Jump to content

pričajte.


Guest

Recommended Posts

  • Replies 1.9k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

bolestan sam~

razmishljam kako nikada necu ozdraviti, a sad u petak idem na jahorinu i sve nesto vuchem gadan 3p~

vec 5 dana sam bio bolestan ali se pravim lud i mislim u fazonu 'proci ce nema sta ja da se cuvam'

te sam bio na fudbalu,b`boll, u skoli. Sada me sustiglo i mislim da je vreme da izblejim malo kuci.

~bem se u zdrav mozak zbog neke novosadjanke i razmishljam 'de je najbolje da kupim ostatak opreme za bordovanje.

i planiram da sredim sobu i iscrtam par skica.

*cough* *cough* .. umrecu

Edited by Snou
Link to comment
Share on other sites

vojska, prava vojska

Are you talking to ME ?!?

[:D]

btw, dosao da proverim mail.. sad idem da se obrijem (samo malo :P), operem kosu i tako..

inace, da bacim kurch :

» Click to show Spoiler - click again to hide... «

moj teh evil Clones Bane addon za mIRC :)

still in beta doduse... [:D]

cbane5en.png

Ko je nub ne budi mu drug.

I mean you harm.

Link to comment
Share on other sites

Opekao sam kaziprst dok sam vadio tepsiju iz rerne, sad pritiskam misa srednjim prstom, koji smor...spremam se lagano, pa za neki pola sata krecem u skc na kinetic vibe, posle na neki rodjendan, bleja..

Don't think of understanding as a 'mental process' at all. Rather ask yourself: in what kind of case, under what circumstances do we say "now i can go on".

fUS165

kWcQcwQpf9Dedwp8ic

Link to comment
Share on other sites

Slusham dechka na msn-u kako mi pewa "Ti zawodish ljude, a kazesh da nije tako... ja bez tebe ne mogu, a s tobom nije mi lako... Nisam ljubomoran nisam, ali hocu da znam jesmo li jedno za drugo ili prolazna stwar..." hahaha... loodak... a znam da puca od ljubomore... meni je nashao da se folira :o))))

Code Realms

Evo je, bice nevolje...

Unutar svake normalne osobe postoji ludak koji se bori da izbije na povrsinu. Niko ne poludi brze od potpuno normalne osobe.

One... Two... Freddy's coming for you...

Three... Four... Better lock the door...

Five... Six... Grab a crucifix...

Seven... Eight... Gonna stay up late...

Nine... Ten... Never sleep again!!!

Link to comment
Share on other sites

Uf danas ceo dan negde trcao, prvo pratio burazera na aeroplan pa se onda drndao oko nekog renoviranja. Najjaca fora tu nesto pricamo ortak i ja, a pored nas majstori koji razvode mrezu za kompove, i meni ortak prica kako se sinoc napio ko zver i na kraju uzeo broj telefona od neke ribe za koju se kasnije ispostavilo da je '67-'68 godiste (on je '83). I samo se ukljucuje majstor: "A jesi ti njoj rekao da vec imas majku?" [:D]

Nisam uradio nesto sto mi je Laki dao u amanet, plasim se besa velikog vodje...

Heghlu'meH QaQ jajvam

Link to comment
Share on other sites

E oko Visa Virtuon kartice. Ja sam pre nekih godinu ipo - dve otvorio racun, polozio 60 eura (20 obaveznih + 40 za inicijalno troskarenje) i nikad vise nisam otisao po karticu...tj zaboravio sam :)

Imam ovde negde sva dokumenta...jel to zauvek izgubljeno? :(

Link to comment
Share on other sites

E oko Visa Virtuon kartice. Ja sam pre nekih godinu ipo - dve otvorio racun, polozio 60 eura (20 obaveznih + 40 za inicijalno troskarenje) i nikad vise nisam otisao po karticu...tj zaboravio sam :)

Imam ovde negde sva dokumenta...jel to zauvek izgubljeno? :(

Naravno da nije ... ako su sve radili tada kao i pre (a ja sam pre ove virtuon imao jos jednu, znaci isto je) tih 20 evra obaveznih + 40 za troskarenje si ti uplatio na svoj _devizni racun_. Virtuon ti je sigurno istekao, jer se daje u rasponu od 6 meseci do godinu ipo, ali devizni racun se za sve to vreme naravno nije menjao. Novu virtuon ti ne izdaju automatski kao druge debitne kartice, vec moras da podneses zahtev, ali bi kesh na deviznom racunu trebalo da ti je netaknut. Znaci odes, uzmes onu plastificiranu karticu sa sobom i sa licnom kartom dignes kesh koji hoces / zahtevas novi virtuon. Ako si izgubio plastiku (znaci ne virtuon nego onaj plastificirani karton) trebalo bi da i to mozes da se resi preko licne karte + eventualno tih dokumenata koje imas.

@ topic - Da ne otvaram novi topic, evo malo c/pa iz vesti:

Danas nam je specijalan dan ... pored toga
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.



×
×
  • Create New...