Jump to content

pričajte.


Guest

Recommended Posts

  • Replies 1.5k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

kako volim kada sneg pada ovako, a josh kada se ja sa devojkom vracam iz grada kuci...znachi super osecaj srece, spokoja, toplote koja te ispunjava od prstiju na nogama do vrha glave ( a nije temperatura ).

Mislim da uz moje vecerasnje raspolozenje ide savrsheno jedna pesma od Van Morrisona :

Well, it

It's nice to be good, but it's nothing compared to being bad

Link to comment
Share on other sites

svima koji slave srecna slava...

raspadam se, rucak - gosti, vecera - gosti, sutra rucak i vecera - gosti... iz 3 puta spavao ukupno 5 sati.

aj da se nazdravi sa svima... posustajem... ali nisam rekao poslednju rec jos [:)] hohohohoho

MORTALIS HOMO AURA PER KHARONE SERVA

Style over subsistence

Crown of Light. Keeper of The Yoda Chamber. I&I, Righteous Army of One.

Link to comment
Share on other sites

Uf ... bogami ... prvo sam po onom snegu isao da jurim neki poklon za rodjendan, pa sam otishao na taj rodjendan, a posle toga otisao na slavu. Hrana na nivou, pohvale domacicama i domacinima u oba sluchaja ... Kad smo vec kod toga, Stijovici, tj. sad ovaj jedan sto je preostao na RHHu, sacuvaj barem kolache za petak ;}

Videh da krece u DVD prodaju "Nismo vishe klinke", to treba kupiti.

Sa ozbiljne strane, skinuo sam Greatest Hits Anastazijin, sa cetiri nove pesme, sad cu za sve vas koji hocete da me hejtujete da otvorim sticky topic "Anastacia pesme - ovde" ;> Nisu loshe ove pesmice, al' ako vam se ne dopada generalno, nece ni ovo. BTW, jos jedna potvrda da je "ne sljive" u Amerikama, ovaj GH je izasao za sve teritorije sem za Severnu Ameriku.

Sad cekam 24ku da vidim sta se desava tu, propustio sam epizodu u cetvrtak, sta da se radi, prepricace mi neko, a videh da od januara krece peta sezona u USA, sto je svakako dobra vest.

Link to comment
Share on other sites

Jutros bio u shkoli, smorio se kao zmaj.Ceo dan sam nosio drugov shal.Opasno mi se svideo da sam odma' posle shkole ishao da vidim da qpim isti, ali nemaju takav. [V]

Ishao na slavu, najeo se kao 100ka.

Doshao qci, dosho na net i sad se malo zanimam za DC++.Trazim neke stvari i plache mi se shto u ovom mom selu ne mogu da nabavim nishta vishe od dial-upa.Znachi tuga.

.

Link to comment
Share on other sites

Poprilicno dobro i korisno funkcionisao ceo dan uprkos odvaljivanju od sinoc. Zakljucak: /me baja i moram ovo cesce da radim :)

Sneg je smor sto napravi haos u gradu, te je tako i danas bilo, ali mi je nekako uvek do jaja kad vidim ljude kako se smrzavaju napolju a ja nabiflao grejanje na 40 stepeni.

Heghlu'meH QaQ jajvam

Link to comment
Share on other sites

Dobio nokiju N70;

Bivha je izjavila da ponovo hoce da bude sa mnom (moze da ga duva);

Ortak i ortakinja su prekinuli dugu vezu...

naravno da hoce kad je videla koji tel sad imas [:D]

hmmm....

sto se mene tice, upravo sam saznao da tamo gde cu da zivim u americi (kod te porodice) ce da zivi neki lik iz islanda (i sad moram da potpisem da li se slazem da taj baja moze tamo da zivi)... nekako sam hepi ;) imacu brata

inace skoro sam saznao da idem u texas/dallas (odnosno 20milja od dalasa al to je to)

tako da.... sve super ide...

...... f e n s i c ......

...yes, ur unique...

...just like everyone else...

Link to comment
Share on other sites

sto se mene tice, upravo sam saznao da tamo gde cu da zivim u americi (kod te porodice) ce da zivi neki lik iz islanda (i sad moram da potpisem da li se slazem da taj baja moze tamo da zivi)... nekako sam hepi ;) imacu brata

Mislim da su svi odusevljeni zbog tog podatka. BTW, taj sa Islanda, pa pravo u Teksas ... sjajno ;> A jel mislis da ce on da potpishe da se slazhe da bude sa tobom iz Srbije? ;)

Inache ustadoh, pa chaj malo u novoj sholji da se isproba kako to sve izgleda, i sad gledam sta i kako dalje. I dalje preslushavam novi stejzhin album, tj. one cetiri nove pesme + ostale hitove, ima tu svasta, mozhda posle bacim na playlist ili na corner.

Razmisljam sta i kako dalje, imam gomilu nekakvog posla a dosta me nesto mrzi da ga zavrsavam, ali ce me to proci kad odem napolje i kupim burek! Da, to je pravo resenje! :) Jedino sto imam slatke muke, dal' u Burek Non-stop, dal' u Nashu Pekaru il' onu na cosku sa Save Kovacevic.

Link to comment
Share on other sites

Mislim da su svi odusevljeni zbog tog podatka. BTW, taj sa Islanda, pa pravo u Teksas ... sjajno ;> A jel mislis da ce on da potpishe da se slazhe da bude sa tobom iz Srbije? ;)

naravno da hoce. mene niko ne moze da odbije :) ja sam dusha od coveka! bosanac :)

...... f e n s i c ......

...yes, ur unique...

...just like everyone else...

Link to comment
Share on other sites

Skenjan sam skroz :`(

Prvo skola mi nikad gore u zivotu nije isla , sve izostanci i lose ocene , rekao sam da cu cele ove nedelje da ucim , ali nikako da krenem :(

Onda sam sa devojcicom zajebo stvar bash gadno.

O roditeljima da ne pricam , cale je besan ko ris , dok je keva "razocarana" , a to najvishe mrzim kad se razocaraju u mene , draze mi je da me kazne i kazu nema izlazaka ovo ono , nego da su stalno tako skenjani..

Planiram da ove i sledece nedelje popravim situaciju na svim poljima i da budem hepi opet :( , stalno sam poslednje vreme nesto u daunu , i josh ovo prokleto vreme , inache obozavam ovakvo skrnavo vreme , da se rapsadam kuci i gledam flmove , ali u ovoj situaciji me samo josh vishe skenjava.

:(((((((((((((((((((((((((((

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.



×
×
  • Create New...