Jump to content

pričajte.


Guest

Recommended Posts

a onda ti nemanju pojede ajkula na pecanju, a aleksandra ujede otrovni pauk dok bere banane. sve to nekako prodje, a zena ti dobije neku bolest i umre jer na ostrvu nema lekova. ostadoste ti i paloma, koji je preuzeo pecaroske aktivnosti, i jednog dana upecao ribu list i otrovao se, dok si ti brao banane, pao sa drveta i slomio vrat [:D]

the end [:D]

bate, ne idi u krajnjost. niko ne govori o pustim ostrvima. Sve ovo o chemu pricham, moze da se nadje i na Kanarima, Havajima, Fidziju, Tahitiju, Samoi....samo je vazno da ne zivim na betonu, u sred grada. To mi je uvek bilo strano

It's nice to be good, but it's nothing compared to being bad

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 1.6k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

i trudim se da zavrsavam neke druge stvari (da, Laki i one stvari koje si mi ti zadao :)).

ou jea! :))

Sedim i pishem tekstove, silom prilika u'vatih u prolazu Happy TV i neki kviz decji, bash su ono lagana pitanja za klince, tipa, "gde se upisuju ocene u skoli", "da li je krastavac votje ili povrtje" itd. Al' ko bi rek'o da taj kviz mozhe da bude tako zanimljiv ...

- Zdravo Marina, pitanje za tebe glasi - Koliko ima Dalmatinaca u poznatom filmu?

- Sedam!

- Cao Marko, Koga su Ivica i Marica ubacili u petj?

- TATU ... ne, ustvari, MAMU!

- Zdravo Sandra, koja je zhivotinja Snupi?

- ... jel mozhe pomoc?

- Pa cesto je kucni ljubimac, cuva kutju, viche "AV AV"

- ... ... javicu se kasnije!

- U kojem sportu se koristi shahovska tabla?

- ...

:)

Link to comment
Share on other sites

nekako neochekivano lako sam ustao, istushirao se i krenuo na fax sobzirom na to koliko sam se sabio sinoc .. bio do faxa na vezbama, otishao do mpsa na fuka sa koleginicom i izlazim da krenem kuci i vidim da mi neko zabo kola, nije nishta strashno ono malo cvrcnut branik i oguljena shaka farbe .. al najvishe shto me je zapanjilo je manjak bilo kakve moje reakcije .. jebiga zivot :)

odoh da husam

@drugari sa lalalend prichama

odlepili ste od snega za tim peskom i glupostima .. reality check hitno.

• crno nam se piše

• belo nam se šmrče

• mind over matter

• jebo sam vam mater

Link to comment
Share on other sites

Ћиле, наше сидро у реалности, наша колективна душевна равнотежа. [;)][:)] Бого, шта смо дочекали... [:D]

MORTALIS HOMO AURA PER KHARONE SERVA

Style over subsistence

Crown of Light. Keeper of The Yoda Chamber. I&I, Righteous Army of One.

Link to comment
Share on other sites

gledaj ga, apstinira i odma' je Mr. Reality. al' zato ne zaobilazi price "ma da se razumemo, ja nisam materijalista, al' da mi je jedno 20 'iljada evra.." [roflmao]

nista ne fali sanjarenju, a ako se dovoljno potrudis, moze da postane i java ;)

Don't think of understanding as a 'mental process' at all. Rather ask yourself: in what kind of case, under what circumstances do we say "now i can go on".

fUS165

kWcQcwQpf9Dedwp8ic

Link to comment
Share on other sites

gde sad palish? Garnish, Obersdorf, ili si Val d'Izer tip? ;)

nije ti loš predlog.. da palim u alpe, bile bi to tri doline, izguglaj pa ćeš skontati zašto :)

idem sa ćaletom u bugarsku, u nadi da ću konačno da se naskijam. četvrto skijanje ove godine, za te pare sam mogao da budem 7 dana u alpima.. razmišljam da li je to možda bila bolja varijanta od ovog ciganisanja po kopu i bugarskoj.

Najgore od svega je sto u okruzenju po ovim C marketima ima samo onih "Raul Amon" :D 101% alkohol "after-shave"-ova a u realtivnoj blizini su mi i tri Lilija, ali se nesto plashim da udjem unutra ... ne znam :)

"ja živim na vračaru, meni je sve blizu, ovde svega ima!"

u pravu si. idem da chitam ona tvoja bulaznjenja o realnosti da se povratim malo :)

+

Ћиле, наше сидро у реалности, наша колективна душевна равнотежа. [;)][:)] Бого, шта смо дочекали... [:D]

+

и коферче и коферче...

[roflmao]

Link to comment
Share on other sites

Jedva stigoh nas posao... Peshachila sam od Takovske do Staklenca, jerbo su se trole naravno pokvarile... Da sam ostala josh koji minut napolju garant bi se pretvorila u sneshka... Uzas bre vishe ovaj sneg... Taman pomislim krece lepo vreme, a on me zezne... Znam, znam, on to meni namerno radi...

Code Realms

Evo je, bice nevolje...

Unutar svake normalne osobe postoji ludak koji se bori da izbije na povrsinu. Niko ne poludi brze od potpuno normalne osobe.

One... Two... Freddy's coming for you...

Three... Four... Better lock the door...

Five... Six... Grab a crucifix...

Seven... Eight... Gonna stay up late...

Nine... Ten... Never sleep again!!!

Link to comment
Share on other sites

ahh, skidam muziku... sad sam doshao do dance dela... bice lepo :)

napokon sam kao ozdravio... buwahahah samo shto sam propustio neke stvari koje ... jebiga ... :/

al ono vrnucu se ja u ovaj bg... ahhh

jebiga, kad me je ebena boles strla... !!! bah

( [;)] )...

mrbean6hi.jpg
Link to comment
Share on other sites

jebiga, kad me je ebena boles strla... !!! bah

( [;)] )...

da nije 'tichiji grip?

Code Realms

Evo je, bice nevolje...

Unutar svake normalne osobe postoji ludak koji se bori da izbije na povrsinu. Niko ne poludi brze od potpuno normalne osobe.

One... Two... Freddy's coming for you...

Three... Four... Better lock the door...

Five... Six... Grab a crucifix...

Seven... Eight... Gonna stay up late...

Nine... Ten... Never sleep again!!!

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.



×
×
  • Create New...