Jump to content

pričajte.


Guest

Recommended Posts

  • Replies 1.9k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

ipak idem na kruz na jedno tjefi ;)

negazirano

bezalkoholno

bez leda...

jebes ga, nije ni to lose, bolje nego da prdim gajbi..a i videcu se za zhenkom [^]

Edited by kruko

Don't think of understanding as a 'mental process' at all. Rather ask yourself: in what kind of case, under what circumstances do we say "now i can go on".

fUS165

kWcQcwQpf9Dedwp8ic

Link to comment
Share on other sites

jel to kod stilgara beshe?

Stilgar je u takovskoj :) Inache od juche koristim svoj novi TFT monitor Samsung 930BF i silno se provodim na tih 19" ... Prosto mi je jos uvek tesko da se privknem, tripujem se da pomeram celu glavu da bih gledao nesto u gornjem levom pa posle u donjem desnom cosku. Ako nista radne povrsine imam na pretek :))

Pored toga, danas sam piskarao neke tekstove, pa posle toga bio do grada, onda se vratio nazad, pa onda menjao gumu na kolima (6:55min, zajednickim snagama sa ortakom, od trenutka montiranja dizalice, idemo u formulu ;)) i posle kakvog Shisha sad cu na chaj do kutje chaja ... Jedino je frka sto je sada kad je hladno kuca caja uvek puna, jer imaju samo dva stola sve ukupno.

Link to comment
Share on other sites

Kad smo kod caja ja sam se opako navukao na iste :)

Caj rula.

Posebno macval cajevi ( na nivou milforda ali duplo jeftiniji)

Inace shvatio sam da moram da kupim neku garderobu, nemam nista kulturno. Znam samo da jeger cipele necu vise nikad kupiti. Patim za adidas sivo-maslinastim cipela/patikama...

Link to comment
Share on other sites

^^

milanche aj stavi veci potpis

btw današnji dan ništa posebno,štreb,q4 prelazio i pokušao da jedem neku ribu ali odustao mrzi me da je čistim.

jbga, sad je u skladu sa pravilima, a i sklonicu sliku uskoro, dok se malo nadivim...

Znas ti bre koliko ovo dole bije? Kakvi bre andjeli, zmajovi...

Edited by millancche

OPTIMIZADO PARA EL NERVIO ÓPTICO HUMANO

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.



×
×
  • Create New...