Jump to content

pričajte.


Guest

Recommended Posts

  • Replies 1.8k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

@Alebrale

Pa ono: mb pivo, bi voda i skrama margarin

@Maud

Ma nema to veze sa "mlad u dushu", nikad ja nisam voleo nesto da idem po diskotekama ovoono, medjutim, zao mi omladinaca, pa kao aj sa njima, onda se covek polako privikne, mada i dalje nisam ljubitelj odlazaka u diskace. Poenta je da kad predjes te godine sto ih rece Pertu onda niko ne pravi kucne partije, a ja sam se nadao da ce biti tih stvari kada se druzis sa mladjima, medjutim danasnje generacije su otisle u kurac kada je zezanje u pitanju. Krivo mi je zbog toga jer sam bio u loodilima po svetu i to nije moglo da se poredi sa zezanjem ovde. Sada smo sve blizi i blizi toj sterilnosti. Dodjes napijes se ili se grunes necim i to je to. Ako imas malo svesti onda ides od jedne do druge ribe, pa koja prva popusti. A kod nas je ranije poenta bila u zajebavanju pre svega i niko se nikad nije urnisao od bilo kakvih dodatnih sredstava. Zene dodju same kada osete pozitivan vajb, ako razumes sta hocu da kazem.

@Topik

Bio u Rodicu, otisao na sket. Sad treba da se radi, ali prvo da odgledam najnoviju epizodu BSG-a. Zivi bili!

-----------------

nema vise zezanja

A.B.

Link to comment
Share on other sites

@Maud

Ma nema to veze sa "mlad u dushu", nikad ja nisam voleo nesto da idem po diskotekama ovoono, medjutim, zao mi omladinaca, pa kao aj sa njima, onda se covek polako privikne, mada i dalje nisam ljubitelj odlazaka u diskace. Poenta je da kad predjes te godine sto ih rece Pertu onda niko ne pravi kucne partije, a ja sam se nadao da ce biti tih stvari kada se druzis sa mladjima, medjutim danasnje generacije su otisle u kurac kada je zezanje u pitanju. Krivo mi je zbog toga jer sam bio u loodilima po svetu i to nije moglo da se poredi sa zezanjem ovde. Sada smo sve blizi i blizi toj sterilnosti. Dodjes napijes se ili se grunes necim i to je to. Ako imas malo svesti onda ides od jedne do druge ribe, pa koja prva popusti. A kod nas je ranije poenta bila u zajebavanju pre svega i niko se nikad nije urnisao od bilo kakvih dodatnih sredstava. Zene dodju same kada osete pozitivan vajb, ako razumes sta hocu da kazem.

heh i suvishe dobro znam o chemu prichash .. al opet to sve zavisi od ekipe, stanja, vremena ..

u krajnjem sluchaju dovoljno ti je jedan "loodak" pored tebe i moze da ti bude stravichno :) nzn suvishe nisam u elementu da bih sada palamudio vishe na ovu temu ..

• crno nam se piše

• belo nam se šmrče

• mind over matter

• jebo sam vam mater

Link to comment
Share on other sites

Najeo sam se onoliko ... bas davno nisam tako u slas' poj'o i supu, i pire krompir i meso i sos i pogachu (kojiu inache ne jedem sa krompirom bilo koje vrste), popio i rasoL (nisam dugo, pa sam se prisetio tog ukusa) i sad cu malo da prilegnem. Necu da spavam, ali malo da se preracunam, nesto sam od jutros sav bezveze.

Dobih neke funny fotke na mail pa cu to da vam prosledim da se zanimate, a onda posle toga ide pisanje tekstova, planiranje sutrasnjeg dana i sve standardno. Nesto je bas budjavo vreme, iako sija sunce, sad vec polako jedva cekam mart i toplije dane.

Link to comment
Share on other sites

Jos malo oko provoda i godina :

Nastavio bih ja da ludujem, al prosto evo vam opis mog poslednjeg "omladinskog" izlaska :

Industija, 2000 godinam ulazim oko pola 1, pozdravim se sa brdom dece iz zgrade i komsiluka, pocinju da me bole noge i da mi se spava, u 2 pogledam bracu, obojica provalimo da nam se spava/gleda dnevnik i odemo u dva na bus psujuci se sto nemamo auto.

I naravno da nema kucnih zurki, jer malo ljudi do neke 30-te uspe da ima svoj stan.

Mislim opet kvalitetan provod krece kad se malo finansijski sredis posle faxa i tako tih veselosti, ali je sustinski drugaciji i zahteva vise novca.

Link to comment
Share on other sites

Sinoc bio u SKC-u...sve lepo krenulo,mene i cosmiCa startovale neke rejverke (za divno cudo nisu lose)

i muvanje ovo ono...i debil kaze meni:"e idem do wc-a" nisam ga posle video celu noc...zvala me njegova keva da mi kaze da se odvalio ko keva i da je taksijem dosao gajbi i da mu ja pokupim jaknu...

auu ala me boli glava...

inace bilo super sinoc u SKCu...ludnica...sad me bolU noge...

o bozhe...zasto ja pisem sve ovo? :P

Novi forum smrdi

3do1AEy.pngyxHzIOp.png

 

Link to comment
Share on other sites

Sinoc bio u SKC-u...sve lepo krenulo,mene i cosmiCa startovale neke rejverke (za divno cudo nisu lose)

i muvanje ovo ono...i debil kaze meni:"e idem do wc-a"  nisam ga posle video celu noc...zvala me njegova keva da mi kaze da se odvalio ko keva i da je taksijem dosao gajbi i da mu ja pokupim jaknu...

auu ala me boli glava...

inace bilo super sinoc u SKCu...ludnica...sad me bolU noge...

o bozhe...zasto ja pisem sve ovo? :P

da nam kazes kako su vas startovale dobre comanke i kako ste se napili!

da mi mislimo da ste facovi ;)

...... f e n s i c ......

...yes, ur unique...

...just like everyone else...

Link to comment
Share on other sites

Bio sinoc u Fami, neka privatna zurka, bilo srednje zalosno, ziva muzika neka i to losha. Posle otishao u SKC sa devojchicom, ortakinjom i ortakom, i ostao jedno 2h, jer su me malopre pomenuti pritisli da idemo kuci [:)]. Ali dobro, nagovorio sam ih obatroje da odemo na psihodeliju bar malo, pa sam srecan...vecheras neka zurka u kabare rose-u, trebalo bi da bude mnogo bolje nego sinoc. I tako...Meni je do jaja poslednjih 2 meseca, da kucnem u drvo, ali moram vishe da se pozabavim shkolom, sve sam sjebo...

Link to comment
Share on other sites

Napravio sam sendviche i spakovao ploche, odoh u Vrbas da vrtim...jebenih 5 sati puta do tamo i nazad, horor...a spavao sam 5 sati nocas..

Don't think of understanding as a 'mental process' at all. Rather ask yourself: in what kind of case, under what circumstances do we say "now i can go on".

fUS165

kWcQcwQpf9Dedwp8ic

Link to comment
Share on other sites

Necu da spavam, ali malo da se preracunam, nesto sam od jutros sav bezveze.

Najjace da necu da spavam :) Al' mi je prijalo, ne mogu da vam opishem. Od 16h do 18h, fina dremka, zaspis danju, budis se notju, bas sam se lepo napunio energijom za dugacku noc predamnom :) Napravio vecheru, pa sad da vidim sta dalje.

Link to comment
Share on other sites

da krenem da vam pričam šta sam sve radio danas, ne biste mi verovali.. al pošto sam pročitao poslednje dve strane, mogu mirne duše da kažem da sam imao bolji dan od svih vas.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.



×
×
  • Create New...