Jump to content

Shta sanjate ? :)


Recommended Posts

  • Replies 338
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

poslednji koga se secam:

kao neka vrsta exqrzije. tu je mix likova/riba iz gimnazije, ovako nekih osoba kojih se secam i 2-3 nepoznata lika. u stanu 2 nivoa. ogroman. u francuskoj (onaj trip da znash gde si iako nishta ne sugerishe na to da si tamo) ima nas negde 20ak svi neshto cirkamo, spremamo se to paint the town red. u sledecem trenutku provaljujem da sam ostao na gajbi jel neshto pricham telefonom. spushtam slushalicu i trazim neshto po stanu. tada postajem svestan nekog nepravilnog, tupog lupanja na vratima. otvaram vrata i tu vidim ribu (koju znam) koja je sva iscepana, viri joj pola sise, pocepana suknja sa ludachkim pogledom u ochima i ortaka koji je sav zadihan. ochigledno, prcali su se tu u hodniku. u momentu kad je videla da sam to ja odmah mi se baca u naruchije sa spikom "jaaoo pa i ti si tu, tebe sam trazila .." i ortaka kome je vidno neprijatno shto je prekinut u akciji pogotovo shto postoje neke veze i vezice. ona zatvara vrata, hvata me za qrac. u tom momentu postajem svestan jedne chinjenice koja mi seva mozak kao munja (kasnije o njoj*). stavlja mi sisu u ruku, okrece mi guzu. iako sam i dalje svestan prethodne chinjenice secam se i obecanja sebi od pre. tu ribu moram da jebem kad tad. odvodim je u sobu, zabijam joj vugla u krevet, kidam ono malo shto je ostalo od suknje, navlachim kurton 3x u zivotu i zabadam joj ga u dupe (poznata chinjenica). prmpam i prmpam, ona neshto skvichi, vrishti, uziva, pricha mi neshto. skidam gumu i svrshavam joj po faci. pitam je "*imash sidu?", "da", "koliko njih je palo?", "svi". u glavi postajem svestan njenog plana i brojke koja je prilichna. josh neshto prichamo i ona odlazi dalje.

sledeci je dan, svi koji su bili na pochetku su tu. svi su upoznati sa prichom. tu je i jedan moj ortak koji nije bio tu. on je totalno sjeban. prcao je 17ogodishnju pajdomanku sinoc, mrtav pijan, bez kurtona. tu je privatni lekar koji testira njega i mene na sidu. on dobija rezultat. negativan. pochinje da plache. ja dobijam rezultat. gledam u papir al ne mogu nishta da prochitam. pokushavam da izoshtrim vid.

budim se :)

• crno nam se piše

• belo nam se šmrče

• mind over matter

• jebo sam vam mater

Link to comment
Share on other sites

@ Maud [roflmao]

Sad se setih jednog mog sna. Neka riba i ja, skidam je, sve ide po planu, rutinski, stignem do gatjitza, odu gatjitze, sagnem se da opalim lizing kad ono... ne znam shta, kao neki poklopatz, ali prirodan, nije meso, kao hrskavitza valjda. Najjache shto se uopshte nisam pitao "otkud ovo ovde?" nego nastavljam dalje da istrazujem, taj poklopac je kao na nekim gumichitzama i moze da se otkloni. Povuchem to, sav sretjan rachunajutji da je ono ispod, pa nekako tju vetj uterati, kad ono... kao vrh balona... i tu se budim :))

Life is gistro...

Link to comment
Share on other sites

super, eto materijala za sledeci san  [:D]

hrabri immo, sam na braniku Azerotha

usput ljudi ne igrajte wow moj ortak je sanjao lag,tj kako mu ceo svet kasni...

ja cesto sanjam stvari koje su mi se desile i nekad imam tripove da sam nekad nesto sto mi se desi sanjao pre nego sto se desilo!

@mauDib

jbte sta ti sanjas,mog'o bi stvarno do lekara [;)] (taj san je verovatno strah...)

...

Link to comment
Share on other sites

[roflmao]

Sinotj sam sanjao da lezim (znachi trip sanjam da lezim u mom krevetu) i oko mene tri zmije (znachi bukvalno lezi mi glava u zmijama), samo siktju i malo se pomeraju. Trebalo mi je mnogo vremena da skochim i pomerim se. Uh koje olakshanje kad je prekinulo siktanje, ono pipao sam se ladno po glavi. Nisu se ni pomerile kad sam skochio, zamisli. A mislio sam gotovo...

Edited by Nemesis Enforcer

Life is gistro...

Link to comment
Share on other sites

Mada meni je nekako jakiji trip kada me neko probudi sabajle, natera me da se proshetam taman toliko da ne zaspim odmah kada se vratim u krevet nego da ostanem polu budan bar po' chuke....e to su brale tripovi i astralne projekcije [;)]

( tad mi se sve moguce i nemoguce mota po glavi a shto je najbolje svestan sam da sanjam pa mogu bukvalno da biram shta cu da sanjam )

Edited by Sharulja

Arbeit macht Frei.

Link to comment
Share on other sites

Sinotj sam sanjala da pada sneg i da sam na nekom jezeru okruzhenom belim mermernim bistama...Ogledam se na mirnoj povrshini vode i posmatram kako latice crnih ruzha padaju na istu...Sve je tiho dok ne chujem neko shunjanje iza ledja...Okrenem se i vidim neko prelepo stvorenje...nemam pojma kog pola, kao andjeli shto su predstavljeni nedefinisanog pola...Obucheno u crnu odoru...Uzima me za ruku i letimo do neke mrachne kule...Onda odjednom zavrshim na nekom srednjevekovnom balu, kasnije se ispostavilo da su svi prisutni vampiri... A imala sam tako kul haljinu:)...I na kraju- pojavi se .....he will know :))) i bash kad je postalo najzanimljivije cccccccccccc glupi alarm me je probudio...

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...