Jump to content

pričajte.


Guest

Recommended Posts

  • Replies 1.9k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Stilgar je u takovskoj :) Inache od juche koristim svoj novi TFT monitor Samsung 930BF i silno se provodim na tih 19" ... Prosto mi je jos uvek tesko da se privknem, tripujem se da pomeram celu glavu da bih gledao nesto u gornjem levom pa posle u donjem desnom cosku. Ako nista radne povrsine imam na pretek :))

Pored toga, danas sam piskarao neke tekstove, pa posle toga bio do grada, onda se vratio nazad, pa onda menjao gumu na kolima (6:55min, zajednickim snagama sa ortakom, od trenutka montiranja dizalice, idemo u formulu ;)) i posle kakvog Shisha sad cu na chaj do kutje chaja ... Jedino je frka sto je sada kad je hladno kuca caja uvek puna, jer imaju samo dva stola sve ukupno.

ah,pobrkao sam ime sa "Monte Kristom" :) inace, Milford - Rumba extra chaj :) !!!! preporuka [^]

Link to comment
Share on other sites

pa 5 dana posla i veliki odmor \o/

Koji, onaj veliki posle drugog casa ili onaj kratji posle treceg/cetvrtog?

Inache, jedva se pridigoh nesto jutros, valjda zato sto sam leg'o prilicno kasno. Sad idem lagano kod babe na rucak, huh, jedva cekam :)

Milford - Rumba extra chaj :) !!!! preporuka 

Ne pijem bas cajeve iz kesice, nakon visegodisnjeg ispijanja "pravih" cajeva svi ti iz kesice nemaju apsolutno nikakav ukus, ali ako treba predlagati i glasati, onda svakako Liptonov crni chaj, al' bez dodataka (samo sto farba sholju u crno pa morate odma' da je perete) ili Milford zeleni sa limunom, podnosljiv je.

Link to comment
Share on other sites

eee, što volim kad se napijem od kvalitetnog pića, ujutru nikakve probleme nemam.. :)

darijane i ajse, kruz je fensi splav na keju kod bloka 70a, imaju do jaja koktele, nema mrštavaca i uglavnom ide kul muzika..

Link to comment
Share on other sites

evo jedva i kucam,imam stravicnu groznicu.. ali nisam mogao sebi da dozvolim a da ne vidim sta ima novo na ruru...

-"Don't think, feel! It is like a finger pointing away to the moon. Don't concentrate on the finger or you will miss all that heavenly glory."

-"Love is like a friendship caught on fire. In the beginning a flame, very pretty, often hot and fierce, but still only light and flickering. As love grows older, our hearts mature and our love becomes as coals, deep-burning and unquenchable."

Link to comment
Share on other sites

sinoc sam se ipak obukla i izasla i taako sam se socno smrzla...joj...

i tako malo fina bleja u ajrisu,a kad sam izasla poceo neki sneg maleni da pada nekih 5 minuta i onda prestade...pu

sad me ceka knjiga iz ustava...*&^$^$$#%^$ ko izmisli taj predmet...

I MAY NOT BE PERFECT, but parts of me are excellent

Link to comment
Share on other sites

koknuo sam sinoc 1/2l sljive, legao oko 3h, odspavao kao bebica do podneva, malo sam grogi, al' me nis' ne boli.

sutra ponovo idem na put do petka, nadam se da cu se odmoriti negde pre nove godine. bedak mi je sto pravo na odmor sticem tek u martu, aprilu, valjda...

jede mi se nesto slatko, odo' da mu ga dam po ferrero rocher kuglicama...

MORTALIS HOMO AURA PER KHARONE SERVA

Style over subsistence

Crown of Light. Keeper of The Yoda Chamber. I&I, Righteous Army of One.

Link to comment
Share on other sites

koknuo sam sinoc 1/2l sljive, legao oko 3h, odspavao kao bebica do podneva, malo sam grogi, al' me nis' ne boli.

Ja danas sa babom presipao komovu, sljivu i kajsiju ... mislim da sam veseo samo od isparenja :))

Sad planiram da pishem te neke tekstove sto imam, pa da krecem do grada.

Link to comment
Share on other sites

sinoc sam procitao knjigu koja je mlogo dobwa :) ( Osmica od Ketrin Nevil, znaci sad mi se josh vishe igra sah ... !!! )

citam knjigu dok zeki gleda anime... :))

i ono probudih se pre sat vremena... malo cu da izblejim ovde... skinem po koju pesmicu... Planet Funk - Chase the sun (pesma rula! )

ebote pakistanci su svuda oko mene...!!!

zmuri migsha zmuri [|)]

( [;)] )...

mrbean6hi.jpg
Link to comment
Share on other sites

ustanes ujutru u 8 i pocnes da ucis u 9.

sednes nad knjigu, prodje 15 min., ti shvatis da si procitao 2 reda, ustaje ti se da radis nesto drugo, ne ustanes.

prodje jos pola sata, sad je vec neizdrzivo, secas se milion stvari koje bi sad radije radio, ali i dalje ne ustajes.

posle 2 sata i procitane 2 strane, sa radoscu konstatujes da ti se pisa, pa odlazis u wc. sve odugovlacis, tako da se nad knjigu vracas posle 20 min.

do kraja dana pravis jos nekoliko polusatnih pauza, da jedes, da pijes vode, da neodlozno pozoves nekoga telefonom... ali sve u svemu nad knjigom si proveo 5-6 sati i procitao si 3 stranice, ali nisi nista naucio.

radis ovako nedelju dana, ne naucis nista, ali steknes kondiciju.

posle je samo pitanje vremena kad ces da shvatis da je glupo da sedis nad knjigom satima i da ne citas/ucis, i da je kraj tog pakla kad zavrsis sa njom. tada pocinjes da ucis.

MORTALIS HOMO AURA PER KHARONE SERVA

Style over subsistence

Crown of Light. Keeper of The Yoda Chamber. I&I, Righteous Army of One.

Link to comment
Share on other sites

ustanes ujutru u 8 i pocnes da ucis u 9.

sednes nad knjigu, prodje 15 min., ti shvatis da si procitao 2 reda, ustaje ti se da radis nesto drugo, ne ustanes.

prodje jos pola sata, sad je vec neizdrzivo, secas se milion stvari koje bi sad radije radio, ali i dalje ne ustajes.

posle 2 sata i procitane 2 strane, sa radoscu konstatujes da ti se pisa, pa odlazis u wc. sve odugovlacis, tako da se nad knjigu vracas posle 20 min.

do kraja dana pravis jos nekoliko polusatnih pauza, da jedes, da pijes vode, da neodlozno pozoves nekoga telefonom... ali sve u svemu nad knjigom si proveo 5-6 sati i procitao si 3 stranice, ali nisi nista naucio.

radis ovako nedelju dana, ne naucis nista, ali steknes kondiciju.

posle je samo pitanje vremena kad ces da shvatis da je glupo da sedis nad knjigom satima i da ne citas/ucis, i da je kraj tog pakla kad zavrsis sa njom. tada pocinjes da ucis.

SVAKA CHAST :))

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.



×
×
  • Create New...