Jump to content

Auuu


Recommended Posts

  • Replies 63
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Eto ...nesto covek da nauci..sada znam gde je Koreja vise je necu brkati sa Australijom

p.s. ovi Ameri su stvarno beskonacno glupi [roflmao][onjelood]

Edited by M!ST!CX

U jaslicama mi se diz'o,sa 5 sam ga drkao,prvog dana skole mi je pusila na odmoru,u drugom razredu sam jebeo prvi put-i to dve drugarice,u trecjem sam jebao profesorku,kita mi je 25cm u ladnoj vodi,jebem svaki dan-a nekad i cescje....Imas ista iskustva? pridruzi se http://forum.klanrur.rs "cuz we fuck on first date"

Link to comment
Share on other sites

Hm, voleo bih da vidim ovakvu emisiju u nekoj drugoj zemlji. Mislim da bi rezultati bili slichni. Imajte u vidu sledece:

1. likovima koji su ovo snimali je bio cilj da pokazu kako su Ameri glupi. Samim tim, svi koji su iole znali geografiju ili su rekli neshto pametno su bili izbacheni kada se montirala reportaza.

2. u svakoj zemlji mogu da se nadju malogradjanski neobrazovani ljudi koji ce lupati sve i svashta samo da bi ih pokazali na tv-u.

3. obratite paznju na logo tv kompanije - to nije CNN...

А в чем сила, брат?

Link to comment
Share on other sites

Oko 44% evropljana je u anketi 2004 koju je organizovao BBC reklo da se sunce okrece oko zemlje. Pa sad vi vidite ...

Te fore su totalno offline. Pogledaje kakve likove pregazene zivotom oni tamo intervjuisu ... aj idi na neki buvljak kod nas i kreni da pitas nekoga gde je severna koreja, koji je glavni grad Indije i gde se u americi nalazi grand canyon ... dobices zanimljive odgovore od kojih bi bila isto cool "reportaza"

Edited by coll

sex, drugs and bio food!

Link to comment
Share on other sites

Ma ovo je sigurno radio Majkl Mur, ima on svoju emisiju "The Awful Truth". U svakoj epizodi napravi jednu ovakvu anketu. Rezultati jedne ankete su bili da 22% Amerikanaca podržava napad na Švedsku, ali samo ako Šveđani nastave da krše embargo :)

Elem, razlika između njih i naših "ima ženski ima sve" likova je što su ti (baš ti intervjuisani) Ameri doveli Buša na vlast, a ovi naši krelci Slobu...

U stvari, to i nije neka razlika.

Everything's just fine.

Link to comment
Share on other sites

Najjači su bolidi iz moje osnovne....jedna likuša u sedmom verovali vi ili ne nije znala šta su granice(vrh svega je kada joj profesorka objašnjava) ili sada u srednjoj prvi čas geosa izvede jednu debilku i pita je da pokaže španiju i ona nije znala(čisto da napomenem da je vukovac i pravi se da je najpametnija)....

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

ljudi generalno slabo znaju geografiju, nije to ništa čudno.. ortak mi je pričao o liku koji je pomešao lekciju o aziji (geos) i austrougarskoj (istorija), pa je nakon nekoliko minuta lupetanja na pitanje "pa dobro, gde je azija?" odgovorio "pa u austrougarskoj!"

Link to comment
Share on other sites

Pre jedno 2 godine bila je neka emisija i tako pitaju amere jel znate sta je srbija,neki su rekli da je vrsta kolaca neki da je tradicionalno jelo neki da je pice....da se maze na hleb.I onda su jednog pitali i on rekao da je drzava i oni onako zacudjeno pitaju ga kako zna a on ce:''pa jebote ljudi ja sam iy srbije''.

hampster.jpg

Jednostavno,il se rodis s'tim il ne.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...