Jump to content

Domaci filmovi


Recommended Posts

  • Replies 74
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

pa cemu onda ovaj topic :)

nemoj da mislis da sam sad u fazonu da ti ''srusim'' topic,nego jednostavno ne znam zasto vam se ne dopadaju filmovi koji govore o stanju u nasoj zemlji u tom trenutku.... ili pak filmovi koji su radjeni po nekom romanu od naseg slavnog pisca...

A to za glumce se slazem,ali ne za sve,samo me je iznerviralo sto je neko napisao,da su scenarija nasih filmova losa...

-"Don't think, feel! It is like a finger pointing away to the moon. Don't concentrate on the finger or you will miss all that heavenly glory."

-"Love is like a friendship caught on fire. In the beginning a flame, very pretty, often hot and fierce, but still only light and flickering. As love grows older, our hearts mature and our love becomes as coals, deep-burning and unquenchable."

Link to comment
Share on other sites

ja se uopste ne slazem sa vama,neki od gore pomenutih filmova su dobri,i super,uporedjenju sa americkim hit filmovima koje ocigledno gotivite....

provalio si me, mislim da je mean girls najbolji film svih vremena a moja omiljena glumica je lindzi lohan.

Link to comment
Share on other sites

morao bih da se slozim sa autorom topika. dobar domatji film nije nappravljen posle andjela(prvog dela naravno). ima par, u najbolju ruku, gledljivih i gomila sranja. ali vishe od loshe domatje kinematografije me nerviraju likovi koji na ovo tvrdnju odgovaraju primedbama o patriotizmu

My koong-foo is the best

Link to comment
Share on other sites

E pa sad, ne moze to tako, ovde se samo prica o ukusima i svako ima prava na svoje misljenje, evo, lepo kaze rockdudbg, mislim, nismo deca. Mada bih voleo da cujem i po neki argument, npr. poredjenje sa nekim dobrim filmom (ne neophodno iz nase kinematografije), a ne samo bacanje komentara kao kada nekom cestitamo rodjendan na Zoo forumu.

-----------------

nema vise zezanja

A.B.

Link to comment
Share on other sites

pa nije bas tako...sta je sa razlicitim ukusima,i razlicitim osobinama na osnovu kojih neko ocenjuje film...

upravu si,zaista je retkost naci 2 coveka koji ocenjuju film po istim standardima,ali svejedno, Nas film Boomerang,ima slab scenario,zato sto se nista ne desava,ista stvar i sa Ranjenom Zemljom.Imas situaciju u koju si kao scenarista stavio ljude,i sta sad? jedno veliko NISTA,u prvom filmu ih stavljas u jednu te istu kafanu,a u drugom si ih strpao u skloniste.

O da,citao sam u postovima da se nikad necemo do kraja sloziti,to je po meni odlicno, zato i sluzi forum,da kazes svoje misljenje

Obito.jpg

What?! The land of the free? Who ever told u that is your enemy

Link to comment
Share on other sites

Ne kontam da u Bumerangu se nista ne desava.Film nije radjen u klasicnom fazonu uvod razrada i kraj.Takav je jer je to Basarin scenario.

@Wnaderer ko je spomenuo americke hit filmove.

Kad je situacija kod nas u pitanju najbilje je to opisao Dimtrije Vojnov,kad je rekao,da ako hocete da vratite publiku u bioskop napravite dobar film.To znaci prvo dobar scenario,pa dobar reditelj i naravno kinta.

Pricati o ukusima potpuno je smesno.To nema veze sa tim da li je film dobar ili los.Ta prica prolazi ako govorimo da li ti se svidja nesto ili ne.Ranjena zemlja je govno od filma.Ona voli zvezdu je govno od filma,da sad ne nabrajam,a to sto se ovi filmovi nekome svidjau ne zanci da su isti dobri.Koliko su losi nasi poslednji filmovi najbolje pokazuje kako ih vreme gazi.Ringe raja,Pljacka treceg rajha,Kengur,seca li se neko tih filmova???

The rain makes such a lovely sound

To those who're six feet underground

Link to comment
Share on other sites

staaaa ovi glumci ne valjaju ...pff..nije istina...

Bjelogrlic,Srdjan Todorovic,Kojo, i Glogovac, strava glumci!

I mogu da vam kazem da je to pocelo nashi filmovi sranje, cim udjete u bioskop kazete SRANJE,svi su rekli da je sranje i onda odma i vi terate istu pricu, brate zabole vas sta drugi prichaju, eto meni se bas Ivkova slava dopada, I nebeska udica nije losa... tockovi su super ma nashi filmovi su konza !!!

Link to comment
Share on other sites

eto upravo sam i hteo da kazem

staaaa ovi glumci ne valjaju ...pff..nije istina...

Bjelogrlic,Srdjan Todorovic,Kojo, i Glogovac, strava glumci!

znaci todorovic je vrh glumac,potpuna dileja ;)) i da ne nabrajam sad ostale

-"Don't think, feel! It is like a finger pointing away to the moon. Don't concentrate on the finger or you will miss all that heavenly glory."

-"Love is like a friendship caught on fire. In the beginning a flame, very pretty, often hot and fierce, but still only light and flickering. As love grows older, our hearts mature and our love becomes as coals, deep-burning and unquenchable."

Link to comment
Share on other sites

eto upravo sam i hteo da kazem

znaci todorovic je vrh glumac,potpuna dileja ;)) i da ne nabrajam sad ostale

Todorovic je ko i cale,lik do jaja,ali mislim da ce filmovi viti sve gori i gori zbog ove novije ekipe glumaca,pardon ''GLUMACA'' (Stefan Kapicic sa viljuskom i ekipa)

Obito.jpg

What?! The land of the free? Who ever told u that is your enemy

Link to comment
Share on other sites

A moram da kazem da je i kvalitet inostranih filmova (bar ovih sto dolaze kod nas) drasticno opao.

zašto kažeš strani a misliš na američke?

u poslednje vreme se pojavilo podosta BISERA iz francuske, španije, latinske amerike, dalekog istoka...

Link to comment
Share on other sites

ne znam, al sve mi se cini da su se reziseri i ostala ekipa sad nalozili da prave te filmove o srednjevekovnoj srbiji, ljudi se pale na to, zona, jesen stize, sad ivkova slava, a sve jad do jada. i onda to reklamiraju ko blesavi pa i onaj kome nije palo na pamet da ide da gleda ode da pogleda. onda su tu naravno i oni likovi sto moraju da vide sve sto je novo pa makar i najvece govno.

moram da kazem da mi se sivi kamion crvene boje bas dopao, bolji mi je od kengura, nekako je kengur i munje, malo su prefise isfolirani.

ne kazem pri tom da su losi.

i samo se jos bojim da i filmovi ne postanu ko i muzika

znaci, brale tuci grand i samo folk, nardonjaci srbija majka itd

Link to comment
Share on other sites

i da samo jos ne vezano da dodam ni strani filmovi nisu bas nesto

mislim svaki hit film je govno, koje je samo dobro odradjeno sa efektima itd, a radnja u stvari govnasta

uporedite hit filmove one bas nabudzene iz 80tih i pocetka 90tih i sada, znaci pmr

terminator 1,2 rocky, die hard, top gun itd, sa matrixom, i sranjima

kao da e ljudi danas pale samo na to kako film izgleda , a ne i kakva je radnja

Link to comment
Share on other sites

Todorovic je ko i cale,lik do jaja,ali mislim da ce filmovi viti sve gori i gori zbog ove novije ekipe glumaca,pardon ''GLUMACA'' (Stefan Kapicic sa viljuskom i ekipa)

e sad ,mogu reci da se slazem sa tobom ;))

Edited by Wanderer

-"Don't think, feel! It is like a finger pointing away to the moon. Don't concentrate on the finger or you will miss all that heavenly glory."

-"Love is like a friendship caught on fire. In the beginning a flame, very pretty, often hot and fierce, but still only light and flickering. As love grows older, our hearts mature and our love becomes as coals, deep-burning and unquenchable."

Link to comment
Share on other sites

jasamnepisen: Ne znam kako niko nije pomenuo Lajanje na zvezde po meni 1 od najboljih nashih filmova.

----------

evo to sam hteo sada da napishem...kako je super film!! :)

Ja obozhavam nashe filmove,znaci bas su super,kako neko moze da kaze da im se ne svidja....

Pre bi gledao Ivkovu slavu ponovo nego rokija ...

edit: zaboravio sam da napisem sto se tice glumaca Cvijanovic je strava,,,ali ono..nesto mu fali =(

Edited by Atelas
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...