Jump to content

pričajte.


Guest

Recommended Posts

Swi planowi za wikend mi pali u wodu... Dechku ne daju slobodan dan, manijaci... Mene danas bash loshe krenulo...

Code Realms

Evo je, bice nevolje...

Unutar svake normalne osobe postoji ludak koji se bori da izbije na povrsinu. Niko ne poludi brze od potpuno normalne osobe.

One... Two... Freddy's coming for you...

Three... Four... Better lock the door...

Five... Six... Grab a crucifix...

Seven... Eight... Gonna stay up late...

Nine... Ten... Never sleep again!!!

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 1.9k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

sinoc sam bio u dzungli, na nekoj zurci kluba mladih arhitekata (fensi naziv za klub vecitih studenata i ostalih lezilebovica) gde sam se popickarao sa devojkom, koja od tada to vishe nije. Dodushe jutros smo se videli (sto i moramo, jer zivimo na 300m jedno od drugog, a i na isti faks idemo), pomirili, izljubili (nekako mi je glupo da se ljutim na zensko, posebno koja mi je priredila mnogo lepih trenutaka) ali magic is definitely gone forever. I nisam nesto neraspolozen, sada barem imam razlog da se osisam, cim nadjem dobrog muskog frizera.

It's nice to be good, but it's nothing compared to being bad

Link to comment
Share on other sites

vratio se iz prve on-site inspekcije u zivotu. bio sam u Topoli 5 dana, sledece nedelje idem opet... odusevljen sam utiscima i gistro stavom. [:)] svidela mi se toplina i prijemcivost lokalnih stanovnika, debela sumadijska kuhinja i bruka crno vino (doneo sam 2l kuci), sojke nisam stigao da jurim jer se radilo od jutra do mraka. posle posla sam stizao samo da se istusiram i srucim na krevet. bio sam u hajpu koji me je drzao prvih dva dana, a sada sam pukao kao artiljerijski konj. skuvao kaficu, relaksiram se, popusio sam 6 cigareta za sat vremena i popusicu jos kutiju veceras sigurno.

idem nesto kasnije na RHH, da izvucem Prmpi usi i sa planom da se veceras olesim k'o majka...

jebiga, tezak zivot nas radEnika... [:p]

MORTALIS HOMO AURA PER KHARONE SERVA

Style over subsistence

Crown of Light. Keeper of The Yoda Chamber. I&I, Righteous Army of One.

Link to comment
Share on other sites

eh..

sada sam dosao sa fudbala,kolabrirao sam...

jos se spustila neka magla nismo mogli crnu macku da vidimo kamoli loptu ;0

eto sad sam se istusirao i sad malo bleja za kompom

-"Don't think, feel! It is like a finger pointing away to the moon. Don't concentrate on the finger or you will miss all that heavenly glory."

-"Love is like a friendship caught on fire. In the beginning a flame, very pretty, often hot and fierce, but still only light and flickering. As love grows older, our hearts mature and our love becomes as coals, deep-burning and unquenchable."

Link to comment
Share on other sites

Bila mi djevojka na kucu danas, pa je odvezao do kuce, i tako... Lepo bilo, pored standardnog upraznjavanja kondicijskih priprema gledali smo Shreka 2, bash sam se smejao, odlichan crtani :))

Skontao sam da me Kali vrbuje nekim tamo ponudama za zimovanje.

Prejeo se kineskog chipsa koji mi je brat doneo iz kine, posto se sinoc vratio...

Shvatio sam koliko je Eve online bolji od WOW-a :P Mislim shvatio sam ja jos pre 2 godine, ali tek sad ga aktivno igram and shit.

Cekam 23. decembar, radim na nekoj zurci i tako , ima par lepih stvari...

Link to comment
Share on other sites

beshe owo jedan dug i naporan dan... ipak sutra, tj. danas putujem (sreca, sreca, radost...), rasprawila zabadanje noza u ledja sa drugom, bila mala sedeljka kod mene, i shto je najbolje nisam ja stajala za shporetom da prawim palachinke, malopre sma swe rasterala kutjama.... i sad odoh na spawanje, nadam se, mako mi insomnia dozwoli...

Code Realms

Evo je, bice nevolje...

Unutar svake normalne osobe postoji ludak koji se bori da izbije na povrsinu. Niko ne poludi brze od potpuno normalne osobe.

One... Two... Freddy's coming for you...

Three... Four... Better lock the door...

Five... Six... Grab a crucifix...

Seven... Eight... Gonna stay up late...

Nine... Ten... Never sleep again!!!

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.



×
×
  • Create New...