Jump to content

najbolja klasa ALI REALNO


Ankanar

Recommended Posts

ako si solo plejer i boli te uvo sto ima istih kao i ti svuda i boli te uvo za instance - rogue

ako zelis da ti od 1-40 levela pushe i zovu te u instance - priest

ako zelis da ti od 1-40 levela nesto manje pushe i zovu te u instance - warrior

ako zelis da igras sam, da gadjas izdaleka a da se neko drugi bije za tebe - hunter

ako ne mozes da se odlucis sta bi igrao wariora, rogua ili priesta - druid

ako volis da sadis drvece - shaman

ako volis baloncice i da ti zuljevi izlaze od blessinga - pala

ako oces da te svi zovu u high end instance i nigde pre toga - warlock

ako volis da pravis nevreme - mag

Za hiljadu evra cu sam da naucim da dizajniram ;)

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 187
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

MoD je obavezan talenat.

Jebote kad sam prvi put uzeo rogue-a i pogledao tier 1 talente prvo sam u Imp. Gouge pa u MoD stavio poene. Mobovi te teze detektuju, pa mozes da sap-ujesh i ispred njih da stojish skoro.

Od 1.9 stizu novi enchanti, a medju njima Enchant Cloak - Stealth Permanently enchant a cloak to give a increase to stealth.

Za dagger build MoD obavezan (tacka)

Ja sam n00b rogue, al nek ti kazu neki iskusniji ovde...

ako oces da te svi zovu u high end instance i nigde pre toga - warlock

Soooooo trueeeee. Znaci od 50-og do 60og nisam bio ni u 1 instanci! Na 59-60 su poceli ko nenormalni invite-ovi za DM west i sl.

edit* Spelling kao da sam slep...

Edited by Tarabash

Watafak!

Link to comment
Share on other sites

pa MoD i ne treba sword rogue-u bash toliko... ali za sve ostalo je must have. plus je combat rogue odlichan i za pvp uprkos tome shto mnogi misle... sa improved kickom i adrenalin rushom jebe sve po spisku, sem ako mu mozhda pala ili drugi rogue prekinu (ili se on zajebe) stunlock pa bace balon/vanish dok nash combat rogue uludo troshi adrenalin rush.

inache nemam combat roguea, dagger spec sam ;)

Link to comment
Share on other sites

ja kada se bijem vs palija na haomarushu kada ih fearuejm i pobacam dotove oni ukljuce balon ... lol znachi iq - 123 ... i to rank 11 lik ...

Is the destiny of mankind controlled by some transcendental entity or law? Is it like the Hand of God hovering above? At least it is true that man has no control, even over his own will

Link to comment
Share on other sites

MoD je obavezan talenat.

Jebote kad sam prvi put uzeo rogue-a i pogledao tier 1 talente prvo sam u Imp. Gouge pa u MoD stavio poene. Mobovi te teze detektuju, pa mozes da sap-ujesh i ispred njih da stojish skoro.

Od 1.9 stizu novi enchanti, a medju njima Enchant Cloak - Stealth Permanently enchant a cloak to give a increase to stealth.

Za dagger build MoD obavezan (tacka)

Ja sam n00b rogue, al nek ti kazu neki iskusniji ovde...

Soooooo trueeeee. Znaci od 50-og do 60og nisam bio ni u 1 instanci! Na 59-60 su poceli ko nenormalni invite-ovi za DM west i sl.

edit* Spelling kao da sam slep...

Enchant cloak stealth ce traziti nexus shardove koji se dobijaju dissovanjem lvl55+ ili kako vec epika .... bas da vidim sto ce neka gilda da ti da nexus shardove da enchantas stealth .... to ima da ide za increased threath na gloves i uptoheal na gloves makar kod nas ....

OPTIMISED FOR HUMAN OPTICAL NERVE

BEST VIEWED WITH A MONITOR

Link to comment
Share on other sites

Bubladin je klasa koja me najvise nervira.Kako su glupavi ti blizovci pa da daju shield koji nema dmg absorbciju nego radi na vreme?!I jos nije neki tree talent nego svi papci mogu da ga imaju.

Glupi pala:D

Vredjao si Blizzard i Paladina. Izbegavaj me u uskim hodnicima.

Link to comment
Share on other sites

ja kada se bijem vs palija na haomarushu  kada ih fearuejm i pobacam dotove oni ukljuce balon ... lol znachi iq - 123 ... i to rank 11 lik ...

Koliko sam ja upucen, ono sto paladin moze da dispeluje je: magic, disease i poison. Pretpostavljam da je medju tim dotovima bio koji curse pa je zbog toga ukljucio balonchic. A, i sto da ne - kad moze da ga castuje svakih 5 minuta.

Covek se uopste zapita koliko je pametan ovaj topic :) Mislim, dal je bolja Jenna Jameson od Asia Carrera il neka druga pa da bude zanimljivo, cak i neke slichice da padnu! A, koja je klasa... pih! Smejurija je kad neko kaze treba ti skill za neku klasu hihi treba ti vremena da provalis taktiku a svi mogu da igraju sa svim klasama. Treba shvatiti da je WOW sve sem RPG igrice, mislim kad ovi u plate armoru ponekad imaju veci dodge chance od nekih leather char-ova...

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...