Jump to content

pričajte.


Guest

Recommended Posts

  • Replies 1.9k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

ewo pokushawam da gledam neki fim na Pinku "Jezgro"... napeto, weoma 'ebeno napeto...

Code Realms

Evo je, bice nevolje...

Unutar svake normalne osobe postoji ludak koji se bori da izbije na povrsinu. Niko ne poludi brze od potpuno normalne osobe.

One... Two... Freddy's coming for you...

Three... Four... Better lock the door...

Five... Six... Grab a crucifix...

Seven... Eight... Gonna stay up late...

Nine... Ten... Never sleep again!!!

Link to comment
Share on other sites

jesi li provalio kakvi su im dijalozi ? znachi tamo nema trenutka kada obe strane cute, nego cim neko zavrshi odmah drugi nastavlja super brzo da pricha i to cesto pricajuci nesto sto nema veze sa onim sto je rekao prethodnik.uzaaaas.

Skapirao sam da su svi nekako vickasti i uvek imaju spreman come-back u bilo kakvoj situaciji, i to je onda potpuno uzasno. Ali koliko sam skapirao, tu seriju bas vole da gledaju, i to ne samo kod nas, vec i po svetu.

Inache stigoh kutji oko 21h, glava je uzasno pocela da me boli na putu do kutje, bas skoro da mi nije bilo dobro. Ond asam prileg'o pa se malo smirilo sve to, sad planiram da spavam i sutra ce nadam se sve biti ok. Desava se to meni katkad, posebno kad krene hladno vreme pa me "produva", sto bi rekao nas narod.

Link to comment
Share on other sites

grrrrrrrr... mrzim reklame... zashto ih pushtaju uwek kad je najzanimljiwije?!?!?! inache, sem shto gledam film i mazim machku ne radim nishta....

Code Realms

Evo je, bice nevolje...

Unutar svake normalne osobe postoji ludak koji se bori da izbije na povrsinu. Niko ne poludi brze od potpuno normalne osobe.

One... Two... Freddy's coming for you...

Three... Four... Better lock the door...

Five... Six... Grab a crucifix...

Seven... Eight... Gonna stay up late...

Nine... Ten... Never sleep again!!!

Link to comment
Share on other sites

ewo pijem kafu sa komshijom hihihihi a shto se filma tiche nije losh, swidja mi se :o) a tw sam pochela da gledam od skoro od kako mi je komp otishao u zimski san pa delim sa batom jedan :o)

Code Realms

Evo je, bice nevolje...

Unutar svake normalne osobe postoji ludak koji se bori da izbije na povrsinu. Niko ne poludi brze od potpuno normalne osobe.

One... Two... Freddy's coming for you...

Three... Four... Better lock the door...

Five... Six... Grab a crucifix...

Seven... Eight... Gonna stay up late...

Nine... Ten... Never sleep again!!!

Link to comment
Share on other sites

Hocu Sarmu . Hocu je SAD!

e pa nema kolega... ae sutra samnom na slawu :o)))

preziwela napad diktatorke, josh da preziwim napad klonowa na poslu, pa da uziwkam po podne kod shwece na slawi...

Code Realms

Evo je, bice nevolje...

Unutar svake normalne osobe postoji ludak koji se bori da izbije na povrsinu. Niko ne poludi brze od potpuno normalne osobe.

One... Two... Freddy's coming for you...

Three... Four... Better lock the door...

Five... Six... Grab a crucifix...

Seven... Eight... Gonna stay up late...

Nine... Ten... Never sleep again!!!

Link to comment
Share on other sites

вратио се на посао коначно, после две недеље службеног пута... лаганица: кафица, чаврљање са колегама пре него што се задубимо у посао, спремање за пресељење на Славију (биће и журка крајем године - хохохохохо).

викенд ми је прошао екстра, у суботу сам био на сајму вина у Цвијети Зузорић, после на вечери у Топчидеру, па у Лава бару, па на Хуа Хуа. све у свему успешно.

MORTALIS HOMO AURA PER KHARONE SERVA

Style over subsistence

Crown of Light. Keeper of The Yoda Chamber. I&I, Righteous Army of One.

Link to comment
Share on other sites

@byp

naravno da sam cuo, ali u odnosu na Jimijev lajv ne moze da se poredi. Mada ja sam ti veliki emotivac kada je Jimi u pitanju, jos ako se uzme u obzir Jimijev glas, cist bluz, nema sta.

@Topik

Danas idem na nekoliko slava, sutra opet, a imam nesto i za sredu. Vazno je da se dobro jede.

-----------------

nema vise zezanja

A.B.

Link to comment
Share on other sites

Ustadoh, nadam se da me nece danas zezati glava, barem ne izgleda tako. Sad polako idem da vidim sta se radi u opstini, to me onako bas interesuje, pa onda put zemuna, pa posle do aleta da vidim dal' se nije samoubio posle 12 sati na poslu sam samijat ;} mozhda banem na neki shish posto je ovaj relativno blizu istog, pa do redakcije da vidim kakvi su filmovi novi uleteli na hard i tako. Sve u svemu, lagan dan, bas kako treba da bude.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.



×
×
  • Create New...