Jump to content

Heroes III


Solflaj

Recommended Posts

  • Replies 167
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Kakva bre nostalgija. Kod mene je H3 u redovnom arsenalu. Svako malo se oprobam protiv alijanse od sedam kompova na imposiblu.

Ponekad mi i uspe da ih dobijem.

уф, дјечаче... [:)] баш су се играли ти Хероји.

ја се сећам, док сам био најбољи, пре једно 5 година, да сам на импосиблу могао да добијем само 1 на 1 на малој мапи, 1 на 2 ако ме усере. никад ми битке нису биле проблем, могао сам да добијем и вишеструко јачег непријатеља, али зато по мапи је био пакао. никад нисам научио да добро контролишем мапу, што ме доводило до ивице нервног слома... [b)]

MORTALIS HOMO AURA PER KHARONE SERVA

Style over subsistence

Crown of Light. Keeper of The Yoda Chamber. I&I, Righteous Army of One.

Link to comment
Share on other sites

dule i ja smo do sada pokushali nesho da napravimo bar 2 puta, ali je odziv bio katastrofalan, a i zajebano je natji igraonicu koja ima h3 tako da okupljanje ostaje sf:C

sho se neta tiche, ne znam nikad mi nije palo napamet da probam jer nije bash praktichno

My koong-foo is the best

Link to comment
Share on other sites

e da vas pitam el postoji neki nacin da se okupimo negde pa da igramo heroje fazon celu noc?

tipa masivna mapa 4-4 da igramo :)

ala bi to bilo zlo :)

pa mogli bi... ali zajebano to zavrshiti za jednu notj :S

a i ja (a kapiram i drugi) nismo to dosta dugo igrali, mada heroji se ne zaboravljaju :>

Link to comment
Share on other sites

@topik:

koji ste materijalisti:), ne verujem, inferno je do jaja, bas su lijepi oni djavoli i efriti, a i gradic je prilicno lijep, bole me patka sto su slabi, posle mi ide nekropolis, pa recimo dandzn, a ljudi su mi najgrozniji, bas su mi sve jedinice ruzne.

brate sto ti ne smuvas miu? realno 5 min da provede sa tobom bila bi ready za guraj-vadi. :)

Link to comment
Share on other sites

random thoughts:

castleu treba 30 drveta za konjicu jerbo treba 10 i za stalu prereq...

dungeon je svi znamo super, najvetji problem je zapravo na impossible mapama naci po jedan resurs svake vrste (tj spiskai buljuk para/resursa za trade) da bi se napravili evil eyes

a vampiri se melee tamane na 2 nachina, ili hi def jedinicom (da, jelte, malo dmg prave pa i malo hp sebi uzimaju) ili, ono sto je najbolje, elementalima, gargojlima ili golemima...ne kazhem da nisu superishka jaki ali opet...nisu imba u ghost smislu =o)

Link to comment
Share on other sites

najbolji nachin je(pod uslovom da nije prevelika razlika u brojevima srazmerno produkciji u gradovima) 2 uzastopna udarca jedinica visokog nivoa, nakon sho se slabom grupom skine retiliacija sho se najbolje postize uz pomotj expert haste

ovo se naravno odnosi na istrebljivanje vampira

Edited by KalElen_

My koong-foo is the best

Link to comment
Share on other sites

Aman ljudi, implozija i tjao vampiri.  [:D]

pa ako je sudar 2 main armija onda ja skoro nikad ne koristim imploziju. uvek sam preferirao nek buffove za celu armiju (ili debuff za celu protivnichku), ili neke magije chisto strategijskog delovanja, od pure dmg djija :D

mada implozija ima svoje predonosi :>

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...