smaranjem cigli,budzenjem postowa  i svim i swakakwim Uzasima koje smaraju owaj forum ja kao chlan imam par predloga da bacim na na astal o.O

Swakom clanu zalepiti tag warning (0-100) ko dogura do 100% = Ban

Warning da se dobija U sluchajewima verske,rasne i swakakwe druge mrznje (aka h8-a) Flejmowanja admina ali i obratno  npr kada glupi umisljeni lik koji je owde 2-3 god daje sebi za pravo da sudi o nechijem mishljenu razmoshljanju etc etc i deli gloope sawete,proziwa i omalowazava(netju da upirem prstom ni u koga ali to se deshava i swi se prave loodi i sisaju penise gore nawedenima)

Prawila ista za swakoga o.O (omfg zwoochim kao komunista lol)

Sto se tiche boodzenja postowa hmmm swima obrisati jedan mali broj koji se nalazi ispod awatara i oznachawa broj postowa ahahah da to bi bash bio fazon

Neznam za was ali ja sam owde vec par godina i nikada me nije zanimalo da pishem bilo sta cisto samo da bi taj broj bio wetji.Dodao bih i to da je owo nekada bi stwarno dojaja Forum

Mislim sta ako neko ima 10 k posts treba da ima respect samo zbog toga mislim lolololololololol noob.

Ako se ukine show posts mod swi oni mali smarachi koji zive samo da bi spamowali ce da se smore 101% tako da problem solved

Ne goworim da sam ja cwetjka cak naprotiw lol najgori sam od swe dece muhahah i jedan od glawnih razoga zbog kojih owo qcam je tezak smor koji me napada owih dana

Ja prwi h8ujem swe i swakog ali samo u situaciji kada se osetim ugrozenim/isproziwanim/omalowazawanim itd

Vec widim replies na sve ovo (lolololol noob fag lololol roflololol who da fuck are u talkin boolshitz?) tako da sam razmisljao dal uopshte da bacim topic il ne ali ajde kapiram da ce bar  neko biti mature nuff da skapira poentu Blah.Odo u qrac pozdaw

Daću ti tri saveta, koja bi trebalo da tebi ubuduće učine lak

Link to comment
Share on other sites

Posle niza "© Maslačak" postova "oloolololll" a posebno ovog

Intuicija me retko prodaje ^ ^ Mada sa jedne strane nisam ni ja daleko od njega...Naime jos uvek imam par ortaka i karam ponekad ono jednom dvaput godishnje i to bez da platim tako da se racuna x2 hmmm ne pikam wow vec d2 lolololol isti qrac

kako ti uopšte misliš da te neko shvati ozbiljno...

i za ovu dvojicu neznalca

Pita>Burek [:D]

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

Jel zna neko ko je taj CAMPA prvi put cujem za Coveka???Ako si sluchajno misspelowo moj acc onda je to druga prica

To sto je on mod na drugom delu foruma nema nikakve weze jer moze da ukaze nekom da uradi taj posao umesto njega...toliko znam i dosta mi je

Tacno je da ima ljudi koji bleje ovde 100x vise od mene...ja na to kazem PA STA?

Ti ovo poredish sa sledecim slucajem: kao da sam doshao prwi put kod nekog u kucu i govorio mu sta je sta...Ja sam ukazao na neke stvari koje mi se ne svidzaju kao Chlanu ovog foruma a vase je da tome kazete svoje mishljenje

Ovako sto se tice ovog "spadas u klasican srpski kalup ja znam najbolje o svemu"

to je jedna od stvari koja mi lichno ide najwishe na qrac i to nikad nisam radio tako da nemoj pricash neistine

Ako ti je cinjenica da nezelim da me neko konstantno....blah sto se muchim prochitaj ravenow post

Znaci ako je ta cinjenica Srpski ja znam o svemu kalup onda ti imas probleme sa svatanjima osnovnih logichkih pojmova

Posle niza "
Edited by Capma

Interrupts better than Kanye

Link to comment
Share on other sites

Znaci ako je ta cinjenica Srpski ja znam o svemu kalup onda ti imas probleme sa svatanjima osnovnih logichkih pojmova

http://pravopis.tripod.com/

pazi ovako ako je tebi zezanje misaona imenica i zivot si je toliko sux da nemozes da zamislish sebe kako se smejesh necemu onda mi te je zao...znaci ako nemozes da podneshes odredjenu dozu humora u nekom postu onda koji ces jbt qrac ovde brate iskreno mi reci?????

izvini

Ode mojih ziwaca kilo aj nacrtacu vam sutra u paintu pa cu da postujem

ako ne stigneš do sutra da proučiš paint ostavi to za sledeću nedelju slobodno.

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

U jeee ... kakav topic :) Sarma ga postuje, i onda ceka da neko odgovori, pa se javi, jedva sam se snasao :) Ovako ...

http://forum.klanrur.rs/index.php?showtopic=26606

je zvanicni pravilnik foruma, cisto da vidis sta se u njemu mozhe naci ...

Dalje, svako ko ti je odgovorio (nisam bas najbolje gledao) nema bas puno veze sa administracijom u skladu sa tim ti me mogu menjati postove, suspendovati nalog, ne brane stvari ovde zato sto im zivot zavisi od toga i tome slicno.

Sto se tvojih predloga tice, dobar deo ti se zasniva na warnu od 0 do 100 i podizanju istog za hejt i slicno, a taj sistem na ruru vec postoji, tako da ti hvala na predlogu, ali smo ga mi jos davno uveli :) Na konto broja postova, postojale su takve inicijative, ali mislim da to jos uvek necemo ukidati (ako cemo ikad). Prosto, budzitelji se vrlo rano susretnu sa warnovima, pa sa te strane nema toliko tih problema.

Link to comment
Share on other sites

haha pa sad sam se setio to je onaj mali nadrkanko i lozach od pre 2-3 godine .. neshto je kakio bio na SC forumu .. sad je sve jasno :)

eh da je tu Bananamen .. nego ovaj L(a)eKsIlijum sve neshto smiruje =)

@Ignis

brate .. ti uzimash mito [roflmao]

• crno nam se piše

• belo nam se šmrče

• mind over matter

• jebo sam vam mater

Link to comment
Share on other sites

Ako ti je cinjenica da nezelim da me neko konstantno....blah sto se muchim prochitaj ravenow post

nemoj pogreshno da me shvatish.

ti jesi retardiran.

i ja sam isto, evo recimo danas kad sam doshao iz grada, izvalio sam da sam naopachke obukao bokserice [ prednja strana je bila pozadi ], a trebao sam da idem kod doce na pregled ... ne zhelim ni da mislim kakav bi blam bio [ pogotovo kad bi me pregledala doktorka :]

poenta je da svi pomalo smrdimo [ neki ljudi smrde jako ].

"Shta me briga shto se ne kupam, kad koristim skupe parfeme."

E pa na ovom forumu ima dosta tih naparfemisanih.

Dzabe vam parfemi, smrdite i dalje.

Zbogom kikindo, na .!. te nabijem! ;]

Edited by RaveN
Link to comment
Share on other sites

Aha, Capma je u stvari sarma, a ne цапма...

i ja sam isto, evo recimo danas kad sam doshao iz grada, izvalio sam da sam naopachke obukao bokserice [ prednja strana je bila pozadi ], a trebao sam da idem kod doce na pregled ... ne zhelim ni da mislim kakav bi blam bio [ pogotovo kad bi me pregledala doktorka :]

Kad mene nije bilo sramota da skidam gaće pred doktorkom i med. sestrom na regrutaciji, ne znam

Edited by voodoo^nbgd
Link to comment
Share on other sites

Ravene brate nisam te pogreshno swatio... ja znam koliko sam retardiran i koliko smrdim za razliku od nekih ovde...Znam za swoje demone i naucio sam da se nosim sa njima

mauddibe :Ne dechko malo si me pomesao sa swojim izmishlejim prijateljem (nesumljam da imas bar jednog)

Vidis ti izmisljeni prijatelji mogu da budu zajeban problem...evo primer jedan poznanik ajde da ga tako zovemo se tripuje da se zove igor a u stvari je bojan i imao je izmisljenog prijatelja koga je kasnije ubio...Jednog mog prijatelja je vodio na uvid psihijatru da bi ga uverio da je stvaran...Inace Stvarno mi je zao zbog toga ako ti se desilo a nesumnjam da jeste

I ta net prijateljstva koja ostvarujes a cemim da su ti to jedini friendowi ako se to moze tako nazwati al ajde...hmmm ima jedna pricha o 2 ipo godine dugoj loznjavi kad je ortak lozio svog lifelles ortaka da je neka riba i on je to izvalio tek posle 3 god preko ip je saznao da je lik iz obrenovca i da koristi wirelles pa je tamo pod pretnjom pishtoljem izwukao info....Hmm poenta

Log off and get a life.....i prekini da me h8ujes covece

Interrupts better than Kanye

Link to comment
Share on other sites

Aha, Capma je u stvari sarma, a ne цапма...

Kad mene nije bilo sramota da skidam gaće pred doktorkom i med. sestrom na regrutaciji, ne znam što je tebe sramota zbog toga...

to je drugo :]

to se mora i nije teshko,

te doktorke se nagledaju kita za taj dan da im se osijavaju u ochima :]

al ja da dodjem kod mog doktora sa rupom za kitu pozadi shto bi nigrutin rekao "kao pravi debil",

bilo bi me blam :]

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...