Jump to content

pričajte.


Guest

Recommended Posts

  • Replies 1.8k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

ustao, jeo, pa sad na uchenje .. pff

predstoji mi 3 nedelje pakla .. a tako bi se napio

Posto je tvojih zadnijh xx postova kako pakleno ucis ( a ipak si pao :P) evo ti savet iskusnijeg : iskuliraj jedan-dva ispitna roka.

Sve ce se to samo srediti od sebe :)

Ili prestani da lazes nas i sebe (sebe lazes Milicu, sebe!) da ucis :)

Edited by pER tU aMOR
Link to comment
Share on other sites

Posto je tvojih zadnijh xx postova kako pakleno ucis ( a ipak si pao :P) evo ti savet iskusnijeg : iskuliraj jedan-dva ispitna roka.

Sve ce se to samo srediti od sebe :)

Ili prestani da lazes nas i sebe (sebe lazes Milicu, sebe!) da ucis :)

eh da je tako jednostavno igore ..

1) ispit koji spremam je medju 2 najteza na faxu, u proseku ljudi na njega izlaze po 6 puta (Drashko je chini mi se iz 7og polozio) i totalno je zasebna celina od svega do tada (znachi nema izvlachenja na prethodno znanje/gradivo), inache ljudi ga spremaju po 2-3 meseca

2) pao sam po rechima profe "nedovoljna dubina znanja" .. znachi ono znao sam pitanja al nisam znao dovoljno da kenjam o njima .. sada radim na tom drugom delu

3) hahaha da iskuliram 1-2 ispitna roka .. to kuliranje mi je i doshlo glave (pogotovo onaj period kad sam za godinu dana dao jedan ispit), jel koncentracija prsne, znanje prsne, sve prsne .. lichno iz svega shto sam do sada doziveo na fakultetu sam zakljuchio da fakultet se najlakshe zavrshava ako dajesh sve u roku (jeste da se odrichesh xy stvari) .. jel si non stop koncentrisan, mozak ti je uvek na 100%, mozesh da povezujesh izmedju predmeta, pojmova .. svaka pauza ti toliko ubija koncetraciju, zelju, volju da to jednostavno nije vredno jel ti posle treba isto toliko vremena koliko si odmarao da se zauchesh da krenesh ponovo

najgore od svega je shto pored vec pomenutih gornjih problema uzrokovanih masom pauza i ostalih sranja koje sam pravio imam i gomilu eksternih problema koji mi non stop skachu po glavi (u kuci, sa zdravljem, sa .. ) .. i tako vec godinu dana

rekao sam sebi da moram do juna-jula da zavrshim fax i tako mora i biti (ili sumnjam da cu ikada onda moci da ga zavrshim) .. jedino shto mi je zajebano u celoj prichi je shto pored ovoga imam josh jedan ispit iz iste kategorije zajebanosti kao i ovaj (genije koji prenosi 2 najteza ispita na faxu na IV) i druga dva koja isto nisu za podcenjivanje .. al bez obzira na sve gore pomenuto nameravam da zavrshim do jula no matter what

• crno nam se piše

• belo nam se šmrče

• mind over matter

• jebo sam vam mater

Link to comment
Share on other sites

Heh :)

Ja sam 96-te dao samo 1 ispit :)

Al kako sam se dobro naprovodio :)

Mada cudna stvar...kako su moji otisli preko na par godina, i kako sam stekao sansu da zivim kako ocu (sto se svelo na to da godini dana spavam na podu), dao sam jebeno brdo ispita za 2 godine (tj pola 3-ce, cetvrtu i petu +diplomski)

Link to comment
Share on other sites

Ja sam 96-te dao samo 1 ispit :)

Al kako sam se dobro naprovodio :)

isto (samo ne te godine [:D]) mada meni taj provod je trajao 2 godine =) stim shto sam se u drugoj bar malo pribrao i dao 5 komada .. ne znam shta da mislim .. ono ne zalim taj provod koji je bio dojaja al u poslednje vreme me mori misao da sam isto tako mogao i sada da se zajebavam sa zavrsheni faxom .. nzn

shta je tu je nazad ne moze samo napred :D

• crno nam se piše

• belo nam se šmrče

• mind over matter

• jebo sam vam mater

Link to comment
Share on other sites

nisam siguran da bi mogao toliko da se provodish i sa zavrshenim faksom, barem ne dugo - tipa duzhe od pola godine. Ili bi te stigla realnost ili bi ti trokirala jetra.

I ne vadi se na Draska i na to kako on moze da pije i radi. I salo moze da bude korisno, a iz lichnog iskustva ti ne savetujem da ne postanesh suvozemni morzh.Cena je previshe velika

It's nice to be good, but it's nothing compared to being bad

Link to comment
Share on other sites

ahahahahaa

danas sam ok

treba da idem u neki ogromni mall koji mi je prosli put trebalo 3 sata samo da obidjem da kupim vicoria's secret vesh za curu!

e tako odo sad... da smaram po 4umu

ahahhaha

vratio sam se lepsi nego ikad

hahha

...... f e n s i c ......

...yes, ur unique...

...just like everyone else...

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.



×
×
  • Create New...