Jump to content

sva pitanja....


Ankanar

Recommended Posts

  • Replies 558
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

kolko se ja secam cancel account radi posao. to znaci da i dalje imas account samo da neko vreme neces placati. tako sam bar ja uradio (mislim). to sluzi da ti ne bi automatski skidao pare sa kartice, nista vise. likovi ti ostaju jos nekoliko meseci, ne znam tacno koliko

Link to comment
Share on other sites

ma u qrac,ne mogu da nadjem jebenu dvomesecnu pretlpatu(prepaid game card) vec 2 nedelje...odem u mikro knjigu oni mi kazu da nemaju i da nece u skorije vreme dobijati...onda odem u plato i kazu da nemaju,a da ce imate ili sledece nedelje ili za mesec dana:):D!wtf!

vid'o sam deda mraza

Link to comment
Share on other sites

E, hitno- ne znam kako profi da se izrazim ali evo onako po seljacki-video sam znaci rogue-a nosi svetlece dagger i svidelo mi se do jaja, ali nisam siguran koja profesija je potrebna za to, da li enchanting ili nesto drugo?

Ja vec imam ench. na jednom drugom karakteru ali nisam video da to mogu da radim, pa ako neko zna neka me informise [:)]

Link to comment
Share on other sites

imas sa desne strane u orgrimaru cim udjes na vrate sa zapada pa odes u valley of shamans

e tu bi trebalo da ima neki vendor u shatoru na kome pishe "Star War's sword look"

i prichas sa njim i on ti da quest da odes u iron forge do drguog star wars vendora i da bi dobio qeust da ubijes nefariana da bi dobio epic questi za light saber sa kojim ces moci da wow pretvoris u worlf of starcraft koji blizzard planira da napravi 2099-te.

sa enchantingom naravno dobijes glow na oruziju

zavisi koji je enchant ,svaki na weapon daje drugu boji ja jedni sto znam da demonslaying daje crvenu [:0]

Edited by killYg0r
Link to comment
Share on other sites

imas sa desne strane u orgrimaru cim udjes na vrate sa zapada pa odes u valley of shamans

e tu bi trebalo da ima neki vendor u shatoru na kome pishe "Star War's sword look"

i prichas sa njim i on ti da quest da odes u iron forge do drguog star wars vendora i da bi dobio qeust da ubijes nefariana da bi dobio epic questi za light saber sa kojim ces moci da wow pretvoris u worlf of starcraft koji blizzard planira da napravi 2099-te.

untitled12313124147ij.png

gratz [:o)]

Watafak!

Link to comment
Share on other sites

sa enchantingom naravno dobijes glow na oruziju

zavisi koji je enchant ,svaki na weapon daje drugu boji ja jedni sto znam da demonslaying daje crvenu

aha, fala. Ja reko ono za star wars istina, bas sam se nalozio [:)]

Sad cu to da izucim, ali ja sam sa skillom od 100 i nesto najvise mogao da napravim rank2 wand i jos nesto, ali videcu ponovo sad.

Mislim da je liku na daggerima pisalo - beastslaying + 2 - ali nisam siguran.

Link to comment
Share on other sites

znachi imam osecaj da je to nashao taraba na netu i pojeo nogu sopstvenu dok nije navatao kiligora da moze da postuje i ispuni teh meaning of life :)

Is the destiny of mankind controlled by some transcendental entity or law? Is it like the Hand of God hovering above? At least it is true that man has no control, even over his own will

Link to comment
Share on other sites

znam da cu uvrediti dosta ljudi ovde .. ali kiligor > 60 % ovih sto se kuresaju po forumu :))) dali je to tuzno pitatte se ? pa da kada takvi sabijaju u ovakvoj zemlji :)

Is the destiny of mankind controlled by some transcendental entity or law? Is it like the Hand of God hovering above? At least it is true that man has no control, even over his own will

Link to comment
Share on other sites

znam da cu uvrediti dosta ljudi ovde .. ali kiligor > 60 % ovih sto se kuresaju po forumu :))) dali je to tuzno pitatte se ? pa da kada takvi sabijaju u ovakvoj zemlji :)

nazalost je tako ali to vecina ne svata :/

ali to je sad problem zbog koga je cela srbija retardirana necemo sad o tome da pocinjemo diskusiju [:)]

Link to comment
Share on other sites

jel zna neko kako ce se kupovati burning crusade ? jel ce biti nekog popusta za ljude koji vec imaju acc ili ce svi placati full cenu ?

To i mene zanima, i jedna stvar mi nije jasna oko toga. Recimo, pola mog servera kupi expanziju, a pola ne...sta se desava onda...pola moze da ide u Outlands i da lvluje do 70og a pola ne?

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...