Jump to content

pričajte.


Guest

Recommended Posts

Podseti me shta to beshe kazna... Mene poslednji put kada je neko kaznio, ostala sam bez posla... Shit...

Pola noci provela sa Vladom na telefonu. Kad mu bude stigao rachun ima padne u komu. Inache, oboje radimo k'o crnci, a isto tako nas i placaju... Strasho, strashno, strashno... HOCU SLOBODAN DAN!!!!

Code Realms

Evo je, bice nevolje...

Unutar svake normalne osobe postoji ludak koji se bori da izbije na povrsinu. Niko ne poludi brze od potpuno normalne osobe.

One... Two... Freddy's coming for you...

Three... Four... Better lock the door...

Five... Six... Grab a crucifix...

Seven... Eight... Gonna stay up late...

Nine... Ten... Never sleep again!!!

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 1.6k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

ovaj, resetujesh bios?

@Soad: shta znam, zhivim sam od 17e pa mi nekako chudno kad se punoletni momci/devojke kazhnjavaju :)

to sto si putovao u karavan-kupleraju od trinaeste i prodavao guzu, nije zhivot...///

brandstack.com/users/portfolio/logos/gligorov \\ behance.net/gligorov

99designs.com/people/gligorov \\ twitter.com/MarkoGligorov \\ upstack.com/

Link to comment
Share on other sites

Uci cu danas, uci cu danas,uci cu danas, uci cu danas, uci cu danas, uci cu danas, uci cu danas, uci cu danas, uci cu danas, uci cu danas, uci cu danas, uci cu danas, uci cu danas, uci cu danas, uci cu danas, uci cu danas, uci cu danas, uci cu danas, uci cu danas, uci cu danas, uci cu danas, uci cu danas, uci cu danas, uci cu danas, uci cu danas, uci cu danas, uci cu danas, uci cu danas, uci cu danas, uci cu danas, uci cu danas, uci cu danas, uci cu danas...

Forum neprikladan za signaturu!

:)

Link to comment
Share on other sites

gde ces utji? [;)]

...smorila me 'ebena kisha

Edited by Formica

Does sponsors helping to you and your team or?

-Yes he support us at all but it was really tough to for him and because there is no sponsors.

kole ce prevesti.u redu je...

Link to comment
Share on other sites

Tako sam jedva ustao da to nije normalno ... a znao sam da me cekaju sarme, tako da to dodatno pojacava nenormalnost ... Jos uvek nisam u stanju da bilo sta komentarisem ili radim, tako da cu kad se sastavim baciti pokoji redak :)

Link to comment
Share on other sites

sinoc sam bila na zurci povodom desetogodishnjice rada jednog ortaka :)

sve je bilo super na pocetku dok je isla disco muzika '70 , pa onda malo pop , a onda odjednom urnebesni serijal od :

- twist

-familija : mala grupa pedera

- partibrejkersi

i za kraj ..

MALA SIRENA !!!!!!

posle toga je usledilo osveshcenje uz Jamiroquai-a :)

ali drugarice su zapele da idemo kuci .. pa i odosmo .. u 1 :P

a lika koji je pustao tu muziku , treba ..zadaviti !!! :)

step in my transporter , so I can teleport ya,all around my heavenly body..

Link to comment
Share on other sites

Na koji fazon? :)

Hm, uspeo sam da se dobro zaposlim dok sam studirao pa sam iznajmljivao gajbu, a posle toga vojska/stan u bgdu (poshto su moji napolju) :)

pametni covece...onda bi cale znao da sam blejao na kompu i nisam ucio... [:D]

sad sam ustao...ovo raspalo vreme me nervira...sacu do kladze i da kupim lebac pa da hasam nesto...

izadji iz bunara, sad prochitaj onaj moj post koji sam napisao SOAD..

e da.. ne znam u kom si fazonu da hejtujesh, al' ti slabo ide (mislim na poslednja 2 posta na ovom topiku) ;))

Link to comment
Share on other sites

puf, pant, ucim, kratka pauzica od 5 minuta da overim forumche i porinem braon jahtu pa nazad na ucenje, puf, pant...

Don't think of understanding as a 'mental process' at all. Rather ask yourself: in what kind of case, under what circumstances do we say "now i can go on".

fUS165

kWcQcwQpf9Dedwp8ic

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.



×
×
  • Create New...