Jump to content

Heroes III


Solflaj

Recommended Posts

  • Replies 167
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

ko pozitivno govori o konfluxu oma dobije 10% na warn...taj grad je nebalansiran potpuno

lichno nemam 1 omiljeni grad, rampart i castle nekako preferiram..zatim dungeon i tower...onda ostali sa fortresom i infernom na kraju...inferno je "teoretski" najtezhi grad za igranje...sa najskupljim HPom od svih gradova i veoma malo hpa at that...mislim, igranje sa svim gradovima ima svojih drazhi zato i svi vilemo heroje =o)

Link to comment
Share on other sites

ko pozitivno govori o konfluxu oma dobije 10% na warn...taj grad je nebalansiran potpuno

inferno je "teoretski" najtezhi grad za igranje...sa najskupljim HPom od svih gradova i veoma malo hpa at that...mislim, igranje sa svim gradovima ima svojih drazhi zato i svi vilemo heroje =o)

so true. jedna od retkih igara u kojoj volim da rasu stavljam na random znajutji da su sve extra zabavne

My koong-foo is the best

Link to comment
Share on other sites

Magme su slabiji u odnosu na apsolutno sve jedinice 5. levela

Po chemu?

Zajeb statistiku. Evo moje subjektivno mishljenje (posle vishegodishnjeg archenja H3) po pitanju usefullnesa na terenu (znachi urachunah abilitije, minuse i pluseve i generalni utisak po pitanju prezivljavanja jedinica).

Zealoti su bolji, kiklopi i gorgoni. Minotauri i lichevi su tu negde. Pit lordovi su loshiji, dendroidi isto, a towerski dziniji su meni lichno nalgori lvl5, nikad neke koristi od onog njihovog spelkastinga.

Aj sad flejm... :)))))

... ukusi su razlichiti... reche djavo i sede u trnje...

Link to comment
Share on other sites

Kako neko moze da gotivi bilo koji drugi grad pored Necropolisa??????????????

Jos ce da naleti gomila gejeva koji se loze na jednoroge, pa da stavljamo onu gay thread sliku :-)

Posle nekropole najjaci mi je Dungeon, a ostali me manje-vise nerviraju, narocito gayRampart, joshvishegayConflux, i sta ja znam

Da, da, je sam uvek bio na tamnoj strani...

OPTIMIZADO PARA EL NERVIO ÓPTICO HUMANO

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...