Jump to content

KOJA JE OVO PESMA?


byp_

Recommended Posts

treba mi pesma grupe 'the mission', trebalo bi da je sa albuma 'children'. pesma ima onaj najizrabljivaniji sempl ikad (npr dj shadow - organ donor, rza - the tragedy). posto ne mogu da nadjem albun, a na jutubu nisam imao srece sa nalazenjem doticne pesme (mozda nije sa tog albuma na kraju krajeva) el moze neko da mi kaze ime?

hvala.

edit:

istripovo sam nesto, tj zbunio sam se, izgleda da je original giorgio moroder - tears i da sam ja nesto iskonstruisao sam od sebe:)

Edited by Doolio

brate sto ti ne smuvas miu? realno 5 min da provede sa tobom bila bi ready za guraj-vadi. :)

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

cuo sam juce u klubu neku vrh house pesmu,znam da refren ide,(zenski vokal)"can you hear the beat,the beat of my heart..." neizmerno bih bio zahvalan ako bi neko znao da mi kaze o kojoj pesmi je rec

U jaslicama mi se diz'o,sa 5 sam ga drkao,prvog dana skole mi je pusila na odmoru,u drugom razredu sam jebeo prvi put-i to dve drugarice,u trecjem sam jebao profesorku,kita mi je 25cm u ladnoj vodi,jebem svaki dan-a nekad i cescje....Imas ista iskustva? pridruzi se http://forum.klanrur.rs "cuz we fuck on first date"

Link to comment
Share on other sites

nije,hvala u svakom slucaju,nasao sam pesmu

Georgie Porgie - Can You Feel That Sound (Josh Harris Radio Mix)

U jaslicama mi se diz'o,sa 5 sam ga drkao,prvog dana skole mi je pusila na odmoru,u drugom razredu sam jebeo prvi put-i to dve drugarice,u trecjem sam jebao profesorku,kita mi je 25cm u ladnoj vodi,jebem svaki dan-a nekad i cescje....Imas ista iskustva? pridruzi se http://forum.klanrur.rs "cuz we fuck on first date"

Link to comment
Share on other sites

jel zna neko kako se zove pesma iz uvodne spice emisije "Svet lova i ribolova", Jovana Memedovica ?

Mislim da je ova pesma jedno vreme bila u shpici.

Mozhda nju trazhish.

A mozhda sam ja tard pa mislim da retko ko zna kako se ova pesma stvarno zove.

Link to comment
Share on other sites

Drugari, imam 2 pitanja...

Koja je ona pesma što ide stalno na reklamnoj špici na RTS-u?

Jednom sam slušao jednu pesmu na youtube, Andrea Bocelli sa jednom niskom crnom devojkom odpevao jednu mnogo lepu pesmu. Na kraju joj se zahvalio i imenovao je Lisa ako se ne varam. Problem je što nikako sada ne mogu da je nadjem. Nadam se da neko zna koja je cura u pitanju tj pesma :)

Hvala unapred.

Link to comment
Share on other sites

Jednom sam slušao jednu pesmu na youtube, Andrea Bocelli sa jednom niskom crnom devojkom odpevao jednu mnogo lepu pesmu. Na kraju joj se zahvalio i imenovao je Lisa ako se ne varam. Problem je što nikako sada ne mogu da je nadjem. Nadam se da neko zna koja je cura u pitanju tj pesma :)

Hvala unapred.

Sarah Brightman?

.

Link to comment
Share on other sites

Sarah Brightman?

nije, ovo je poznata pesma :)

Ovo je bila neka cura sa kratkom kosom, šiške skroz preko očiju :) i neka pesma što sam je tada prvi put čuo.. Meni se čini da je nazvao Lisa na kraju..

edit: Evo, našao sam :)

Elisa & Andrea Bocelli - La Voce Del Silenzio

http://www.youtube.com/watch?v=YV4PlBu2df4

Elisa je, nije Lisa ;)

Edited by Swiper
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...