Jump to content

pričajte.


Guest

Recommended Posts

ROFL @ slika, isti Kjoot.

@topic: zanimljiva nedelja, na onu negativnu stranu. Nisam se pomirio sa devojchicom, moguce i da necu, mada ce vecheras da svrati do mene malo. U shkoli i dalje loshe, moram da se nateram da pochnem da uchim (ali ne mogu, jer je moja cela generacija u fazonu, poslednja godina, samo opushteno, zezanje i tako to, pa ne mogu da iskachem iz mase [:)]).

A joj shta bi da ste se pokachili ,znam da je sve bilo perfekt po prichi .

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 1.6k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

jeij.. ukljucen mi fon.. I R back... and I R mean...

o5 ima da vas sve smaram... ko zna, mozda i vratim avatar na opasno... cisto da se podsetite sta ste sve propustali [:D]

aloha! malo si nam kao nedostajao [:D]

razmishljam se shta da radim vecheras..

neki film gajbi da gledam? da idem na pivo? igraonica? ili da idem u bugarsku na zimovanje?

odluke, odluke.. [^]

Link to comment
Share on other sites

Covece, al' duvaaaa ... kren'o do zemuna, jedva stigoh. Onda svrnuo do redakcije da uzmem neke stvari, pa kutji na rucak, pa nesto malo posla, pa rhh. Citam one krukove spike oko zavrsetka faksa, posla, zaposlenja i nezavisnosti, i ne znam sta da mu napisem, a imao sam zelju ... nisam pametan, sto bi rekli. Imam neke slike da okacim, al' su mi kod kutje, valjda cu se setiti kad stignem gajbi da ih grunem.

Link to comment
Share on other sites

^^^to je taj decko koji ce da kreira sajt pete bg gimn koja ce chak imati i forum!!!

ili si ti radio prezentaciju u power pointu za ocenu :)))

Pogrešio si [:D] dobio sam ponudu da radim to ali brate nema leba od toga [:D]

Vratio se iz škole,večeras će da bude pakleno.Idem da častim ove moje klošare povodom sutrašnjeg rođusa i posle kod ortakinje na rođus isto da se dokrajčimo :DD

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

ааааааааа

смрзао сам се као пица малена. кошава ме је продувала скроз. у граду је колапс. још пар сати па викенд. јухууууу!!!

синоћ сам био у Златару и могу вам рећи да је клопа из-ван-ред-на. свака препорука. додуше, цене су малко јаче.

ево гледамо кроз прозор реке радикала како иду преко моста. колико мораш да будеш тврд да би по оваквом времену свесно био више од пар минута напољу...

MORTALIS HOMO AURA PER KHARONE SERVA

Style over subsistence

Crown of Light. Keeper of The Yoda Chamber. I&I, Righteous Army of One.

Link to comment
Share on other sites

A joj shta bi da ste se pokachili ,znam da je sve bilo perfekt po prichi .

sve je bilo perfekt dok nije navratila kod grina, i videla gladne sestrice gremline [:D]

03:34 ( MiGsa ) da budem iskren

03:35 ( MiGsa ) nagledao sam se ovde vishe kurcheva nego pichki

 

22:05 (Ivan_tm) Ozbiljno, tvoj i Cokin sam upamtio odmah

 

13:43 ( darko ) ja sam puco iz njegove vazdushare

 

[16:42:19] Miša says: pojavio mi se patrijarh pavle u ppl u may know

 

[21:00] <vudu> jebacemo svi

Link to comment
Share on other sites

Nisam se pomirio sa devojchicom, moguce i da necu, mada ce vecheras da svrati do mene malo.

KRECHI SHREKAA...odma sada odma!!! [:p][:p]

Pogrešio si [:D] dobio sam ponudu da radim to ali brate nema leba od toga [:D]

jesi normalan pa bio bi admin na forumu sa cak 30 membera!!!!1111

@topic...dosao iz skole...danas smo kompletno u sred casa svi izasli sa engleskog jer smo imali diktat i ona naravno po 100 put brzo cita,nece da ponovi,i prekida svake dve sekunde da bi nekom nesto kenjala...iznenadilo me par likova za koje sam mislio da nema sanse da izadju... sacemo svi da popasemo ukore,u najavi [V] ...sad mi prazna gajba,sesra napolju,cale i keva na nekom punoletstvu...smor...pijem kocu,slusam ziku i malo bleja na netu!

Novi forum smrdi

3do1AEy.pngyxHzIOp.png

 

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.



×
×
  • Create New...