Jump to content

pričajte.


Guest

Recommended Posts

  • Replies 1.8k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

bila kod komshije na kafi... chovek je lud sto na sat... izmaltretirao mi dzukelu i sad sreca mala spava, i to bez vechere... treba da mi dodje neko drushtvance na partiju kanaste i po malo pica i ica... ludilo sveopshte...

Code Realms

Evo je, bice nevolje...

Unutar svake normalne osobe postoji ludak koji se bori da izbije na povrsinu. Niko ne poludi brze od potpuno normalne osobe.

One... Two... Freddy's coming for you...

Three... Four... Better lock the door...

Five... Six... Grab a crucifix...

Seven... Eight... Gonna stay up late...

Nine... Ten... Never sleep again!!!

Link to comment
Share on other sites

još malo i alkohol će poteći. odoh da se spremam hihi

format c...hihihihihi

i palacinke.

\o/

Ja doshao sa Kopa jutros, prespavao ceo dan. Kasnije verovatno idem do Buongiorna na neke kol(j)ache.

pa nisi zbog bungiorna morao da se vraćaš :)

Link to comment
Share on other sites

pa nisi zbog bungiorna morao da se vraćaš :)

Znam [:)] Blejali smo i tamo. Josh sam se grdje nalozio na one njihove Profita(e?)role i Buongiorno bombice. Nije normalno koliko su ove 2 stvari dobre. Vecheras idem sa najboljom ortakinjom do ovog u Strahinjica Bana da sumiram utiske sa Kopa i tako to. Koja sam alapacha. [:)].

Link to comment
Share on other sites

vratio se sa Zlatibora, 3 dana sexa, prshute, kajmaka i svezeg vazduha =) nevidjeno odmarajuce .. chak sam uspeo i da sabijem knjigu celu posle ko zna koliko .. jedino shto sam sjebao su pete u nerazgazenim cipelama al dobro zalechice se to za koji dan .. pluca ko da sam apgrejdovao na tier3 =)

• crno nam se piše

• belo nam se šmrče

• mind over matter

• jebo sam vam mater

Link to comment
Share on other sites

palim pod tush, ali pre toga moram da sredim misli... najgore kad nedelju dana k'o trut zujish okolo, a u glavi promaja, i onda dodje jedan dan ili veche kad te stigne svashta i treba da razmrshish sve to u glavi xD

@mjau

sloshila si me sad sa tim martinijem... to mi je bash tjepi za bleju neku laganu... za ovaj trenutak recimo [:D]

@maud

ti si me sloshio josh vishe sa "kajmak i prshuta" shit... gladan saaaaaaaaam. moratju da prikoljem neki sendvich izgleda xD

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.



×
×
  • Create New...