Jump to content

Nacionalni Dnevnik


Spu [RuR]

Recommended Posts

  • Replies 91
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Pa dobro...B92 ipak sticajem okolnosti ;)) ima zanimljivih stvari u svom programu, par finih serija, BBC-eve dokumentarce itd. [;)]

FZ: I have a message to deliver to the cute people of the world...if you're cute, or maybe you're beautiful...

there's MORE OF US UGLY MOTHERFUCKERS OUT THERE THAN YOU ARE!! So watch out.

Link to comment
Share on other sites

Pa dobro...B92 ipak sticajem okolnosti ;)) ima zanimljivih stvari u svom programu, par finih serija, BBC-eve dokumentarce itd. [;)]

pa i pink ima gomilu stvari zbog kojih ga ne valja izbaciti iz plana i programa ali ono sto izlazi iz samog studia tih stanica je uzas uglavnom. Dnevnik na b92 je uzas... misim u sred nekih vesti, gde pricaju kako je pomrlo 120 ljudi u kini u nekom rudniku, reklamiraju knjigu tamo nekog ludaka samo zbog toga sto je samizdat izdavac.

Dnevnik na pinku ... [roflmao] gledao sam danas i nisam verovao... bukvalno kao da je toliko tesko naci 3-4 mlada i prihvatljivo lepa i duhovita voditelja/voditeljke

Link to comment
Share on other sites

zasto bi se nekom svidjao b92?

ima li neke bolje domace televizije?

pink mozda?

bk?

rts?

The people can always be brought to the bidding of the leaders. That is easy. All you have to do is tell them they are being attacked and denounce the pacifists for lack of patriotism and exposing the country to danger. It works the same way in any country.

Link to comment
Share on other sites

zasto bi se nekom svidjao b92?

ima li neke bolje domace televizije?

pink mozda?

bk?

rts?

a ti ono... imas samo tv sa samo 1 mestom za memorisanje kanala pa gledas samo taj koji se umemorisao?

pa misim, zasto bi neko morao da ima najbolji kanal i sta ti ja znam. Uzmes i na RTS 1 gledas Odeljenje za ubistva i ako te jos nesto zanima (mene nista sem pomenute serije), pa okrenes RTS 2 i overis neku tekmu reprezentacije ili partizana/zvezde ako te zanima (mozda ima i poneka emisija.. ja nisam primetio) , pa prebacis na RTS 3 ako oces da vidis malo drugaciji RTS. Vrtis dalje i naidjes na B92 i imas da pogledas fine serije (ranije nisam skidao oci sa Sajnfelda i Soutparka) ili neki dokumentarac skinut sa Discovery-ja ili Anima Planet-ta... pa stignes do Pink TV i imas uglavnom uvek po nesto za pogledati (film/prijatelji ili neka druga ok serija, ranije bili simsonovi, itd). Nastavis do BK i vidis neki predizborni miting bogija i momentalno prebacis kanal.... pa onda vratis i pogledas neki film/seriju/tekmu/stagod.

p.s. zaboravih da napomenem da i B92 i Pink prenose fine tekme i da RTS 3 prenosi FANTASTICNI NFL. [jumpy]

Link to comment
Share on other sites

Sad cujte ovo :bili smo sinoc na nekoj zurci i pridjem ja nekoj balajverki. Elem, posle standardnog uvoda kao pokrenemo temu dnevnika. U pet recenica devojka mi je okrenula mozak. Znaci, njoj i njenim drugaricama se svidja pink dnevnik jer :

- biva gledljiv svim generacijama, znaci "jezik" je prihvatljiviji [puke]

- voditelji vise nisu ustogljeni i nemi vec "zdravo komentarisu" dogadjaje

- "Pa, mislim, jebote, to je PINK! Ne mozes od njih da ocekujes da urade nesto a da to u isto vreme ne bude i zabavno!"

-"Ako ti se ne svidja, nemoj da gledas!" <-jedina pametna recenica

itd.

Sto me navelo da pomislim : ima li i u Srbiji (centralnoj, onoj najbrojnijoj i najokorelijoj) gomila pacenika kojima se ovo u stvari svidja?

I PITTY DA FOO

Link to comment
Share on other sites

dokurcabas

to sigurno ne bi zvucalo da sam to uzivo rekao. problem je sa pisanom recju, zato sam i dodao "nemoj da se ljutis". ipak, i pored toga, jasno mi je kako ovo zvuci. Milos me, nadam se, nije pogresno razumeo. Milose, a ako sam te uvredio - izvini, nije mi to bila namera.

uostalom, cela poenta je da ljudi obicno velicaju nesto sto je daleko. jos ako se i prodaje neka "kul" prica, onda je efekat samo takav. tako ljudi u Bgd-u velicaju MTV, jer misle da je kul.

Drashko brate, nisam te uopste pogreshno razumeo, znam da ti mene nikad ne bi tako vredjao niti spusthao, vec pametno i razumno objasnio zato je to tako i zasto to tako nije itd. :)

Znash me znam te [:D]

Sve je kul brate :*

Link to comment
Share on other sites

ma bas to je ono sto ubija... misle da su skroz drugaciji da su oni "evropska" Srbija i to tolko se trude da to pokazu svima da mi je muka. Isto kao otpor po meni... misle ako nisu komunisti dobri su a verovatno su isto toliko zadrti u svom vidjenju stvari. Ne volim kad se neko toliko fixira u svom vidjenju svih stvari da neostavlja malo slobodnog mesta da dozvoli da nije najpametniji/u pravu/stagod.

Da ne potezem ponovo staru pricu da su oni prosto placeni stranim parama da to tako rade, a shlepaju se na imidz koji su stekli pre nego sto je otisao drug Slobodan. To je jako privatna televizija sa jako privatnim Dordz Sorosh stavom i tu nema zbora. Jao, omakla mi se stara prica, izvinite.

Ovdashnji

 

P.S> nickwoode, zasto se ne "log_out"-ujes kad si na forumu sa mog kompa? DovlaGSI

 

:)

Link to comment
Share on other sites

Sad cujte ovo :bili smo sinoc na nekoj zurci i pridjem ja nekoj balajverki. Elem, posle standardnog uvoda kao pokrenemo temu dnevnika. U pet recenica devojka mi je okrenula mozak. Znaci, njoj i njenim drugaricama se svidja pink dnevnik jer :

- biva gledljiv svim generacijama, znaci "jezik" je prihvatljiviji [puke]

- voditelji vise nisu ustogljeni i nemi vec "zdravo komentarisu" dogadjaje

- "Pa, mislim, jebote, to je PINK! Ne mozes od njih da ocekujes da urade nesto a da to u isto vreme ne bude i zabavno!"

-"Ako ti se ne svidja, nemoj da gledas!" <-jedina pametna recenica

itd.

Sto me navelo da pomislim : ima li i u Srbiji (centralnoj, onoj najbrojnijoj i najokorelijoj) gomila pacenika kojima se ovo u stvari svidja?

vidim niko nece pa moram ja... gde si nasao sa kukavkom, koju si tek upoznao, da pricas o dnevniku na zurci??? [roflmao]

Link to comment
Share on other sites

Pa? Zar tu postoje pravila? A to sto prica s nekom ribom, ne mora da znaci da ce da je muva/jebe, itd..

elem, dnevnik je smejurija.

Don't think of understanding as a 'mental process' at all. Rather ask yourself: in what kind of case, under what circumstances do we say "now i can go on".

fUS165

kWcQcwQpf9Dedwp8ic

Link to comment
Share on other sites

Ahahaha, kakav vrh, danas je ona cica kada je odjavljivala dnevnik rekla nesto u stilu: "A sada prelazimo na hedove", valjao sam se pola sata od smeha, al valjda se tako kaze.

Danas rece moj ortak da je cela prica oko b92 prepumpana, i moracu da se slozim. Pre svega to je privatna televizija i imaju prava da pustaju sta hoce. Takodje, kao sto je neko rekao, ko hoce nek gleda ko nece nek izvine. Meni je svejedno ja prakticno tv i ne gledam.

-----------------

nema vise zezanja

A.B.

Link to comment
Share on other sites

Pa? Zar tu postoje pravila? A to sto prica s nekom ribom, ne mora da znaci da ce da je muva/jebe, itd..

elem, dnevnik je smejurija.

pa nema pravila naravno, ali reci mi... ti kad startujes ribu na zurci radis to da bi pricao nesto dubokoumno? te spike su za drugarice valjda... mada nema pravila da se ponovim. [:D]

Link to comment
Share on other sites

Dobro bre, nemojte ovo pretvarati u jos jedan topic "fazoni i fore" (zar je moguce da je taj topic umr'o ... ko li ce ga oziveti? ;)) ... Ja sam gledao dnevnik kad se ova na kraju pet minuta izvinjavala sto su uleteli u termin serije Matjeha ... mis'im ...

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...