Jump to content

pričajte.


Guest

Recommended Posts

uff.. idem nocas na disko party... da ucinim drugarici...

ona je sa mnom bila milion puta na metal night-u, pa reko ajde.. da istrpim.. btw, kad im se pojavim ovako cupav i neobrijan, ima o'ma da bude fajront [:D]

Ko je nub ne budi mu drug.

I mean you harm.

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 1.5k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

drug ukrao iz skole original cd windowsa xp service pack 2 za scg trziste...

A koja je poenta ukrasti original CD? Ono kao nemas piratski cd Windowsa, vec imas direktno kraden? :)

Danas zanimljiv dan. Prvo isao da kupim odelo, bah pretvaram se u japija, ali je ono fazon kao iz Goerge of the Jungle: "He concluded that he looks good in Armani. Pretty darn good!" :) I ne nisam kupio Armani :)

Druga stvar kojom sam se bavio jeste sto je u toku renoviranje prostorija u kojima cesto boravim (pametniji ce shvatiti hint, oni manje pametni ne moraju da pitaju) i onda sam celo popodne premestao ormane, stolove, razvezivao mrezu i sredjivao je na drugom kraju, ostalo mi sutra jos samo da razvezem telefone i net da ponovo prikacim na mrezu (posto je poprecna veza pa ima veze sa telefonima). Crk'o sam k'o pas, ali se covek nekako oseca dobro kad je zavrsio brdo nekog posla. Plus side je sto ima neki zid koji ce sad da sruse i onda smo svi uzeli i zajebavali se i pisali po njemu svasta, bas je kul nekako filing kad ima najnormalniji beli zid u kancelariji i onda uzmes markere i krenes da se izivljavas na njemu :) Steta samo sto nismo imali auto lak, ali to bi ionako smrdelo.

Sutra opet idem u Smederevsku Palanku, sad zavrsavam neke Excel makroe koji mi trebaju za tamo (ne zelite da znate :) i tako. Odoh na kunt, mora sutra zorom da se ustaje iako je nedelja. A najstrasnije je sto kad se vratim iz te palanke me ceka instaliranje Matlaba i provaljivanje how the fuck to funkcionise...

Heghlu'meH QaQ jajvam

Link to comment
Share on other sites

heh...probudih se u pola noci...naspavana...bah...tako mi i terba kad sam od dosade zaspala u devet...bah...a i nije mi prvi put, na veliku moju zalost...sada cu ko debil da blejim do ujutru i da i dalje crkavam od dosade...

enivej sad mi kali namestio avatar (dala sam mu sifru, tako da ce je verovatno zloupotrebljavatii)...ali bas mi je lep avatar...mjau:)

signatura.jpg

_malimjau.

Link to comment
Share on other sites

enivej sad mi kali namestio avatar (dala sam mu sifru, tako da ce je verovatno zloupotrebljavatii)...ali bas mi je lep avatar...mjau:)

Slayryder je odlichan umetnik, to mu je jedan od najboljih radova

enivejz, bio sam u solarijumu pre neki dan (fak jea! feget ahoj! [:X] )

gotivno je, josh jedno mesto gde mogu da idem da se skinem go a da me murija ne savata [:D]

ne, ne planiram opet, samo me interesovalo kako je. radoznao malisha [^]

Link to comment
Share on other sites

ma ja sam opushten u vezi svoje seksualnosti. nema dobrog seksa bez bar jednog zhenskog primerka [^]

naravno, razlog nije nikako shto mnogo dobra cica radi u tom solarijumu [;)]

ahahahah...a necu uopste pomisliti na to sto si danas dosta pricao o dve cice...dobre cice [;)]...pricao i razmisljao...xixixixixixixi

signatura.jpg

_malimjau.

Link to comment
Share on other sites

ahahahah...a necu uopste pomisliti na to sto si danas dosta pricao o dve cice...dobre cice [;)]...pricao i razmisljao...xixixixixixixi

uff.. toliko su dobre .. josh kad bi ih savatao zajedno .. nezdravo [^]

Link to comment
Share on other sites

- Dakle ono juce sam jedno 12-13 puta kompalirao kernel i dalje ne mogu da osposobim jebenu ALSU (Zvuk). Ono polako pocinjem da gubim zivce. Kapiram ja da sam neku sitnicu pormasio i da me zbog toga zajebava ali ono POLUDECU!!!111oneoneeleven i tako ti izrazi...

- Sada treba da mi dodje ortak da mu stampam seminarski pa onda neka bleja pa cu jos da vidim gde cu veceras...

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.



×
×
  • Create New...