Jump to content

Warriors Only


evgeniy

Recommended Posts

  • Replies 159
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Ako cete tako u subotu da filozofirate ,ima da ponesem utoku ...;)

phear not young ramb0!!

pa ako oces da budes dobra pve gilda moras da imas skilovane igrace inace ces sve raditi sa po 2 meseca zakasnjenja dok izadju sve strategije i modovi ... btw u skill upada i radjenje instanci sa manje ljudi nego sto je potrebno a sto se tice toga za opremu .... evo ti primer lik kod nas totalni pvp nub ne zanima ga to a rogue je i ne moze da stigne na bwl zbog posla i nikako da uzme main hand dobar jos uvek fura dal renda (cak je sword a ne dagger) i uvek je pri vrhu po dpsu ... racionalizacija energije, odredjivanje kolko je feintova minimum neophodno da ne bi razbacivao energiju da ne pominjem vanish u pravom trenutku da resetuje agro itd itd neki skillovi koje ti nemas i ne bi ih nabacio za 2-3 mc runa ...

pa stvar je u tome shto ja igram sa ljudima iz najjachih gildi na serveru i oni bukvalno veze nemaju (dobro, da ne preterujemo, daleko od toga da ih je vetjina takva ali ima ih). jednog roga sa thunderfury i brutality sechem k'o iz pichke... i to ne zato shto sam ja imba (nisam, ima ljudi koji mene seku) nego on igra kao da ga je zamenio chovek bez nogu i ruku koji udara glavom o tastaturu.

racionalizacija enrgije se nauchi mnogo pre mc-ja, tako da mi ne treba nijedan mc run da to nauchim :] mc runovi mi trebaju samo da se naviknem na mobove i bossove u instanci i da skapiram kako da maximiziram dmg (uz stabilan agrro) po tome.

i btw, ako je tachno za tog vasheg dal rend roga... onda ovi ostali nisu bash bistri ili ne daju pola svojih mogutjnosti. dmg u pvp jako zavisi od opreme (makar za roga)

Kmee, ja ne mogu da dodjem [:(]

Jedino ako iscimam neki utra brzi prevoz iz NS-a do Beograda u 22h.

e netju ni ja sad da dodjem... shto on mozhe a ja ne? [:D]

shalim se, dolazim narafski... a i ti tarabitju ne zajebaj :]

i gde je kole, ni njega nisam upoznao...

Link to comment
Share on other sites

phear not young ramb0!!

pa stvar je u tome shto ja igram sa ljudima iz najjachih gildi na serveru i oni bukvalno veze nemaju (dobro, da ne preterujemo, daleko od toga da ih je vetjina takva ali ima ih). jednog roga sa thunderfury i brutality sechem k'o iz pichke... i to ne zato shto sam ja imba (nisam, ima ljudi koji mene seku) nego on igra kao da ga je zamenio chovek bez nogu i ruku koji udara glavom o tastaturu.

racionalizacija enrgije se nauchi mnogo pre mc-ja, tako da mi ne treba nijedan mc run da to nauchim :] mc runovi mi trebaju samo da se naviknem na mobove i bossove u instanci i da skapiram kako da maximiziram dmg (uz stabilan agrro) po tome.

i btw, ako je tachno za tog vasheg dal rend roga... onda ovi ostali nisu bash bistri ili ne daju pola svojih mogutjnosti. dmg u pvp jako zavisi od opreme (makar za roga)...

To shto ti kao rog ubijash nekog drugog epic roga koj verovatno fura neki max dmg PvE build, ama bash nishta ne govori.

Ako mislish da za pravi PvE ne treba skilla, bez uvrede al onda verovatno "pravi" PvE nikad nisi iskusio.

Kad kazem pravi PvE definitivno ne mislim na MC. Rog je generalno klasa koja ima najmanje posla u svim end game instancama, pogotovo u MCu... ali bez obzira chak i u instanci kao shto je MC se vidi ko zna da igra a ko ne.

BWL je potpuno druga pricha npr. Ako u BWLu samo spamujesh Backstab i SS, u najboljem sluchaju umrecesh brzo i necesh wipeovati raid.

Sad da ti dajem primere je glupo, jer je bash poenta u tome shto je svaka situacija dovljno drugachija da morash drugachije da odigrash da bi odradio posao... ponavljam chak i kao rog.

Link to comment
Share on other sites

ja nisam ubio nefariana ali do chromagusa znam ... sto znachi da znam dosta ... igrao sma war stracraft i pun kurac igara i kazem da potrebna kolicina skila je smeshna ... koga zanima sta mislim neka procita moje prethodne postove .

dakle ko me nije razumeo pre sta sam govorio da se ponovim : end game je zanimljiv i uzbidljiv to sve stovji i ja uzivam koliko god to suludo nekima izgledalo u njemu , medjutim ono sto pobedjuje u end gameu je timski rad i disciplina ... to sve >>> svaki vid skila ... kao sto rekoh slik je dobrodoshao ali njiej neophodan , vazno je da se zna teorija dobro da slushas sta ti se kaze i poznajes osnovne rutine igre i uspeshan si sve dok ti je i guild kao tim uspeshan ... mozesh ti da budesh rank 14 ako ne igrash ti i ostali kao tim sa disciplinom = waj u 2 sec u svemu posle MCa ...

Edited by StormScion

Is the destiny of mankind controlled by some transcendental entity or law? Is it like the Hand of God hovering above? At least it is true that man has no control, even over his own will

Link to comment
Share on other sites

shapanc ...

imam mnogo greshaka uvek zato sto sam skoro uzeo novu tastaturu ... kada sam to pisao bio sam super raspolozenja lol kao i uvek ^^ , jednostavno pokushavam sto manje vremena da izgubim na pisanje ....

ovde gde 90 % ljudi je praktichno nepismeno uoste se ne cimam oko toga ... uostalom ko ima malo mozga i hoce da shvati razumeo je sta sam hteo da napisem .

Is the destiny of mankind controlled by some transcendental entity or law? Is it like the Hand of God hovering above? At least it is true that man has no control, even over his own will

Link to comment
Share on other sites

Order se inace zove The Knights of the Silver Hand, skraceno silver hand.

The former order led by Faol, the Holy Order of Northshire Clerics, was devastated during the First War. When Faol refounded the order in Lordaeron, he recruited noble knights and former clerics to train in the ways of war and the Light. Even a few members of the priesthood decided to take up the more physical and steadfast path.

vitezi i priestovi , klerici koji su odlucili da idu na silu aka paladins [:D] To je zaista bio red paladina , ali ne samo njih.

Lothar grew up in the court of Stormwind, as a childhood friend of both the Prince Llane Wrynn and Medivh. Upon coming of age, Lothar arose quickly to the position of Armsman

This video contains content from Jimmy Kimmel Live, who has decided to block it in your country.

[23:47] <manager-> jao dete jao dete :D

chickenonaraft.kom

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...