Jump to content

najbolja klasa ALI REALNO


Ankanar

Recommended Posts

jedno off topic pitanje.. (da ne otvaram novi topic) kako se zove onaj addon... koji prikazuje cenu itema (nije auct... ) kod vendora.... znaci dole ispod info`a o item ispishe cenu i zashta se koristi dal je weapon, za herbalizam, etc tec hvala:)

topic..

najvishe volim huntere..... da ubijam:)

( [;)] )...

mrbean6hi.jpg
Link to comment
Share on other sites

  • Replies 187
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Ne znam na koji mislish, ali zasto ne auctioneer?:)

"You may go if you wish. But remember this: walk away now and you walk away from your crafts, your skills, your vocations; leaving the next generation with nothing but recycled, digitally-sampled techno-grooves, quasi-synth rhythms, pseudo-songs of violence-laden gangsta-rap, acid pop, and simpering, saccharine, soulless slush."

Link to comment
Share on other sites

taj strom ne zna nista o wowu

dovoljan je dokaz to da stalno govori kako je paladin jachi od warlocka jer pala ima ultra mega giga balon.Mislim stvarno o cemu mi ovde govorimo!?

lol ... palas >>>>>>> me .... umirem smejuci se kada vidim bilo kakav balon tt

elem toliko dugo nisam imao maga da je prosto i nebitno ... ne znachi puno

Is the destiny of mankind controlled by some transcendental entity or law? Is it like the Hand of God hovering above? At least it is true that man has no control, even over his own will

Link to comment
Share on other sites

zato sho auct... ne daje odma koja je cena kod vendora

vec ako imam kod sebe u torbicama taj neki item ne pishe cena na njemu vec tek kad odem do vendora on primi tu informaciju tj. cenu i jes da mi on da koja je cena, al sad zar nije lspshe da ubijem kripa uzmem loot i vidim u lepa cena... ovo cu da bacim umseto onoga... a josh i ispishe lepim slovima:)) za shta se koristi

( [;)] )...

mrbean6hi.jpg
Link to comment
Share on other sites

2. feral druid dere sve clothere jebe majke svima uopsteno

feral druid = najgori vs blio kog priesta / warlocka / maga

znachi koga feral druid dobije 1 x 1 taj treba da uzme zardjao cekic i da ga procucla kroz batinu da mu izadje na nos

Is the destiny of mankind controlled by some transcendental entity or law? Is it like the Hand of God hovering above? At least it is true that man has no control, even over his own will

Link to comment
Share on other sites

2. feral druid dere sve clothere jebe majke svima uopsteno

feral druid = najgori vs blio kog priesta / warlocka / maga

znachi koga feral druid dobije 1 x 1 taj treba da uzme zardjao cekic i da ga procucla kroz batinu da mu izadje na nos

ja sam lvl 44....imam 21% chanse 2 crit... i feral sam... inace krpari imaju oko 1700 hp-a na lvlu 44 a ja lupam ravage crit na krparima 950 a sa maulom u bear formi oko 500 tako da nemoj da preterano seresh zato sto ne znas...ako ti nesto nije jasno idi na dunemaul server i wispuj lika Kwann koj ima u bear formi 10k armora i oko 35 chanse 2 crit

Link to comment
Share on other sites

muahahaha pala dernja warriore ja sam u 52 lvlu dobio warra 59 i 60 a sada u 54 da ne pominjem

btw druid je xtra jak je ko pala :PPP

ROFL...

Poredis loladina i warriora?Decko nema tog lol-adina koji moze da dobije lvl 60

warr sa dobrom opremom i "3 grama" mozga...

A sto se tice tvojih podviga,opet ROFL!Sta mislis koliko godina je imao taj

lvl 60 warr ako je izgubio od loladina koji je 8 lvl manji,posleratna generacija

i nista drugo...Zato:

noob.jpg

learn to obey before you command

Link to comment
Share on other sites

muahahaha pala dernja warriore ja sam u 52 lvlu dobio warra 59 i 60 a sada u 54 da ne pominjem

btw druid je xtra jak je ko pala :PPP

Pazi decko nesto si pomesao. Pala jeste zanimljiv hiler i ponekad odlican udarac, ako usere soc, ali ga pretera ovog puta.

Ja igram palu (60lvl) vec 8 meseci i jako tesko moze da dobije pre-nabudzenog warra.

Dobijao sam ih nenormalno ludom kombinacijom holly soc wrath hammer..., ali vise puta su me istresli iz gaca, nego sam ja njih prasio.

Da nisi mozda dobio warra koji je 49 ili 50lvl???

Moze pala da odnese warra koji je 5-6 lvl-a iznad njega samo ako je nabudzen epicima. Na to se sve svodi u WOW-u. Dobra oprema i ne boli glava.

Sa losom opremom mozes da se uhvatis za usi i da igras. Idi malo u BG pa probaj da se sibas sa blue itemima sa nekim ko je sav u epicima. PA, PA posle 2 udarca.

Link to comment
Share on other sites

8 lvl manjem loladinu bi trebalo jedno ... pa realno sat vereman da ubije wara sa prosecnom opremom .... kao i svakoj jebenoj rasi ... 8 lvl lol ... koja laze decko je slaga i popio grz i otishao u vrtic

Is the destiny of mankind controlled by some transcendental entity or law? Is it like the Hand of God hovering above? At least it is true that man has no control, even over his own will

Link to comment
Share on other sites

feral druid bild 0/30/21 je uber stvar samo mora da ima xtra opremu a kad kazem extra opremu mislim na ili pvp set + rep rewardovi iz bgroundova ili na feral opermu iz bwla ...

Balance

Nature's Grasp Rank 1

Improved Nature's Grasp Rank 4

Natural Weapons Rank 5

Omen of Clarity Rank 1

Balance Total: 11

Feral Combat

Ferocity Rank 5

Feral Aggression Rank 5

Brutal Impact Rank 1

Feline Swiftness Rank 2

Feral Charge Rank 1

Sharpened Claws Rank 3

Improved Shred Rank 2

Predatory Strikes Rank 3

Blood Frenzy Rank 2

Savage Fury Rank 2

Faerie Fire (Feral) Rank 1

Heart of the Wild Rank 5

Leader of the Pack Rank 1

Feral Combat Total: 33

Restoration

Furor Rank 5

Improved Enrage Rank 2

Restoration Total: 7

jel dovoljno dobro? ja sam sklapao malo PvP talente pa ne znam sad kako bi ovo izgledalo... i molim te bez h8a nego ispravi me u necemu ako gresim :)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...