Jump to content

Warriors Only


evgeniy

Recommended Posts

da ne serem mnogo samo cu da pitam:

Warriori koje buildove imate ??

Ja sam Fury i chitao sam da je fury dobar za lvlovanje.

ocu veliki crit chance i solidne sposobnosti....nikako defensive stance ne koristim ..... samo kad tankujem i Disarm .... `ajde help.

i josh samo da kazhem da koga mrzi da kuca neka da link.

koju opremu koristite i shta bi preporuchili [ja sam lvl 37 pogodite klasu [:D] ]

me got sledeci weapon Whirlwind Axe

enchantovan za +7 dmg.

agen fala :)

Edited by deGrasso
Link to comment
Share on other sites

  • Replies 159
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

e malo off tvoja tema...

zanima me sta je bolje po vama,mislim na one koji igraju warra dugo i znaju mu sve prednosti i mane,2H sekira ili mach?Ja licno mislim da je mach bolji,zbog onog talenta koji daje 5% sansu za jos jedan udarac,ili je bolja sekira jer daje jos 5% sanse za crit...

learn to obey before you command

Link to comment
Share on other sites

da, al sta ako neki od dva udarca krituje?:)

"You may go if you wish. But remember this: walk away now and you walk away from your crafts, your skills, your vocations; leaving the next generation with nothing but recycled, digitally-sampled techno-grooves, quasi-synth rhythms, pseudo-songs of violence-laden gangsta-rap, acid pop, and simpering, saccharine, soulless slush."

Link to comment
Share on other sites

arms do mortal strike, posle na fury. eventualno respec na dual wield kad budesh mogao da uzmesh onaj besni fury talent (zaboravih ime, s njim peglash ko lud..) . defensive je za respeccovanje na endgame za main tanka, jer mnogo sporo kripujesh sa tom granom talenata.

kad sam ja igrao melee crit je bio x2, a range/spell crit x1.5 ali ochigledno se promenilo chim sharulja reche da je 250% sad..

shto se tiche axe vs sword, za fury bih birao macheve jer ti extra udarci daju vishe ragea.

svaki dobar war obavezno ima tactical mastery i non stop u borbi menja stanceove.

Nisam warr ali poenta: nije to TOLIKO vazno, sve do 60og lvla..

neki ljudi vole da nauche da igraju pre 60. lvla [;)]

sve u svemu ako te ne mrzi imash dobar topik o warovima ovde od ranije, pa udri search

Link to comment
Share on other sites

e malo off tvoja tema...

zanima me sta je bolje po vama,mislim na one koji igraju warra dugo i znaju mu sve prednosti i mane,2H sekira ili mach?Ja licno mislim da je mach bolji,zbog onog talenta koji daje 5% sansu za jos jedan udarac,ili je bolja sekira jer daje jos 5% sanse za crit...

Sword spec je bolji, to + Hand of Justice i neki pristojan mac. Sa nekim slabijim macem se i ne isplati puno. Mada ima ljudi koji vole da idu na sigurno pa uzmu neku extra sekiru sa dobrim top dmg-om i budze crit. Problem kod toga je shto crit moze da ode bzvze na harmstring, i slicne skilove. Tako da Sword spec pwnz.

Shto se tice builda, standardan ms build je najbolji za pvp.

This video contains content from Jimmy Kimmel Live, who has decided to block it in your country.

[23:47] <manager-> jao dete jao dete :D

chickenonaraft.kom

Link to comment
Share on other sites

iz lichnog iskustva znam da je sword spec ... BOLESTAN ... znachi speshno kada procuje i ako padnu kritikali = 1 sec death ...

Is the destiny of mankind controlled by some transcendental entity or law? Is it like the Hand of God hovering above? At least it is true that man has no control, even over his own will

Link to comment
Share on other sites

ms bild je najbolji za pvp, ali ja mislim daj e dual wield, fury zanimljiviji xD

koristi pummel dosta i uzmi neki brz offhand za castere ako idesh fury ;]

chitao sam neki guide za PvP sa warriorom i koriste ljudi mnogo pummel i MS....

imam 4 snimka o warru i svi likovi su arms niko fury.

Poshto sam josh mali lvl hteo sam da sjebem ove talente koje imam [AaAAaa 10g odoshe], da nabudzim Arms i posle fury da punim. Odma` ima u fury za critove sa melee weapons. do 5% shanse daje... to ce da bude prvo posle ostalo.....

iz lichnog iskustva znam da je sword spec ... BOLESTAN ... znachi speshno kada procuje i ako padnu kritikali = 1 sec death ...

nekako mi bolje stoji 2h axe nego sword [zbog bonusa na axe].

nikako mi se ne svidja 1h sword i shield .... shta vishe smara me da se shetam tako..[:(!]

neki ljudi vole da nauche da igraju pre 60. lvla

[^]

eee i da ........... shta mu to dodje pvp trinket ?? znam shta je obichan trinket..... jel ovo isto ??

Edited by deGrasso
Link to comment
Share on other sites

ja sam mislio na two hand swords ... kada te lupi 2 puta i ako udari kritikal boze sacuvaj ... uostalom duelujem sa warom iz guilda rank 14 je i sword speced i naravno kupio je sword ... smeshno

Edited by StormScion

Is the destiny of mankind controlled by some transcendental entity or law? Is it like the Hand of God hovering above? At least it is true that man has no control, even over his own will

Link to comment
Share on other sites

2h mach je boleshtina... i realno ne moze da se poredi sa +5% krit specom kod sekire/koplja. Dobitna kombinacija je sword spec + HoJ + crusader. Neki stavljaju immune disarm, ali po meni deathgrips/stronghold je bolje reshenje. Ali dobar mach je teshko naci... zato idi u AV po IBS i ako te ne mrzi do TUFa. Prvi dobar 2h sword na koji ces naleteti je verovatno tek http://wow.allakhazam.com/db/item.html?witem=19854

stop making sense!

Link to comment
Share on other sites

ovo je odlichan mach a vrlo lako se dobija ... naravno nije nista posebno ali opet je bolji od ibs ^_^

http://www.thottbot.com/?i=39565

Is the destiny of mankind controlled by some transcendental entity or law? Is it like the Hand of God hovering above? At least it is true that man has no control, even over his own will

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...