Jump to content

pričajte.


Guest

Recommended Posts

  • Replies 1.5k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

sizhe argumentacije tvog topika "na srecu necu biti sa nekom devojkom ovog vikenda jer mi je komp u raspadu".... ok, a sada se shutni u glavu. i josh jednom

Sta vam je bre sa tim shutevima u glavu, pa ste svi poceli. Moram da ogranicim to, samo lag sme da koristi, ako je on prvi to poceo da fura po forumu, preterujete :) Sto se Statora tice, on je jedan cudan momak, pogledajte mu samo signaturu, ali cim je vec cimao tu koleginicu, znaci da nije potpuni 1337 w00t hax0r ... samo polako.

.to Ivan > Ja to kad nesto ostane duzhe zovem "ruka" ... Onako izleti samo i zgrabi te za facu ;> K'o baba pre neki dan daje mi neku mast u tubi (lek neki) i kao "ajd pogledaj dokle je rok trajanja". I ja u'vatim tubu, i okrenem je da vidim gde je datum, a unutra cujes samo "tup" ... on kompletne masti napravila se neka "grudva" :) Pogledam datum - krajnji rok upotrebe - avgust '97 :)) Covece ...

Sad idem da jedem neku prsutu, sir i masline, zasluzhio sam valjda ;) Posle toga bacim po koju vest, idem do redakcije da se nesto dogovorim sa boletom, pa RHH.

Link to comment
Share on other sites

@stator: mlad si josh, shvaticesh jednog dana da je mnogo bolje slushati kako je drugarica kupila dobre chizme na shtikle posle dobrog sexa nego smarati se za kompom vikendom [;)]

@drale: potpuno te razumem. Dodushe od svega shto si naveo meni nedostaju jedino dva punkta: da nemam obaveza i da mogu da blejim sa ljudima sa kojima ne mogu da blejim...

heh, petak, sutra subota! \o/

А в чем сила, брат?

Link to comment
Share on other sites

Ma duvajte ga :)

Da sam reko da sam gay popio bih manje hejta :)

Ono realno je bolji je provesti neko kvalitetno vreme sa kompom, nego sa nekom koja ce mi prica kako joj je drugarica juce kupila cizme sa stiklom :)

Pa i treba da popijes manje hejta da si rekao da si gej. Ako nista oni bar imaju argument "guza je guza" a ti imas samo fufme [:D]

Heghlu'meH QaQ jajvam

Link to comment
Share on other sites

upravo sam procitao noodlov topic i zgrozio se....

sada smisljam kako mogu i ja da pomognem.

-"Don't think, feel! It is like a finger pointing away to the moon. Don't concentrate on the finger or you will miss all that heavenly glory."

-"Love is like a friendship caught on fire. In the beginning a flame, very pretty, often hot and fierce, but still only light and flickering. As love grows older, our hearts mature and our love becomes as coals, deep-burning and unquenchable."

Link to comment
Share on other sites

lolol.. female infestation..

zastrasujuca pomisao... da zene udju na rur...

i provale da mi ustvari vise volimo kompove od njih....

btw ja eto.. nista.. smoren.. kontam da li ce me bivsa zvati danas il sutra na pomirenje... a ja jos uvek ne znam sta cu..

life sux then U die...

blah serem.. ne obracajte paznju [:D]

Ko je nub ne budi mu drug.

I mean you harm.

Link to comment
Share on other sites

flowers in the window - travis !!!!!!! jaoooooo ... kako volim ovu pesmicu i tako mi je super vesela .. i ide mi se na more ili da idem negde da se sankam.... ali najjace bi bilo kad bi pao sneg pa da sve bude onako belo.... [:D]

evo cuju se i galebovi.... 669025discoveryf2gf.jpg

inace , idem sa drugaricom da slusamo jamiroquai-a i pepperse u fest-u >> specijalno underground gostovanje ;)))

step in my transporter , so I can teleport ya,all around my heavenly body..

Link to comment
Share on other sites

spremao sam gajbu jedno 4h ali sam na kraju pobedio!!!1

ne znam kako bih izdržao da nemam vokmen na kome sam slušao john legenda kojeg sinoć skinuh na lakijevu preporuku..

posle kupio has za sutra misleći da je nedelja (kad ne radi obližnja pekabeta, tj. radi samo do 13h) i uzeo kinesku, pa se vratio kući i gledao babylon 5.. serijica koja nije loša za ubijanje vremena ali joj fali pozadinska priča.. no tek sam na početku, biće valjda kasnije..

kako bih voleo da sam sam na nekoj do jaja opremljenoj gajbi u Bgd-u, na 15 dana, da imam kesa za dovoljnu kolicinu zajebancije, da nemam nikakvih obaveza i da mogu da 'odam go u badenmantilu po ceo dan na gajbi, pijem serbet i votku i pusim kohibu/magnum, gledam filmove i serije koje nisam stigao da pogledam, citam stripove i knjige koje nisam stigao da procitam, jebem ribe koje nisam stigao da pojebem, blejim sa ljudima sa kojim ne stizem da blejim...

a posle ne razumete mene.. ;)

Ono realno je bolji je provesti neko kvalitetno vreme sa kompom, nego sa nekom koja ce mi prica kako joj je drugarica juce kupila cizme sa stiklom :)

to stoji, osim ako nije posle seksa, što reče srba..

.to Ivan > Ja to kad nesto ostane duzhe zovem "ruka" ... Onako izleti samo i zgrabi te za facu ;>

e, al da znaš da sam ovaj put ja pobedio.. oprao sam sve sudove (što je trajalo sat i po), pa sam onda naprskao sudoperu nekim ultrajakim sredstvom za dezinfekciju, i ostavio da odstoji.. :)

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.



×
×
  • Create New...