Jump to content

sva pitanja....


Ankanar

Recommended Posts

  • Replies 558
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

ppl zapatio sam neki shit i sad moram da reinstaliram windows!jel moze neko ko je to vec radio da mi kaze da li ce da mi se javljaju neki problemi oko wow-a jer mi se ranije desavalo da moram i neke igre da reinstaliram?

WoW neces morati da reinstaliras, sva podesavanja ti ostaju i sve je ok... pod uslovom da nisi formatirao disk na koji si instalirao WoW pri instalaciji Windows-a [:p]

Cak i tad se vise isplati da odes do ortaka, koji igra WoW, sa hardom i da ga iskopiras nego da cekas instalaciju i patchovanje.

Link to comment
Share on other sites

Da, ali problem nastaje kad morash da patchujesh igru sa novim patch-om, jer u registry-u nemas nishta.

Jedino da napravish backup kljucheva odgovornih za WoW, i da ih ubacish posle reinstall-a systema.

Patchuje se normalno i kad igra nije instalirana (kad u registry-u nemas nista), nema potrebe za backupovima i sl.

Isprobano.

Link to comment
Share on other sites

Ako je ovaj topic jos ono sto je bio... :)

Kako mogu da promenim e-mail adresu u accountu,npr ako sam kupio od nekoga wow pa je ostala njegova email adresa a tamo pise da to ne moze tako lako da se promeni,pa koja je procedura onda?

Bjukenon Mitch

Link to comment
Share on other sites

Imam ja jedno pitanje koje ne zasluzuje novi topic, ali mi je jako potrebno.

Kako napraviti macro ili bilo sta drugo koji ce me jednim klikom bandazirati a da ne menja target.

Pitam zbog mog drugog lika, rogue-a. Kada se bandaziram koristim F1 pa Bandage, a time gubim sve combo poene na mobu:P

Edited by modjo

"You may go if you wish. But remember this: walk away now and you walk away from your crafts, your skills, your vocations; leaving the next generation with nothing but recycled, digitally-sampled techno-grooves, quasi-synth rhythms, pseudo-songs of violence-laden gangsta-rap, acid pop, and simpering, saccharine, soulless slush."

Link to comment
Share on other sites

Imam ja jedno pitanje koje ne zasluzuje novi topic, ali mi je jako potrebno.

Kako napraviti macro ili bilo sta drugo koji ce me jednim klikom bandazirati a da ne menja target.

Pitam zbog mog drugog lika, rogue-a. Kada se bandaziram koristim F1 pa Bandage, a time gubim sve combo poene na mobu:P

Pa mozes da radis /target [tvojnick] pa akciju za bandage.

Ne znam mozda i ima neka promenljiva koja je tvoj nick, stvarno se nisam uplitao u to nesto posebno.

SCJP.png
Link to comment
Share on other sites

e kupio sam wow i kad pravim acc trazi mi karticu kojom cu da placam .. a ja ja hvala bogu nemam . sta da radim dal ima negde na netu da se nadje neka kartica nevazeca il tako nesto ... il moram da kupim game card ?

Malo googluj i naci ces visa credit card generatore...Ne moras jos uvek da qpujes Game card ili da vadis Vizu!

Edited by Undenis
Link to comment
Share on other sites

Hmmm, pre nekih 20 dana mi je prso wow pa sam reinstalirao igru pa mi se nesto bugovalo oko patcheva, instalacije ... reinstalirao windows pa opet isto... na kraju me vishe mrzelo da provaljujem sta je u pitanju i odneo sam hard disk kod ortaka da prekopiram wow... Prekopirao sam igru i radilo je do danas... kad je izasao novi patch... Downloadujem update, ali dobijam neki error pri patchovanju... Kapiram da je to zato sto sam prekopirao igru... Jel' postoji neki nachin da ovo izbegnem nekako ili moram da idem kod ortaka ponovo da kopiram ?

Link to comment
Share on other sites

Hmmm, pre nekih 20 dana mi je prso wow pa sam reinstalirao igru pa mi se nesto bugovalo oko patcheva, instalacije ... reinstalirao windows pa opet isto... na kraju me vishe mrzelo da provaljujem sta je u pitanju i odneo sam hard disk kod ortaka da prekopiram wow... Prekopirao sam igru i radilo je do danas... kad je izasao novi patch... Downloadujem update, ali dobijam neki error pri patchovanju... Kapiram da je to zato sto sam prekopirao igru... Jel' postoji neki nachin da ovo izbegnem nekako ili moram da idem kod ortaka ponovo da kopiram ?

http://forum.klanrur.rs/index.php?s...ndpost&p=771441

Watafak!

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...