Jump to content

sva pitanja....


Ankanar

Recommended Posts

To i mene zanima, i jedna stvar mi nije jasna oko toga. Recimo, pola mog servera kupi expanziju, a pola ne...sta se desava onda...pola moze da ide u Outlands i da lvluje do 70og a pola ne?

Upravo tako. Samo sto ce neko doci do expa. pre, a neko kasnije.

Znaci, neko pre do 70, a neko kasnije. Pa pola igra u Outlandsu i kada se vrati u Az. smeje se onima koji nemogu tamo.

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 558
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

josh uvek se ne zna da li ce biti dark portal opening eventa ili ne

ali mislim da u principu da, ako neko nema exp a ovi su otvorili kapiju da nece moci u outlands (i da ce na lvl 67-8 jaaako sporo da leveluje na lvl 61icama i 2kama dostupnim u azerothu =o)

cena ce biti manja od full igre oko 35$ cenim za one koji vec imaju wow a oko 50ak za one koji nemaju pa ce da bude bundle wow+bc...

Link to comment
Share on other sites

jbt odem sad u barrens, poginem 25x dok sam presao iz stranglethorn vale-a u booty bay pa ratchet, i taman kad sam mislio da cu malo da ubijam hordu, ono-oni plavi, mogu da ih ubijam tek kad oni mene zabodu. ne mogu ni u reputaciji da namestim to(igram na sylvanas, pvp serveru, i jos sam kucao /pvp on za svaki slucaj). ne znam zasto nece, ovoga nije bilo na privatnim serverima na kojima sam do sada igrao. Ako neko zna sta treba da radim?

Samo nemojte odgovore u stilu- pa nije ti ovo privatni server i slicno. pozdrav ;)))

Link to comment
Share on other sites

jbt odem sad u barrens, poginem 25x dok sam presao iz stranglethorn vale-a u booty bay pa ratchet, i taman kad sam mislio da cu malo da ubijam hordu, ono-oni plavi, mogu da ih ubijam tek kad oni mene zabodu. ne mogu ni u reputaciji da namestim to(igram na sylvanas, pvp serveru, i jos sam kucao /pvp on za svaki slucaj). ne znam zasto nece, ovoga nije bilo na privatnim serverima na kojima sam do sada igrao. Ako neko zna sta treba da radim?

Samo nemojte odgovore u stilu- pa nije ti ovo privatni server i slicno. pozdrav ;)))

Nije lepo gankovati low lvle!

Barrens je Hordina teritorija, i to ti lepo pise cim udjes u njega. Znaci, kao sto si lepo primetio, mozes da ih napadas samo ako oni napadnu tebe, ili ako su ukljucili PvP mod (recimo napali nekog malopre). Samo kada je teritorija Contested omogucen je free PvP (skoro sve teritorije).

Link to comment
Share on other sites

naravno da postoji, moze cak da kaze svima da te pwn-ju kad god te vide :D

ti da cutis,ti imas panican strah od paladina jer te ownovo shomi [:p]

*edit jel moze neko da mi kaze zasto je jbni manage account "privremeno" zatvoren vec 6 dana???

Edited by shpanac

...

Link to comment
Share on other sites

E pa posto je pitanje bil 1000000 puta , dacu i odgovor 1000001 put

KUPI ORIGINAL , nije vredno da se drkash sa piratom!

Have you ever noticed that it's only 'perfect' people who are murdered or killed in horrific accidents?

"He was the perfect son" or "She was the perfect daughter."

"Such a tragic accident they were the perfect family."

"They died together, the perfect couple till the end."

Makes me glad I abuse my kids and beat up my wife.

Kind of makes me immortal.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...