Jump to content

pričajte.


Guest

Recommended Posts

Sad usled zastoja preko vikenda (spojler), imam gomilu posla.

Vecina je vezana za komp i tako...

Nadam se da cu sve uspeti da odradim na nogama.

Svejedno mi ne gine krevet na svakih par sati.

Cuku vremena sljake, pola cuke odmora. ;)

» Click to show Spoiler - click again to hide... «
Od jutros sam bolje, s' obzirom da sam se veci deo vikenda raspadao od sto od bolova sto od pratecih efekata.

Boleo me stomak, pa glava, pa pocelo da mi se muti pred ocima, itd.

Imam ja svoj "medicinski" topic u stikiju pa cu tamo da kukam opsirnije. :)

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 1.5k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

odo na fax... cvrsto odlucio da ne pijem narednih 2 nedelje ako uzmognem

aha, vazhi :)

5-i dan gripa, i dalje isto. Danas pochenje sezona kolokvijuma u 17h.

03:34 ( MiGsa ) da budem iskren

03:35 ( MiGsa ) nagledao sam se ovde vishe kurcheva nego pichki

 

22:05 (Ivan_tm) Ozbiljno, tvoj i Cokin sam upamtio odmah

 

13:43 ( darko ) ja sam puco iz njegove vazdushare

 

[16:42:19] Miša says: pojavio mi se patrijarh pavle u ppl u may know

 

[21:00] <vudu> jebacemo svi

Link to comment
Share on other sites

Lepo sam ustao jer je bilo sunchano pa sam sav veseo. Sad polako krece neka frka oko novogodisnjih brojeva i slicno, pa samo par dana da to izregulishem i onda ce sve biti kako treba. Inache planiram da odem kutji i to sve zavrsavam jer cu sutra dobar deo dana provesti napolju jurcajuci ovamo/onamo, pa pravim strategiju.

Link to comment
Share on other sites

Ma u onoj ulici koja prolazi pored Arene, skoro na njenom cosku sa Milentija Popovica, pored one vece Hipo zgrade (mislim da je hipo u pitanju). Ne znam tacno kako se zove, pomocice vec Ivan ili neko drugi, ali kada iz M. Popovica krenes tom ulicom ka Areni, sa desne strane, posle minut hoda, ne mozhes da omanes.

Ulica se zove Bulevar AVNOJ-a, a u narodu je poznata i kao ulica koja ide pored Arene, kao i ulica u kojoj su sve banke (Raiffeisen, Societe, Hypo...).

Jutros usled sredjivanja kancelarija na poslu sam imao divan zadatak ponovnog povezivanja svih kompova, razmestanja namestaja, razvlacenja mreznih i ostalih kablova. Sa vedrije strane u sve kancelarije su stavili laminat umesto nekog smorenog itisona i kapiram da ce mi se to mnogo svidjati kad me prodje hejt od celodnevnog crncenja. Sa jos bolje strane sam dobio iskljucivo svoj sto i komp, doduse moram sad da iskukam za neki normalan monitor posto sam dobio 15-icu ali to je vec manji problem, bitno je da sam ja sebi obezbedio mesto gde cu nesmetano da skidam velike kolicine podataka sa neta :)

Heghlu'meH QaQ jajvam

Link to comment
Share on other sites

laminat umesto nekog smorenog itisona i kapiram da ce mi se to mnogo svidjati kad me prodje hejt od celodnevnog crncenja.

Pazi samo, taj laminat se bas lako prlja. Kapiram da ti seva, jer ne cistis ti, ali ono, skroz zeznuta stvar, a posebno sto ne zadrzava prljavstinu kao itison (srecom) ali zato ona staje po coskovima i kod stolica itd itd.

radi mi adsl ooooOooooOooOOo

Woohooo ;)

Krenem inace kutji kada sam planirao, i kao u filmu, otvorim vrata uz reci "valjda nece da padne kisha" a kisha vec uveliko pada. Onda sam sacekao da stane, srecom brzo je stala, pa gajbi, na mostu naravno guzva iako je kisha prestala jos pre pola sata. I onda od zelenjaka krenem lagano peske i srecom tek negde 100 metara do kutje iznova krene kisha, pa sam samo malo pokis'o. Sad razmisljam dal' da ponovo izlazim kad je ovako budjavo vreme ili sta.

Link to comment
Share on other sites

Sa vedrije strane u sve kancelarije su stavili laminat umesto nekog smorenog itisona i kapiram da ce mi se to mnogo svidjati kad me prodje hejt od celodnevnog crncenja.

nekim istrazivanjima je utvrdjeno da je laminat kancerogen .. tako da ne bih se bash previshe veselio na tvom mestu =)

saznao sam da cu sledece nedelje u moju prvu on-site kontrolu.

johohohohoho, can't wait...

zatvori neshto za mene

• crno nam se piše

• belo nam se šmrče

• mind over matter

• jebo sam vam mater

Link to comment
Share on other sites

nekim istrazivanjima je utvrdjeno da je laminat kancerogen .. tako da ne bih se bash previshe veselio na tvom mestu =)

radi se o epoksidnim smolama koje se koriste za lepljenje iverice u laminat. Ali postoje moderniji procesi koji koriste nekancerogene lepkove, mada posto se verovatno radi o domacem laminatu tesko da je tu ista moderno.

It's nice to be good, but it's nothing compared to being bad

Link to comment
Share on other sites

uf,sva sreca pa zivim u zgradi od 1935. pa imamo neki shkripavi parket ;))

@topic

bila na faxu , pa na kafici sa ortakinjom , dosla ciku , kupila ulje od limuna da mi mirisi sobica... mozda cu malo da je preuredim , videla sam neke strava detalje u prodavnici ;)

step in my transporter , so I can teleport ya,all around my heavenly body..

Link to comment
Share on other sites

Danas sam dobio u sanducetu sledecu poruku:

Menjamo manji za veci u doplatu

ili kupujemo stan u Vasoj zgradi

Vase komsije

<br. tel.>

Plasim se nesto od prvog stiha, ali covece, kakve to ima veze sa drugim stihom, cista teorija haosa, kao da sam napisao

Cistim vece objekte za male pare

ili dodjite na Banjicu sa psom

U stvari, skoro ko haiku.

-----------------

nema vise zezanja

A.B.

Link to comment
Share on other sites

radi se o epoksidnim smolama koje se koriste za lepljenje iverice u laminat. Ali postoje moderniji procesi koji koriste nekancerogene lepkove, mada posto se verovatno radi o domacem laminatu tesko da je tu ista moderno.

Ja nisam ni znao da mi uopste pravimo laminat. Obicno je nesto sto dolazi iz Italije ili slicno ...

Link to comment
Share on other sites

Pazi samo, taj laminat se bas lako prlja. Kapiram da ti seva, jer ne cistis ti, ali ono, skroz zeznuta stvar, a posebno sto ne zadrzava prljavstinu kao itison (srecom) ali zato ona staje po coskovima i kod stolica itd itd.

Egzaktli :)

radi se o epoksidnim smolama koje se koriste za lepljenje iverice u laminat. Ali postoje moderniji procesi koji koriste nekancerogene  lepkove, mada posto se verovatno radi o domacem laminatu tesko da je tu ista moderno.

Prvo seva mi paja dal je kancerogeno, ako me pored svih cudesa ubije laminat onda sam dobro i pros'o. Drugo mislim da je na kutijama pisalo nesto na svapskom, pogledacu sutra pa cu da se javim da li pise da je kancerogeno [:D]

Ah, mirno popodne, odmarao sam se citava tri sada, a sad nazad na raznorazna cimanja...

Heghlu'meH QaQ jajvam

Link to comment
Share on other sites

ako je shvapsko i nisu neke zaostale rezerve, starije od tri godine, koje su bacili na nashe trziste onda si siguran.Pre ce te ubiti masna hrana ili zalutali meteorit

Btw sledi mi bi neprospavana noc i to ne dobre vrste. Sutra moram da predam maketu.

It's nice to be good, but it's nothing compared to being bad

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.



×
×
  • Create New...