Jump to content

Heroes III


Solflaj

Recommended Posts

  • Replies 167
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

pa berserk bi uradio da onih 10k kostura pobiju celu svoju vojsku.

a posle slow+implozija+ranged jedinice i odoshe kosturi.

btw dr oetkeru prvi put chujem da neko s Rylandom fokusira drvetje (jes da je to njegov specijal), ali kad se vetj igra diplomata onda je uvek na terenu bolji izbor jedinica.

Vidi, to tvoje za berserk vazi kad ja ne bih imao mane pa da i ja bacam kontra magije a i jako cesto se nadje orb protiv magija i onda je sve uzalud !

A sto se tice drveca, znam da ga mnogi ne vole ali ja ga jako volim mada je sporo al mi djeluje mocno !

Link to comment
Share on other sites

A mislim na 'bagove' tipa da ti sator rezurektuje vojsku posle bitke itd. sto jednostavno celu igru veoma udaljava od soda. >>>>

cekaj malo... to je po tebi bug?! znaci fakticki hoces da mi kazes da je bug sto su beskoristan predmete i potpuno beskorisnu osobinu pojacali? u late-game-u = beskorisno, izlecis 50 dmg-a protivnik dodje i ubije ti 20 titana jednim udarcem ili jednom magijom, yea right, u mid game-u = beskorisno, kripujes nesto i ako te nesto rokne npr ajde titana ti mu izlecis 30 helta protivnik opet opizdi, i jahu titan pada, u early game-u = beskorisno, koga ces da lecis? gobline?! sta ce im tvoje lecenje pomoci?!?

inace on ne dize celu vojsku vec samo jaaaaaaaako maaaaaaaliiiii deo, sto opet znaci da ne moras da places ako ti ubije behemonta u trecoj nedelju jer postoji sansa da se ozivi. u wog-u je korisnije i zbog komandanta vojske koji je krme, i jos kad imas sator da ga lecis onda je ultra mega krme

meni je bio bug u H3 da kad dobijes heroja sa balistikama ili eagle eye-om mozes samo da se lupas glavom o zid. ovde je igra ucinjena realnom. ako cemo tako isto onda je u H3 bug sto postoje heroji koji na pocetku imaju diplomatiju, jeb'ga buraz to jednsotavno celu igru udaljava od realnosti... ti kripis nesto malo bede od vojske, dok se protivniku pridruzuju kurte i murte... komandanti vojske su odlicno uradjeni da dobijaju exp i da mogu biti korisni u bici, ali pogledajte realno, u sod kada ste koristili balistics, first aid, eagle eye, learning i slicne skillove? ja cu ti odgovoriti. NIKAD. a zasto?! JER SU BILI BESKORISNI. sad vise nisu, sad se mogu normalno koristiti, komandant vojske je jak ali se i dalje moze ubiti nista teze nego sto mozes ubiti azurnog zmaja, kad to kazem mislim na late game.

ubacili su dosta gradjevina i stvorenja tako da igra zavisi daleko manje od srece ili od izbora heroja vec daleko vise od stila igranja i da kazemo "skilla" igraca

ali stvarno pogledajte realno, u sod ako protivnik na pocetku dobije konflux = izgubio si

ako pritivnik dobije heroja sa diplomatijom = izgubio si.

ako se protivnik nalazi blizu utopije = pogodi sta? izgubio si.

utopija sa 3 crna, zlatna i po 6 crvenih i zelenih je realno gledano smesna i u mid game-u se moze vrlo lako ocistiti, i samim tim ti dobijas takve predmete koje protivnik nikako ne moze da counteruje

dok je u wog-u utopija sa 10-20 darkness dragona, koje u mid game-u ne mozes da ubijes a u late-game-u izgubis BRUKA vojske, a dobijes iste predmete, a zasto je to uradjeno? da se igra lepo izbalansira

neki ranije beskorisni predmeti su pojacani da ima smisla nositi ih

ako je vama u sod-u bilo realno da ubijete "lots" of pit fiends da bi uzeli lion shield of courage ili angel wings, onda dobro, mada meni je realnije da tako neke ultimativne predmete cuvaju kao u wog-u - few azure dragonsa, pa vi vidite, da li mozete da ubijete 6-10 zmajeva sa po 1000 healtha...

sve u svemu heroes 3 sa instaliranim wog-om predstavlja savrsenstvo heroja.

Edited by Crno-Sunce

If there's some higher power that controls my fate, i would like to meet him, shake his hand, then crack open his ribcage and tear out his heart.

Link to comment
Share on other sites

sta sa santa gremlinima?!

da ih unapredis treba ti 100 zlata po jednom gremlinu, dakle da bi ti unapredio recimo 1000 koliko ih imas u nekom mid game-u treba ti 100000 i kad i imas te pare, i kad ih unapredis, i dalje su smesni kao bioskop

inace dovoljno mi govori o prednostima sod-a sto su tvoji komentari vezani za wog do sada bili : "ma sod je ipak bolji" sto je u fazonu "moj tata je veci shmeker" i "a santa gremlini, ebem ti heroje sa deda mrazovima"

znaci ti nisi ni zagrebao po wog-u, daleko vise opcija, daleko vise strategija, daleko zanimljivija igra

If there's some higher power that controls my fate, i would like to meet him, shake his hand, then crack open his ribcage and tear out his heart.

Link to comment
Share on other sites

sta sa santa gremlinima?!

da ih unapredis treba ti 100 zlata po jednom gremlinu, dakle da bi ti unapredio recimo 1000 koliko ih imas u nekom mid game-u treba ti 100000 i kad i imas te pare, i kad ih unapredis, i dalje su smesni kao bioskop

inace dovoljno mi govori o prednostima sod-a sto su tvoji komentari vezani za wog do sada bili : "ma sod je ipak bolji" sto je u fazonu "moj tata je veci shmeker" i "a santa gremlini, ebem ti heroje sa deda mrazovima"

znaci ti nisi ni zagrebao po wog-u, daleko vise opcija, daleko vise strategija, daleko zanimljivija igra

Upravo tako, moj tata je veci shmeker, pa zato igra sod, a zabole me koliko treba golda za santa gremline. Ne radi se o tome nego o gluposti davanja imena jedinici u herojima po deda mrazu. Koliko god da je dobar wog, moras priznati da je ovo jako glupo.

A ja se zapravo u mnogim stvarima slazem sa tobom, ali ima u wogu dosta nebuloznih stvari(neko ce mozda da misli drugacije). Vise bi mi se svidelo da je sod malo manje izmenjen, mislim na skillove koje si i ti pomenuo eagle eye i dosta drugih skillova koji su manje-vise bili beskorisni. Malo su ih prenabudzili.

Ajde ovo sa gremlinima je vise estetske prirode, ali bode oci. Ali glavni problem je u davanju exp jedinicama, odnosno raspodeli istog izmedju jedinica. Ako npr postavis u jednom reku 100 goblina u drugom 1, exp se deli isto bez obzira na broj. E konkretno meni ovo smeta zbog nacina na koji kripujem, sto je mozda moj problem. Veci problem mi je ipak sto nemozes da kripujes na samom startu, jer ti se ne isplati. Ne zato sto su jaki kripovi, nego zato sto je bolje da sacekas, kupis malo jacu vojsku pa udri.Jer ne znaci ti bas nesto ako imas puno exp na mali broj jedinica. I ovo je mozda moj problem, jer sam ja navikao da kripujem od samog starta i na imposible. Neko kripuje tek kada napravi capitol, pa mu se ovo isplati.

Imao sam iskustvo u wogu sa 7 kompova u alijansi na imposible, u pochetku jako tesko, ali kada sam nabio exp do daske, onda je prelako, jer samo sam prebacio banere sa 50% exp kod skoro svih jedinica na damage i onda drste se.

Link to comment
Share on other sites

lepota kod wog-a je u tome : ako ti se nesto ne svidja... imas opciju to nesto da izbacis! i viola, nema vise deda gremlina :)

exp se svim jedinicama daje jednako, iz istog razloga sto nedeljno mozes da kupis 40 gremlina a svega 2 titana :)

medjutim ti cim ubacis novu vojsku exp sveobuhvatno pada sto je jelten realno

If there's some higher power that controls my fate, i would like to meet him, shake his hand, then crack open his ribcage and tear out his heart.

Link to comment
Share on other sites

lepota kod wog-a je u tome : ako ti se nesto ne svidja... imas opciju to nesto da izbacis! i viola, nema vise deda gremlina :)

exp se svim jedinicama daje jednako, iz istog razloga sto nedeljno mozes da kupis 40 gremlina a svega 2 titana :)

medjutim ti cim ubacis novu vojsku exp sveobuhvatno pada sto je jelten realno

Sve je to ok ali nisi razumeo poentu pa prochitaj post opet

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...