Jump to content

SCG - Bosna


Formica

Recommended Posts

  • Replies 92
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Kraj 1. poluvremena

1:0-Kezman (jes da je glodarsko dete ali svaka cast kako igra)

Igra sasvim dobra,atmosfera je super [:D] a kad sam video koreografiju hteo sam u zemlju da propadnem-da li je moguce da su likovi utripovali da su najloni zalepljeni na stolice da bi oni mogli da sednu da se ne isprljaju...:)))

ne verujem da pola ljudi nije rashirilo najlon...tuga!!!

Edited by ep1c

Novi forum smrdi

3do1AEy.pngyxHzIOp.png

 

Link to comment
Share on other sites

toooooooooo

dobili smo nema sta idemo dalje .......

1:0 gol kezmana u 7 min.

sa igracem manje smo uspeli nekako da izdrzimo 10tak min

napreddddd

-"Don't think, feel! It is like a finger pointing away to the moon. Don't concentrate on the finger or you will miss all that heavenly glory."

-"Love is like a friendship caught on fire. In the beginning a flame, very pretty, often hot and fierce, but still only light and flickering. As love grows older, our hearts mature and our love becomes as coals, deep-burning and unquenchable."

Link to comment
Share on other sites

Moze da ga pushe turci!!!!

A ona Grcka picka izdala nas je najvishe na svetu!!!!!

У једној старој књизи читао сам чудну причу; а враг би га знао откуд мени та књига из неког смешног времена, у коме је било много слободоумних закона, а нимало слободе; држали се говори и писале књиге о привреди, а нико ништа није сејао; цела земља претрпана моралним поукама, а морала није било; у свакој кући пун таван логика, али памети није било; на сваком кораку говорило се о штедњи, а расипало се на све стране, а сваки зеленаш и нитков могао је себи купити за неколико гроша титулу: велики народни родољуб. 
Радоје Домановић - "Страдија" 1902. -

Link to comment
Share on other sites

Aj sad svi na trg da "docekamo" fudbalere

ja idem sad stvarno...

evo idem sa ortacima,vidimo se tamo ;)

-"Don't think, feel! It is like a finger pointing away to the moon. Don't concentrate on the finger or you will miss all that heavenly glory."

-"Love is like a friendship caught on fire. In the beginning a flame, very pretty, often hot and fierce, but still only light and flickering. As love grows older, our hearts mature and our love becomes as coals, deep-burning and unquenchable."

Link to comment
Share on other sites

Kapa dole...

Kako smo igrali prvo poluvreme mislio sam da cemo poshteno da ih naguzimo...

Malo frka u drugom poluvremenu, ali dobro je.

Sve u svemu:

Toooooooooooooooooooooooooo!!!!!!!

FZ: I have a message to deliver to the cute people of the world...if you're cute, or maybe you're beautiful...

there's MORE OF US UGLY MOTHERFUCKERS OUT THERE THAN YOU ARE!! So watch out.

Link to comment
Share on other sites

Pre svega cestitam plavima svaka cast i samo tako napred...

Ali ono shto je ostavilo najjachi utisak na mene je mizerna organizacija...

Znachi stigao sam na stadion kada nas je bilo ukupno 200 na njemu... elem na Jugu sam bio 10m od Turaka....

Shta se desava?

Polako se puni stadio i krecu provokacije... Turchin se podigao na sipku i proziva pola Juga... shta da mu radis nego da ga gadjas stolicom ili bilo chime shto ti dopadne shaka...

Onako 80% Juga puno... kad odjedno krece murija... kordon na nas... znachi stampedo... hvata pola Juga bezaniju... i dalje sam na 10m od kordona... E sad, 20% ljudi koji jos nisu stigli na stadion pocinje da se gura... i mi onako "kompresovani" na malom prostoru samo shto ne padnemo dole... ocekivao sam masovan pokolj...

E onda sa 10m od kordona ja se sklonim skoro do semafora...

Sve do jaja, cela tekma je prosla super... zezanje sve ono shto sam i ocekivao od tekme...

Pocasni krug nasih kada ono shta? STAMPEDO ponovo! Ja onako izgubljen krecem gore a ljudi koliko ti dusa ishte, ne mozes da dises... Chovek iza mene me saplete ja se prosuh po stolicama, totalno sam se razvalio a ljudi onda preko mene... jao majke gde me nadjoshe?

Znachi sve bih verovao da ce balije da postede, da ce nas da podjebavaju ali da ce na pocasni krug poceti da nas jure kao stoku nisam mogao da verujem...

Znachi ljudi katastrofa shto se tiche dela tribina na kojem sam bio...

Utakmica bi bila fenomenalna samo da nije bilo kerova!

Josh jednom svaka cast momcima i ponovo mislim da smo velika stoka od nacije...

Does sponsors helping to you and your team or?

-Yes he support us at all but it was really tough to for him and because there is no sponsors.

kole ce prevesti.u redu je...

Link to comment
Share on other sites

Pre svega cestitam plavima svaka cast i samo tako napred...

Ali ono shto je ostavilo najjachi utisak na mene je mizerna organizacija...

Znachi stigao sam na stadion kada nas je bilo ukupno 200 na njemu... elem na Jugu sam bio 10m od Turaka....

Shta se desava?

Polako se puni stadio i krecu provokacije... Turchin se podigao na sipku i proziva pola Juga... shta da mu radis nego da ga gadjas stolicom ili bilo chime shto ti dopadne shaka...

Onako 80% Juga puno... kad odjedno krece murija... kordon na nas... znachi stampedo... hvata pola Juga bezaniju... i dalje sam na 10m od kordona... E sad, 20% ljudi koji jos nisu stigli na stadion pocinje da se gura... i mi onako "kompresovani" na malom prostoru samo shto ne padnemo dole... ocekivao sam masovan pokolj...

E onda sa 10m od kordona ja se sklonim skoro do semafora...

Sve do jaja, cela tekma je prosla super... zezanje sve ono shto sam i ocekivao od tekme...

Pocasni krug nasih kada ono shta? STAMPEDO ponovo! Ja onako izgubljen krecem gore a ljudi koliko ti dusa ishte, ne mozes da dises... Chovek iza mene me saplete ja se prosuh po stolicama, totalno sam se razvalio a ljudi onda preko mene... jao majke gde me nadjoshe?

Znachi sve bih verovao da ce balije da postede, da ce nas da podjebavaju ali da ce na pocasni krug poceti da nas jure kao stoku nisam mogao da verujem...

Znachi ljudi katastrofa shto se tiche dela tribina na kojem sam bio...

Utakmica bi bila fenomenalna samo da nije bilo kerova!

Josh jednom svaka cast momcima i ponovo mislim da smo velika stoka od nacije...

blago tebi ti si se sklonio do semafora :]

mi smo ostali na 10m od kerova do kraja ...

znachi strashno odgledao sam 20min utakmice ostalo sam gledao da me ne pogodi neka kamenchuga :]

ono na kraju kad je bio stampedo polomi mi se rajf i ja onako slep od kose padam po stolicama gazim ljude mene gaze znachi strashno ...

suma sumarum : nikad vishe pored idiota

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...