Jump to content

pričajte.


Guest

Recommended Posts

  • Replies 1.6k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Ako ce ti biti za utehu mene i drugara su u 7mom razredu naveli kao sramotu za skolu (pred nastavnickim vecem i direktorom (mega alkosom koji nam je posle rekao nesto u stilu ma ko ih jebe) jer smo pravili nered i prepisivali na republickom iz fizike. Jes da sam bio mali, al su mi i tad nesto zujala jajca :)

A ti si verovatno starija od 13 godina, tako da mislim da to nije prioritet za uznemirenost :)

Link to comment
Share on other sites

drale, ti barem mozesh da "vozish" svoju shklopociju. Meni stoji na placu mitsubishi kome je 2003. radjena generalka, ali ne moze da se registruje jer se zbog srpske svadljivosti vec godinama oteze ostavinska rasprava.

знам [:(]

и није оно шклопоција, већ "златна лађа" [:D][;)]

MORTALIS HOMO AURA PER KHARONE SERVA

Style over subsistence

Crown of Light. Keeper of The Yoda Chamber. I&I, Righteous Army of One.

Link to comment
Share on other sites

Inace pitam se od jutros, zasto sam dao 1200 din "agenciji za bonitet" i 800 "agenciji za privredne registre"?

Sta su uopste te 2 vesele organizacije?

Zasto sam dokumenta mogao AgZaPrReg da posaljem postom , a AgZaBon ne mogu vec moram da idem na jebeni sajam da cekam red? Ionako se ta sranjca posle salju u Novi Sad.

takodje pitam se da li je pravilo da maxtorov HDD crke 1-2 dana nakon isteka garancije?

Link to comment
Share on other sites

A ti si verovatno starija od 13 godina, tako da mislim da to nije prioritet za uznemirenost :)

Jesam:)......mada nekad pomislim:)

Nervira me nepravda... 2 meseca nisam poshteno spavala koliko sam uchila...zbog toga ja nisam zeznula ali ja sam samo jedna od 4 uchesnice...jeste da sam dobila 60% da nauchim... Nije ni bitno... [:)]

Link to comment
Share on other sites

eee ti kvizovi ..

poenta je da povedes jednu mnoooogo glupu i jednu streberku iz razreda koja ce toj vasoj grupi dati ime "diable blue" i biti super-super srecna i onda cete opet zauzeti drugo mesto , ali barem ces se dobro naspavati :)))) ...

.. to ja iz "iskustva " :))

step in my transporter , so I can teleport ya,all around my heavenly body..

Link to comment
Share on other sites

zlatnom ladjom su odvozeni faraoni, Nilom, na onaj svet.

drale, pazi se

Sad sam se setio plana za sahranu mudomobila koji nismo sproveli jer je prodat :/

Don't think of understanding as a 'mental process' at all. Rather ask yourself: in what kind of case, under what circumstances do we say "now i can go on".

fUS165

kWcQcwQpf9Dedwp8ic

Link to comment
Share on other sites

zlatnom ladjom su odvozeni faraoni, Nilom, na onaj svet.

drale, pazi se

heh, pa ja sam onda chamdzija za pokojne faraone. ionako mi je Haron najbolji ortak. [;)]

MORTALIS HOMO AURA PER KHARONE SERVA

Style over subsistence

Crown of Light. Keeper of The Yoda Chamber. I&I, Righteous Army of One.

Link to comment
Share on other sites

OMG :)

Inace mi je sredjivanje kompa pri kraju tako da ocekuje da sutra-prekosutra budem punom parom on-line :) el sam vam nedostajao :)) hiihihihi... Inace poceo sam da ucim za sve pare za april ono mora se ispusio sam januar... ince stanje redovno :)

Link to comment
Share on other sites

E neshto sam razmishljao...kako prigushivach u stvari moze da prigushi zvuk pucnja...

(mojne samo da me isprozivate shto neznam ima da vas pobijem )

Elem evo mog razmishljanja:"Pucanj pravi buku kada mi povuchemo obarach pa neshto udari u metak...e sad ne pravi valjda metak buku kada izlazi iz cevi, misiiim...ne znam =/

aj neko ko zna neka mi objasni, plz :)

(postovao sam ovde jer nisam hteo da otvaram novi topic o ovom retardiranom pitanju a nisam znao gde drugde tako da....)

Arbeit macht Frei.

Link to comment
Share on other sites

takodje pitam se da li je pravilo da maxtorov HDD crke 1-2 dana nakon isteka garancije?

lol,isti fazon sa mojim napajanjem pre mesec dana [:D]

eee ti kvizovi ..

poenta je da povedes jednu mnoooogo glupu i jednu streberku iz razreda koja ce toj vasoj grupi dati ime "diable blue" i biti super-super srecna i onda cete opet zauzeti drugo mesto , ali barem ces se dobro naspavati :)))) ...

.. to ja iz "iskustva " :))

e štreberu,nemoj da se vadiš na te fazone :*

Evo privalio mi se ovaj ret cosmiC aka sharulja gistro da ucimo neku fiziku...

lose nam ide :))

AU,da vidiš što smo dobili zamenu za fiziku :(((( kod prošle sam makar mogao da prepišem,ova sada da je i domaći!!!nismo u osnovnoj....kaže ona nama,pošto sutra imamo sledeći čas daću vam SAMO 5 zadataka za domaći.....nisam toliko provežbao ukupno od početka druge godine [:D]

nego bio u školi,dobro uradio pismeni iz mate,gubili hemiju(ima boga),došao kući hasao,završio tortu što se vuče od rođusa i sad se odmaram :)

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

E neshto sam razmishljao...kako prigushivach u stvari moze da prigushi zvuk pucnja...

(mojne samo da me isprozivate shto neznam ima da vas pobijem )

Elem evo mog razmishljanja:"Pucanj pravi buku kada mi povuchemo obarach pa neshto udari u metak...e sad ne pravi valjda metak buku kada izlazi iz cevi, misiiim...ne znam =/

aj neko ko zna neka mi objasni, plz :)

(postovao sam ovde jer nisam hteo da otvaram novi topic o ovom retardiranom pitanju a nisam znao gde drugde tako da....)

Kada pucash, iza metka se stvori odredjena kolichina vrelog vazduha prouzrokovana, jelte, eksplozijom baruta. Kada metak izleti iz cevi taj vazduh proizvodi odredjen zvuk. E pa prigushivach je nekoliko puta shiri od cevi, tako da se i taj vazduh shiri pre izlaska, tako da daje manji zvuk pri izlazu. Ne znam da li sam lepo objasnio ali sushtinski to je to :)

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.



×
×
  • Create New...