Jump to content

O moj boze !


Guest

Recommended Posts

Upravo sam gledao na MTV jutros.

Ja sam sablaznut.

Odo ja kuci u gvadalaharu, tamo kante ne govore.

Mislim zvalavili su se ispred kamere, a ona 2 sto su ispala su se znacajno pogledala i nasmesila 1 drugom.

Jedna keva je rekla "ako izaberes mog sina on ce ti biti bolji od elektricnog bika"

Kuku....

Link to comment
Share on other sites

Ja sam od MTV-a odustao jos kad se pojavio Dismissed, mislim gledao sam malo sve dok u jednoj epizodi se nisu pojavila dva tipa, i ja sad ocekujem da se pojavi neka do jaja riba, kad ono... Onda mi se ceo koncept Date my mom zgadio, a ovo je samo logican nastavak. Mada kod zna mozda ce u buducnosti da naprave i Date my dad, pa dodje lik da pokupi caleta, i ako oce da mu se naguzi onda ce da dobije sina, ako ne onda ce izabrati nekog drugog [:D]

Heghlu'meH QaQ jajvam

Link to comment
Share on other sites

Upravo sam gledao na MTV jutros.

Ja sam sablaznut.

Odo ja kuci u gvadalaharu, tamo kante ne govore.

Mislim zvalavili su se ispred kamere, a ona 2 sto su ispala su se znacajno pogledala i nasmesila 1 drugom.

Jedna keva je rekla "ako izaberes mog sina on ce ti biti bolji od elektricnog bika"

Kuku....

e a sta bi rekao da su u pitanju bile lezbosi? :) i onda bi psovao, al sto se nisu poskidale pred kamerom :)

The people can always be brought to the bidding of the leaders. That is easy. All you have to do is tell them they are being attacked and denounce the pacifists for lack of patriotism and exposing the country to danger. It works the same way in any country.

Link to comment
Share on other sites

Sve bih ja to uza zid pa metak u chelo. [:D]

covece,ti si moj idol

Homofobican sam 100%,gadi mi se MTV i Amerika kao pojava, ono sto me plasi je sto vidim da ovde gomila ljudi to gleda,i voli,znaci toliko debila ima koji slusaju samo ono sto je na MTV-u,strasno,sta reci? Imate preveliki IQ,upalite MTV!!!

Obito.jpg

Rancid Blade

Just another manga freak

Link to comment
Share on other sites

^ upravo tako, zgadio mi se MTV!!!! Amerika, dobro, studirao bih u americi, pa je netju josh unishtiti, ali su takvi Kloshari da je to katastrofa... Na tim emisijama tipa date my mom i slichno, toliko su isforsirani odgovori, najavljuje sina/kcerq i onako isprogramiraono kazhe shta su se dogovorili, bez ikakve intonacije, "zareza" i tome sl. tipa:" tomthankuforgivingmeawonderfulltimemeetmyfantasticdaughteramy"

kao... shta je s mozgom? O.o

Link to comment
Share on other sites

MTV odaaaavno ne gledam... ne mogu da gledam Xzibita kako se gubi sa Pimp my ride glupostima...

Jaoj,dođe ko neka maskota.Samo dođe na početak i kraj emisije,baca neke trule fore i smeje se ko konj.Emisija je do jaja ali zbog njega je ne gledam.

Nego šta to beše MTV? ;)

Edited by Corey

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...