Jump to content

najbolja klasa ALI REALNO


Ankanar

Recommended Posts

  • Replies 187
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

de si ti na servu pico ? :/

polako, nije mi radio net duzhe vreme (i sad jebe), vidish da me nema ni na rur-u :S

opet sam krenuo sa mojim lopovom, ali pikatju i maga na haOmu keke :)

2 maga shipuju 2 popa (ako trinket ponovo sheep), freez zemlje (ako trinket ponovo freez), 1 po 1 warriora .. papa =) nisi bash razmislio ;)

pa nisam razmishljao jer nisam ni morao :P

alijansa samo kukala na realm forumu od tog raida, a nije to random alijansa... vetj odlichni pve gild raidovi.

dok mag sheepuje popove (koji su pozadi iza warriora) warrior iseva maga u 2-3 udarca.

Link to comment
Share on other sites

sa chim ga iseva kad su frost novani ili stunovani ? a ice blok ? blink ? heal ?

hehe zvuchi suludo al bavio sam se sa nekim likovima o sastavljanju petorke kad smo radili 6h istancu i doshli smo zajednichkim snagama do ove .. tako da dzaba ubijate zakmo [:D]

• crno nam se piše

• belo nam se šmrče

• mind over matter

• jebo sam vam mater

Link to comment
Share on other sites

magovi su najbolji zato sto bas siju u svim range attackovima niko ima nista nemoze...mana pa kad im nestane mana onda su ga definitivno uprskali i kad im se pridje mogu zesce da najebu ali ima i tu problem za protivnika ipak treba im prici nije bas lako prici mage-u [:D]

hunter njega fino moze da sredi

Link to comment
Share on other sites

magovi su najbolji zato sto bas siju u svim range attackovima niko ima nista nemoze...mana pa kad im nestane mana onda su ga definitivno uprskali i kad im se pridje mogu zesce da najebu ali ima i tu problem za protivnika ipak treba im prici nije bas lako prici mage-u [:D]

nije nije... charge ;]

Link to comment
Share on other sites

Ma bre grupa od 5 rougova ubija sve (ako se odradi kako treba), kad padnu 5 distractova od jednom, polomi vrat onaj kog su zakachili svi odjednom, ako je neko gleda baju sa US servera, high warlord rouga koji ima 2 trinketa iz zul'guruba i 120 enegrije, kako ubija likove sve po redu od druida u medjed formi pa do prot warriora, a da pritom oni ni ne izlaze iz njegovog cheap shota :D

ili situacija hunter vs roug:

[roug se shunja], distract, hunter se okrece, mark, concussive, aimed, rogue: vanish, hunter: feign, trap. Rogue: detect traps, vidja iceblock trap, pali Gyrofreeze Ice Reflector.

izlazi iz stealtha, /wave....

hunter /y:

a vi, kako te ?

rogue: [staje u ice trap], ubija peta od huntera....

Hunter:

tje izadjem na groblju a ?

Rogue's Ambush crits Hunter for 1300 Damage.

Majke mi ?

Rogue's Backstab Crits Hunter for 1000 Damage.

Majke mi ?

Rogue Begins to Perform Vanish.

Rogue gains Vanish.

Rogue gains 100 Energy.

Rogue's Ambush crits Hunter for 1200 damage.

Hunter Dies.

Hunter yells:

Pa Dooooobroooo...

Link to comment
Share on other sites

Gimpuje ih samo ako su combat build, tj. sword build.

A sword i PvP se ne slazu bash najbolje...

dobro onda u prevodu koliko ljudi ima taj nekoristan talenat (sem za duele) u buildu [:D]

Masta nema pravo glasa dok se ne vrati na homorush ([:D])

ko je to odluchio [:D]

shta jel vam toliko nedostajem :*

• crno nam se piše

• belo nam se šmrče

• mind over matter

• jebo sam vam mater

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...