Jump to content

WoW freaks...


Doca

Recommended Posts

e ovako...

igram wow tipa 1 sat na dan... i priznajem da mi je igra extra...ali ne kapiram ljude koji su ceo zivot dali WoW-u...

evo npr imam ortaka (prepoznace se on ovde [:D] ) koji je pao godinu zbog WoW-a...

i sad ide opet u prvi razred...

i ja kazem juce Sharulji:"e ajmo malo do ovog..."

sharulja:"nije u skoli,nece ici do petka lvluje druida da bi upao u moj gild"

ja:" [b)][b)] ...zna li on mentol da ima 4 keca?"

cuo sam price tipa...neki likovi u koreji radili istancu...neko pokupi neki extra lut...i neki drugi lik se iznervira i nadje ga,dodje mu gajbi i ubije ga!!!! O.o

i vec poznato..."igrao 40 sati bez prestanka i nadjen mrtav..."

znaci ja nemogu da shvatim ovakve ljude...jesam li ja zaostao ili sta..?

recite sta je najvece sto ste propustili da bi igrali wow?

e da...da se zna nemam nameru da hejtujem nikoga...samo mi cudno kakvih sve ljudi ima... kojima ce verovatno jednog dana biti "neko drugi kriv" zbog toga sto su otisli u qrac...

Novi forum smrdi

3do1AEy.pngyxHzIOp.png

 

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 52
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

evo npr imam ortaka (prepoznace se on ovde [:D] ) koji je pao godinu zbog WoW-a...

i sad ide opet u prvi razred...

i ja kazem juce Sharulji:"e ajmo malo do ovog..."

sharulja:"nije u skoli,nece ici do petka lvluje druida da bi upao u moj gild"

ja:" [b)]  [b)] ...zna li on mentol da ima 4 keca?"

Krivi su njegovi roditelji. Ja bi mu uz'o taj komp i ne bi mu dao dok ne ispopravlja ocene.

Ako sam ja mog'o da imam komp celu srednju

Link to comment
Share on other sites

hmm ...

World of Warcraft ...

Imprisoning Me All That I See Absolute Horror (Shaman / Hunter)

I Cannot Live I Cannot Die Trapped in My Computer My Holding Cell ...

World of Warcraft Has Taken My Sight Taken My Speech Taken

My Hearing Taken My Arms Taken My Legs Taken My Soul

Left Me with Life in this Fucking Game ...

Edited by StormScion

Is the destiny of mankind controlled by some transcendental entity or law? Is it like the Hand of God hovering above? At least it is true that man has no control, even over his own will

Link to comment
Share on other sites

hm wow mi je ubijo planove za budućnost... sećam se pre : "upiši RAF, završi, nadj posao".... 

sada jedino želim da nadjem neku garsonjericu Bogu iza nogu

sa ADSL vezom i wow 25 sati dnevno...

ali koja je razlika izmedju RL-a i WoW-a ? boli nekog kurac šta ti radiš u životu...

sutra na samrti hoću li reći "uh imam 7 dece iz 3 braka radim kao direktor banke

bla bla" ili "eto glavni sam baja na Bladefistu ima full artifact super uber gear..." ?

Realno ja bih više voleo ovo drugo...

Zajebavash se, jel tako?

Link to comment
Share on other sites

Ja sam teski zaludjenik za igre i kad se nalozim ne skidam se po mesec dana ali sva sreca pa znam:kad treba da preestanem-prestanem(pa cak i uz pomoc mera tipa tastaturu kroz prozor)Razumem te likove koji se odvaljuju pa kad prestanes sve ti je dosadno samo o tome mislis ali ipak postoji neki limit!Moj licni rekord je maks pejn kec iz cuga i cod2 2x za redom iz cuga!!! [:D][:D][:D]

...

Link to comment
Share on other sites

Zajebavash se, jel tako?

Po onome shto sam prochitao iz njegovih prethodnih postova mislim da ne.

Ja bi mom detetu bacio komp kroz prozor a ako da Bog nikad mu nece prici.Lichno mogu da igram kao nenormalan jer sam navikao tako(to radim vishe od pola zivota) ali kad neshto treba da odradim za shkolu ja to i odradim.Imam takve matore da mogu i da sam na samrti moram da idem u shkolu a i nikad mi ne bi palo na pamet da ne idem u shkolu zbog neke igre. Za gomliu stvari su krivi matorci koji to deci dozvoljavaju.Obice se i njima i decu jednog dana o glavu.

.

Link to comment
Share on other sites

Po onome shto sam prochitao iz njegovih prethodnih postova mislim da ne.

Ja bi mom detetu bacio komp kroz prozor a ako da Bog nikad mu nece prici.Lichno mogu da igram kao nenormalan jer sam navikao tako(to radim vishe od pola zivota) ali kad neshto treba da odradim za shkolu ja to i odradim.Imam takve matore da mogu i da sam na samrti moram da idem u shkolu a i nikad mi ne bi palo na pamet da ne idem u shkolu zbog neke igre. Za gomliu stvari su krivi matorci koji to deci dozvoljavaju.Obice se i njima i decu jednog dana o glavu.

jbote kakav si ti licemer!!!! [:(]

...

Link to comment
Share on other sites

igrao sam WoW i po vishe od 24h u kontinutitetu .. ono 12-13h dnevno po vishe dana i toga je bilo .. jednostavno vrlo lako se nalozim (da chak i na govno kakvo je WoW), steknem puno likova za spiku i onda jednostavno nemam vishe osecaj za vreme .. ono mislim da sedim 6-7h, a ustvari sam 14-15h vec za kompom .. spojish to sa mega varenjem shto sam imao u tom periodu .. eto ti 24h+

shta sam propustio .. pa otaljao sam fax za josh godinu dana, mnogo zajebanih kucnih zurki/bleja .. i ko zna josh chega .. al ne zalim jel dok sam pikao bilo mi je dobro

fora u celoj prichi je shto WoW ne mozesh da uskladish sa vishe od 2 stvari u zivotu (chak i to je pitanje, od toga koliki si freak), a za neki "normalan zivot" ti je potrebno minimum 3 (riba/zena, posa/fax/shkola, ortaci/sport/hobi) tako da ce uvek neko/neshto ispashtati .. jebiga .. najveci problem je u tome shto svakoj MMO kojoj sam prilazio je bilo ili cu da igram HC ili necu da igram, a tu onda dolazi clash svetova

• crno nam se piše

• belo nam se šmrče

• mind over matter

• jebo sam vam mater

Link to comment
Share on other sites

hello migsa [:D]

( [;)] )...

<font size="1"><font color="white">... I tako isho ja sam pustinjom sa bozarom u ruci...</font id="white"></font id="size1">

<font color="orange"><font size="1">..Give me a kiss to build the dream on

and my imagination will drive upon that

sweet heart i ask no more than this

a kiss to build the dream on....</font id="size1"></font id="orange">

Link to comment
Share on other sites

jednostavno treba imati samokontrolu...znam ljude koji to ne mogu pa su prodali komp...samo ja ne razumem takve ljude koji ne mogu da shvate da ima nesto prece od wowa(ili bilo koje druge igre),nesto sto ce te kostati vise nego to sto neces roknuti dvadeset malih elfova...

ja kada ne mogu da postignem da izvrsim svoje obaveze jednostavno ne ukljucim komp...prosto je,samo trebas imati mozga i razumeti sta moze,a sta ne...

vid'o sam deda mraza

Link to comment
Share on other sites

Po onome shto sam prochitao iz njegovih prethodnih postova mislim da ne.

Ja bi mom detetu bacio komp kroz prozor a ako da Bog nikad mu nece prici.Lichno mogu da igram kao nenormalan jer sam navikao tako(to radim vishe od pola zivota) ali kad neshto treba da odradim za shkolu ja to i odradim.Imam takve matore da mogu i da sam na samrti moram da idem u shkolu a i nikad mi ne bi palo na pamet da ne idem u shkolu zbog neke igre. Za gomliu stvari su krivi matorci koji to deci dozvoljavaju.Obice se i njima i decu jednog dana o glavu.

ja po

Link to comment
Share on other sites

evo npr imam ortaka (prepoznace se on ovde [:D] ) koji je pao godinu zbog WoW-a...

i sad ide opet u prvi razred...

i ja kazem juce Sharulji:"e ajmo malo do ovog..."

sharulja:"nije u skoli,nece ici do petka lvluje druida da bi upao u moj gild"

ja:" [b)]  [b)] ...zna li on mentol da ima 4 keca?"

brate neam 4 keca sve sam ispopravljo` ... ne mogu da idem u skolu zato sto sam slucajno pao i progutao ziv krompir koj se misteriozno nashao na zemlji tako da sada iam temperaturu [:I] ... a i da se razumemo wow igram zato sto neam sta pametnije da radim tako da [8)] ... btw cale mi je jucer bijo u skoli i hvalila me razredna [^] ...

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...